۲۰ مدل سویشرت پرفروش که در بلک فرایدی می‌توانید بخرید

۲۰ مدل سویشرت پرفروش که در بلک فرایدی می‌توانید بخرید

سویشرت‌ها در ابتدا به عنوان لباس‌های ورزشی استفاده می‌شدند اما امروزه در صورتی که استایل محیط محل کار راحت باشد می‌توان از سویشرت برای محل کار هم استفاده کرد. انواع سویشرت بسیار کاربردی و همواره مد بوده‌اند و همچنین بسیار راحت هستند. استایل‌های بسیاری را با این لباس می‌توانید ایجاد کنید.

سویشرت‌ها از آنچه فکر می‌کنید کاربردی‌تر هستند و مدل‌های بسیار متنوعی دارند. در عین حال که می‌توانید با آن‌ها استایل رسمی ایجاد کنید برای ایجاد استایل‌های راحت با شلوار جین و کفش کتانی هم بسیار مناسب هستند. در این مطلب به بررسی انواع مختلف سویشرت و ۱۰‌ سویشرت پرفروش مردانه و زنانه در فروشگاه دیجی کالا می‌پردازیم.

۱. سویشرت یقه گرد

سویشرت یقه گرد در ساده‌ترین فرم به صورت یک پیراهن آستین بلندی است که از تیشرت سنگین‌تر بوده و یقه‌ی گردی دارد. این پیراهن‌های راحت و کاربردی منابع بسیار خوبی از گرما هستند که طرفداران بسیاری در میان آقایان و خانم‌ها دارند.

۲. سویشرت یقه‌دار

این مدل سویشرت کمی غیر رسمی‌تر از سویشرت‌های دیگر است زیرا یقه‌ای مانند پولوشرت دارد. این تنوع بیشتر در استایل‌های مردانه موجود است.

۳. هودی

هودی مردانه

این مدل یک سویشرت رایج است که کلاه دارد و اغلب کلاه با بند کشی به سویشرت متصل شده است. این بندهای کشی در روزهای بادی می‌توانند تفاوت اساسی‌ای ایجاد کنند زیرا کلاه را محکم روی سرتان نگه می‌دارند. هودی‌ها در مدل‌های زنانه و مردانه انواع زیپ‌دار و پلیوری دارند که اغلب از جنس پلی‌استر یا نخ پنبه هستند. بسیاری از هودی‌ها همچنین جیب جلوی مدل کانگورویی برای گرم نگه داشتن دست‌ها دارند. اما نکته‌ی مهم این است که تنها یک مدل برای سویشرت هودی یا کلاه‌دار وجود ندارد و هودی‌ها در چندین مدل مختلف موجود هستند.

۴. متناسب

این مدل برای خانم‌ها بسیار رایج است اگرچه سویشرت‌های مردانه‌ای هم وجود دارند که ظاهر متناسبی داشته باشند و برخی افراد دوست دارند آن‌ها را در باشگاه بپوشند.

۵.‌ پلیور

هودی پلیور برای پوشیدن روی یک پیراهن دیگر زمانی که هوا به اندازه‌ی کافی برای پوشیدن کت سرد و به اندازه‌ی کافی برای پوشیدن تیشرت بدون لایه‌ی اضافی لباس گرم نیست مناسب است.

۶. سویشرت ورزشی

این مدل سویشرت برای خانم‌ها و آقایان طراحی شده، اغلب سبک وزن بوده و برای گرم نگه داشتن فرد در هنگام دویدن در فضای آزاد عالی است. علاوه بر این سویشرت‌های ورزشی برای محیط‌های دارای تهویه‌ی هوای باشگاه هم مناسب هستند. در صورتی که برای دویدن در شب برنامه‌ریزی می‌کنید، به دنبال هودی‌ای باشید که رنگ روشن و انعکاسی‌ای داشته و برای موتورسواران و رانندگان قابل رویت باشد. نکته‌ی مثبتی که در رابطه با این مدل سویشرت ورزشی وجود دارد این است که اغلب ضد آب بوده و سریع خشک می‌شود.

