تجهیزات آتش نشانی

9 دقیقه قبل در تهران
کد آگهی : 1209037

وظایف آتش نشانی فقط مربوط به خاموش کردن آتش نمی شود، بلکه کنترل و اطفاء حریق، مقابله با حوادث خطرناک، نجات محبوس شدگان در زیر آوار و … از جمله وظایف آتش نشانان می باشد. بنابراین تجهیزات آتش نشانی تنوع زیادی دارد. کلیه تجهیزات ایمنی آتش نشانی فردی، تجهیزات سیستم های اعلام حریق که وظیفه آشکارسازی حریق و تجهیزاتسیستم های اطفاء حریق که وظیفه خاموش نمودن آتش را برعهده دارند، جزئی از تجهیزات آتش نشانی محسوب می شوند.

تجهیزات آتش نشانی شامل تجهیزات ایمنی، تجهیزات سیستم های اعلام و اطفاء حریق است، که کاربرد زیادی داشته و تا بحال جان میلیون ها نفر را نجات داده اند.تجهیزات آتش نشانی فردی شامل: کفش ایمنی، لباس ایمنی، عینک ایمنی و … می باشد که جان و امنیت آتش نشانان را تامین می کند، به همین دلیل تجهیزات ایمنی باید دارای جنس و کیفیت مطلوب و سبک باشد. سبک بودن تجهیزات سبب می شود تا آتش نشانها در فعالیت های سنگین، خستگی کمتری را احساس کرده و با تنفس بهتر و کارایی بالاتر به عملیات خود ادامه دهند.

سایت اینترنتی بازار ترافیکی قادر به تهیه و فروش کلیه لوازم آتش نشانی میباشد. در صورت نیاز به هر گونه لوزم آتش نشانی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید

.

سه سوت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....