۷. سویشرت یقه ماک

این یقه مدل جدیدتری از یقه اسکی قدیمی است. بالای یقه شامل دو لایه پارچه است که به هم دوخته شده‌اند. علاوه بر این یقه‌های ماک نسبت به یقه اسکی کمتر محدودیت ایجاد می‌کنند و به اندازه‌ی کافی برای هوای سرد تنوع دارند اما در شرایط آب و هوایی گرم‌تر هم می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. پیراهن‌های یقه ماک در مدل‌های آستین کوتاه و بدون آستین هم وجود دارند.

۸. سویشرت زیپ‌دار

سویشرت زیپ‌دار

امکان خریدن سویشرتی که از کمر تا گردن زیپ داشته باشد یا فقط نصف قسمت جلوی لباس زیپ داشته باشد وجود دارد. پوشیدن و در آوردن مدل دارای زیپ کامل راحت‌تر است. مدل‌هایی که زیپ آن‌ها نیمه است بیشتر شبیه هودی‌های پلیور هستند. در صورتی که سویشرت زیپ‌دار می‌پوشید حتما باید زیر آن یک زیرپوش یا تیشرت بپوشید تا سرما به پوستتان نرسد.

۹. سویشرت پشمی

این جنس سویشرت بسیار گرم بوده و می‌توانید آن‌ها را به دو مدل پشم درون و بیرون یا مدل آستر پشم تهیه کنید. برخی از مدل‌های سویشرت پشمی زنانه شبیه سویشرت‌های کلاه‌دار راحت هستند و برخی دیگر بیشتر استایلی شبیه تونیک دارند که به خوبی با شلوار جین ست می‌شود.

۱۰. سویشرت باجا

اصالت این مدل سویشرت به حدود نیم قرن گذشته و مکزیک باز می‌گردد. این سویشرت‌ها در استایل‌های جذاب مردانه و زنانه‌ای وجود دارند و اغلب از پشم زبر تهیه می‌شوند. اما از پارچه‌های دیگری هم می‌توانند تهیه شوند همانطور که برخی از آن‌ها از تیشرت‌های قدیمی دوخته می‌شوند.

نکته‌ی مورد علاقه در رابطه با سویشرت‌های باجا که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است نرمی بسیار زیاد آن‌ها است. این سویشرت‌ها اغلب یک جیب در جلو و چاک‌هایی در طرفین دارند. بندهای کشی صاف هستند.

کلاه‌ها اغلب خط‌های افقی دارند اما بقیه‌ی لباس خط‌های عمودی دارند. البته همه‌ی سویشرت‌های باجا اینگونه نیستند. برخی از افراد بر این باور هستند که این سویشرت‌ها باید ژاکت در نظر گرفته شوند.

۱۱. سویشرت دیزاینر

این مدل شیک‌ترین و رسمی‌ترین سویشرت محسوب می‌شود. سویشرت دیزاینر شیک‌تر از سویشرت‌های قدیمی به نظر می‌رسد و قیمت بالاتری دارد. مدل‌های دیزاینر هم برای آقایان و هم خانم‌ها در دسترس هستند.

۱۲. سویشرت بافت

سویشرت بافت

سویشرت‌های بافت کمی شیک‌تر از سویشرت‌های ساده‌ی عادی هستند اما همچنان به عنوان لباس‌های کژوال شناخته می‌شوند. در صورتی که دوست دارید برای راحتی بیشتر لباستان اورسایز باشد می‌توانید از هودی‌های بافت گشاد استفاده کنید. اگر ترجیح شما لباسی است که با بدنتان تناسب اندازه‌ی بیشتری داشته باشد می‌توانید از سویشرت‌های بافت هم استفاده کنید.

۱۳. سویشرت‌های آستین کوتاه و بدون آستین

با وجود اینکه اغلب هودی‌ها آستین بلند هستند اما می‌توان مدل‌های آستین کوتاه (سه ربع یا نیم آستین) را هم پیدا کرد. این مدل‌ها برای پوشیدن روی لباس‌ها هنگامی که می‌خواهید بالاتنه و نه دست‌ها پوشانده شوند مناسب هستند. زیر سویشرت‌های آستین کوتاه می‌توان پیراهن آستین بلند پوشید.

هودی‌های بدون آستین هم وجود دارند و برای استفاده در باشگاه یا پوشیدن لایه‌ای مناسب هستند. هودی‌های بدون آستین برای خانم‌ها و آقایان موجود هستند.

۱۴. سویشرت‌های دکمه‌دار

این مدل سویشرت‌ها اغلب به صورت بافت بوده و مانند بافت کاردیگن دکمه‌دار هستند. اما هنگامی که کلاه به آن‌ها اضافه می‌شود اوضاع کمی پیچیده‌تر می‌شود زیرا بسیار غیررسمی‌تر از بافت کاردیگن راحت هستند که به آن‌ها هودی دکمه‌دار می‌گویند. این سویشرت‌ها از جنس پارچه‌ی فلانل هم هستند که اغلب در نوع مردانه به کار می‌رود.

۱۵. تونیک

تونیک یک مدل سویشرت زنانه است که شیک بودن و جذابیت بیشتری را به استایل اضافه می‌کند. این سویشرت بلند و اغلب متناسب است. تونیک‌ها اغلب برای مراسم‌هایی که می‌خواهید لباسی رسمی‌تر از تیشرت یا یک سویشرت راحت بپوشید کاربرد دارد.

در ادامه به بررسی ۲۰ مدل از پر فروش‌ترین انواع سویشرت در فروشگاه دیجی کالا می‌پردازیم.

۱.سویشرت زنانه مدل کرومی طرح انیمه کره‌ای

این سویشرت طرح ساده‌ای دارد و کلاه آن مدل انیمه‌ای است. جنس آن از پنبه‌ی دورو بوده و به دلیل گرم بودن برای فصل‌های پاییز و زمستان مناسب است. رنگ این سویشرت مشکی بوده و با زیپ بسته می‌شود. همچنین آستین‌های بلندی دارد.

سویشرت زنانه مدل کرومی طرح انیمه کره ای

۲. سویشرت زنانه آرمادیا مدل زیپ دار

سویشرت زنانه‌ی زیپ‌دار برند آرمادیا علاوه بر زیبایی، کیفیت و کارایی بالایی داشته و از الیاف طبیعی ویسکوز و پنبه تهیه شده است. پارچه‌ی این سویشرت از جنس دورس تو کرک بوده و گرمای مناسبی را برای فصول پاییز و زمستان فراهم می‌کند. طرح این دورس ساده بوده، با زیپ بسته می‌شود، آستین‌های آن بلند بوده و کلاه دارد.

سویشرت زنانه آرمادیا مدل زیپ دار

۳. سویشرت زنانه مدل فانتزی کره‌ای

جنس این سویشرت ساده از پنبه‌ی دورو است و دکمه‌های آن مخفی هستند. همچنین قواره‌ی لباس آزاد بوده و آستین‌های آن بلند هستند. این سویشرت کرم رنگ در رنگ کرم موجود است و گرمای مناسب برای فصل‌های پاییز و زمستان را فراهم می‌کند.

سویشرت زنانه مدل فانتزی کره ای

۴. سویشرت زنانه طرح love میکی موس کد F11 رنگ مشکی

جنس این سویشرت از پارچه‌ی دورس داخل کرک است که در بافت پارچه‌ی دورس ترکیبی از نخ پنبه و پلی‌استر به کار رفته‌اند. سرآستین‌ها و پایین کمر این سویشرت کشباف است تا از ورود سرما به این قسمت‌ها جلوگیری شده و سویشرت تن‌خور بهتری داشته باشد. الیاف پلی‌استر موجود در این لباس باعث سبکی، راحتی و لطافت آن شده و همچنین مانع از ایجاد چروک و ساییدگی‌ در اثر شست‌و‌شوهای مکرر و استفاده از لباس می‌شوند. علاوه بر این کلاه موجود روی لباس باعث گرم نگه داشتن سر و گردن می‌شود. طرح این لباس ساده بوده و با زیپ بسته می‌شود.

سویشرت زنانه طرح love میکی موس کد F11 رنگ مشکی

۵. سویشرت زنانه مدل دختر S33

جنس این سویشرت طوسی رنگ ترکیبی از نخ و پلی‌استر است. طرح آن ساده بوده، آستین‌های بلندی دارد و با زیپ بسته می‌شود. همچنین قواره‌ی لباس معمولی بوده و گرمای کافی برای فصل‌های پاییز و زمستان را فراهم می‌کند.

سویشرت زنانه مدل دختر S33

۶. سویشرت زنانه طرح پروانه کد F56 رنگ سرمه‌ای

جنس این سویشرت را پارچه‌ی دورس داخل کرک که ترکیبی از نخ پنبه و پلی‌استر است تشکیل می‌دهد. یک جیب دوطرفه در وسط و یک کلاه بنددار روی این سویشرت وجود دارند. همچنین به منظور محافظت بیشتر در برابر سرما سرآستین‌ها و کمر این سویشرت کشباف هستند. وجود الیاف پلی استر در این لباس باعث سبکی، لطافت و راحتی آن شده و مانع از ایجاد چروک و همچنین ساییدگی ناشی از شست‌و‌شو و پوشیدن مکرر در سویشرت می‌شوند. کلاه سویشرت هم در گرم نگه داشتن سر و گردن بسیار موثر است. این لباس با زیپ بسته می‌شود.

سویشرت زنانه طرح پروانه کد F56 رنگ سرمه ای

۷. سویشرت زنانه کد SM20019

جنس این سویشرت ترکیبی از نخ پنبه و پلی استر است. طرح آن معمولی بوده و با زیپ بسته می‌شود. همچنین در رنگ مشکی موجود است. این سویشرت مناسب فصل‌های پاییز و زمستان است زیرا یک جیب دوطرفه در وسط و یک کلاه بنددار روی آن وجود دارند. همچنین به منظور محافظت بیشتر در برابر سرما سرآستین‌ها و کمر این سویشرت به صورت کشباف هستند. الیاف پلی استر در این لباس باعث سبکی، لطافت و راحتی آن شده و مانع از ایجاد چروک و همچنین ساییدگی ناشی از شست‌و‌شو و پوشیدن مکرر در سویشرت می‌شوند.

سویشرت زنانه کد SM20019

سویشرت زنانه کد SM20019

۲۱۰,۰۰۰
۱۶۹,۰۰۰ تومان

۸. سویشرت زنانه کد ZM000 رنگ مشکی

این سویشرت از جنس نخ و پلی استر بوده، طرح ساده‌ای دارد، با زیپ بسته می‌شود و رنگ آن مشکی است.

سویشرت زنانه کد ZM000 رنگ مشکی

۹. سویشرت زنانه کد S41

این سویشرت طوسی رنگ از جنس نخ پنبه و پلی استر بوده و طرح معمولی‌ای دارد. همچنین به دلیل گرمایی که ایجاد می‌کند مناسب فصل‌های پاییز و زمستان بوده و در دو طرف آن جیب وجود دارد. علاوه بر این یک کلاه و سر آستین و کمر کشباف برای محافظت بیشتر در برابر گرما در این سویشرت تعبیه شده‌اند. سویشرت کد S41 به دلیل داشتن الیاف پلی‌استر سبک، لطیف و راحت بوده و چروک و ساییده نمی‌شود.

سویشرت زنانه کد S41

سویشرت زنانه کد S41

۱۶۹,۰۰۰
۱۵۱,۹۰۰ تومان

۱۰. سویشرت زنانه طرح پروانه کد F32 رنگ مشکی

این سویشرت به رنگ مشکی بوده، کلاه و جیب دو طرفه دارد. جنس آن دورس داخل کرک است که مقاومت بالایی در برابر چروک شدن و ساییدگی دارد. همچنین بسیار گرم، لطیف، راحت و سبک است.

سویشرت زنانه طرح پروانه کد F32 رنگ مشکی

۱۱. سویشرت مردانه مدل R رنگ مشکی

سویشرت مدل R مشکی رنگ از جنس پارچه‌ی کرک‌دار کشی بوده که برای فصل‌های بهار، پاییز و زمستان مناسب است. کشی بودن جنس پارچه باعث انعطاف‌پذیری سویشرت شده و آن را برای انجام فعالیت‌های روزمره راحت‌تر می‌سازد. این سویشرت با زیپ بسته می‌شود و آستین‌های بلندی دارد.

سویشرت مردانه مدل R رنگ مشکی

۱۲.‌ سویشرت مردانه کد ZS000 رنگ سرمه‌ای

این سویشرت سرمه‌ای رنگ طرح ساده‌ای داشته، با زیپ بسته می‌شود و جنس آن ترکیبی از نخ و پلی‌استر است.

سویشرت مردانه کد ZS000 رنگ سرمه ای

۱۳. سویشرت مردانه طرح برکینگ کد ZS19

این سویشرت کلاه‌دار از جنس دورس داخل کرک است که ترکیبی از نخ پنبه و پلی‌استر بوده و در برابر چروک و سایش بسیار مقاوم است. روی قسمت سینه‌ی سمت چپ سویشرت Breaking Bad نوشته شده و یک جیب دوطرفه در وسط سویشرت قرار دارد. کلاه و  قسمت‌های کشباف در سرآستین و کمر سویشرت گرمای خوبی را فراهم کرده و همچنین جنس آن به گونه‌ای است که در برابر چروک و ساییدگی مقاومت دارد.

سویشرت مردانه طرح برکینگ کد ZS19

۱۴. سویشرت مردانه کد F27

این سویشرت طوسی رنگ دارای کلاه بند دار است. با زیپ بسته می‌شود و از جنس نخ، پلی استر و پشم است. سرآستین و کمر کشباف این سویشرت گرمای لازم در فصل‌های سرد سال را فراهم می‌کنند.

سویشرت مردانه کد F27

۱۵. سویشرت مردانه کد ZM24 رنگ مشکی

این سویشرت مشکی رنگ از جنس نخ پنبه و پلی استر بوده و مقاومت بالایی در برابر چروک شدن، ساییدگی و سرما دارد. نحوه‌ی بسته شدن آن به وسیله‌ی زیپ بوده و یک جیب دوطرفه هم در وسط سویشرت وجود دارد. همچنین سرآستین‌ها و کمر سویشرت کشباف هستند و همین مساله محافظت بالاتری را در برابر سرما ایجاد می‌کند.

سویشرت مردانه کد ZM24 رنگ مشکی

۱۶. سویشرت مردانه کد F58 رنگ مشکی

جنس این سویشرت ترکیبی از نخ، پلی استر و پشم بوده و به دلیل داشتن کلاه و کشباف بودن سرآستین‌ها و کمر محافظت بالایی در برابر سرما فراهم می‌کند. همچنین با زیپ بسته شده و دارای یک جیب دو طرفه در وسط است.

سویشرت مردانه کد F58 رنگ مشکی

۱۷. سویشرت مردانه کد F10 رنگ مشکی

این سویشرت کلاه‌دار که با زیپ بسته می‌شود و یک جیب دو طرفه در وسط دارد، مشکی رنگ بوده و جنس آن ترکیبی از نخ، پلی استر و پشم است. الیاف پلی استر لباس مانع از چروک شدن یا ساییدگی سوییشرت می‌شوند. همچنین کلاه و سرآستین‌ها و کمر کشباف، آن را برای استفاده در فصل زمستان بسیار مناسب می‌سازند.

سویشرت مردانه کد F10 رنگ مشکی

۱۸. سویشرت مردانه طرح پلیس کد ZM19 رنگ مشکی

این سویشرت از جنس نخ و پلی استر بوده و با زیپ بسته می‌شود. طرح آن معمولی بوده و مشکی رنگ است. همچنین دارای کلاه و آستین و کمر کشباف بوده و مقاومت بالایی در برابر چروک شدن و ساییدگی دارد. نحوه‌ی بسته شدن آن هم با زیپ است.

سویشرت مردانه طرح پلیس کد ZM19 رنگ مشکی

۱۹. سویشرت مردانه طرح love کد F01 رنگ مشکی

سویشرت طرح love مشکی رنگ از جنس نخ، پلی استر و پشم بوده و الیاف پلی استر آن باعث مقاومت بالای پارچه در برابر چروک شدن و ساییدگی می‌شوند. سویشرت با زیپ بسته می‌شود و کلاه بنددار دارد. همچنین از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به جیب دوطرفه و کشباف بودن سرآستین و کمر اشاره کرد.

سویشرت مردانه طرح love کد F01 رنگ مشکی

۲۰. سویشرت مردانه کاراته کد F121 رنگ مشکی

این سویشرت کلاه‌دار از جنس نخ، پشم و پلی استر بوده و روی سینه‌ی سمت چپ آن تصویر کاراته وجود دارد. نحوه‌ی بسته شدن آن با زیپ بوده و سرآستین و کمر آن به صورت کشی هستند. الیاف پلی استر موجود در پارچه باعث لطافت، راحتی، سبکب و مقاومت آن در برابر ساییدگی و چروک می‌شوند.

سویشرت مردانه کاراته کد F121 رنگ مشکی