۱۱ ترند زیبا برای انتخاب رنگ لاک پاییزی

۱۱ ترند زیبا برای انتخاب رنگ لاک پاییزی

به نقل از دیجیکالا:

با نزدیک شدن به فصل پاییز ترندهای پاییزی بهداشت و زیبایی ناخن در وبلاگ‌ها و وب‌سایت‌های مرتبط با مد و زیبایی منتشر شده است. با یک جست‌وجوی ساده می‌توانید ببینید که استفاده از رنگ‌های گرم دوباره ترند شده و امسال هم رنگ لاک‌های ناخن گرم، سنگین و پرمحتوا حسابی طرفدار پیدا کرده است. البته امسال چند مدل قدیمی هم دوباره جایگاه خود را در بین طرح و رنگ لاک پاییزی باز کرده‌اند و به لیست پرطرفدارها راه پیدا کرده‌اند.

در این مطلب از دیجی‌کالا مگ قرار است ۱۱ طرح و رنگ لاک پاییزی ترند امسال را که در حوزه‌ی زیبایی و سلامت ترند شده است با هم بررسی کنیم.

۱. رنگ لاک پاییزی مات متالیک

رنگ لاک پاییزی مات متالیک

اگر عاشق رنگ‌های طلایی، نقره‌ای یا رزگلد هستید امسال پاییز با خیال راحت ناخن‌‌هایتان را با لاک متالیک بپوشانید. فقط فراموش نکنید که امسال به جای رنگ‌های متالیک براق، متالیک مات ترند شده است. پس باید بعد از خشک شدن لاک متالیک یک لایه لاک مات‌کننده روی ناخن‌ها بزنید. با این کار جلوه‌ی رنگ‌های متالیک را در کنار بافت مات پاییزی روی ناخن‌هایتان خواهید داشت.

۲. رنگ لاک پاییزی شکلاتی

رنگ لاک پاییزی شکلاتی

اگر به دنبال رنگ لاک پاییزی ساده می‌گردید، پیشنهاد ما ترکیب رنگ لاک پاییزی قهوه‌ای شکلاتی است. رنگ قهوه‌ای شکلاتی یک رنگ گرم و پرمحتوا است که به راحتی می‌تواند حال‌وهوای پاییزی را به استایل شما اضافه کند؛ مخصوصا وقتی یک لایه مات‌کننده هم روی آن اضافه شده باشد. قهوه‌ای شکلاتی کلاسیک رنگی است که با تمام رنگ پوست‌ها هماهنگ می‌شود و تقریبا در هر استایلی جای می‌گیرد.

خرید لاک ناخن

مشاهده همه

۳. فرنچ فرانسوی

فرنچ فرانسوی

برای داشتن یک استایل پاییزی مدرن می‌توانید از نکات لاک ناخن پاییزی فرانسوی استفاده کنید. برای داشتن ناخن‌های فرانسوی ترند باید یک لایه لاک مات بزنید و با همان رنگ لاک یا یک درجه پررنگ‌تر به صورت براق، ناخن‌ها را فرنچ کنید. ایجاد دولایه رنگ مات و براق روی ناخن می‌تواند زیبایی بی‌نظیری به دست‌های شما بدهد.

۴. مانیکور فرانسوی کلاسیک (فرنچ ناخن کلاسیک)

مانیکور فرانسوی کلاسیک (فرنچ ناخن کلاسیک)

به جرات می‌توان گفت هیچ وقت هیچ چیزی جای فرنچ کلاسیک را نمی‌گیرد. این روش استفاده از لاک ساده و مینیمال به راحتی با هر استایلی هماهنگ می‌شود. اگر می‌خواهید به فرنچ ناخن خود حال‌وهوای دهه‌ی ۹۰ میلادی بدهید باید دو طرف را به اندازه‌ی وسط پهن بکشید. اما اگر به دنبال ظاهری مدرن هستید نوک فرنچ را نازک بکشید و در قسمت وسط آن را پهن کنید.

۵. خاکستری متالیک

خاکستری متالیک

رنگ خاکستری همیشه برای پاییز جذاب است. حالا هم که رنگ‌های متالیک ترند شده‌اند بد نیست که ناخن‌هایتان را به رنگ خاکستری متالیک لاک بزنید. این رنگ خنثی به راحتی با هر رنگ پوست و استایلی هماهنگ می‌شود و اینطور که به نظر می‌آید، امسال پاییز قرار است حسابی این رنگ را روی ناخن‌های خانم‌ها ببینیم. اگر دوست دارید کمی جذابیت ناخن‌هایتان را بالاتر ببرید یک لایه برق ناخن یا لاک درخشان روی ناخن‌های خاکستری متالیک بزنید تا زیبایی دست‌هایتان چندین برابر شود.

خرید لاک براق

مشاهده همه

۶. چند لایه لاک ناخن پاییزی

چند لایه لاک ناخن پاییزی

این یک مدل لاک پاییزی است که از ترکیب چند مدل لاک به دست می‌آید. شما باید چند لایه لاک ناخن سفید روی ناخن خود بزنید. سپس یک لایه لاک حاوی گلیتر بزنید و روی آن را با یک لایه برق ناخن بپوشانید. حتی می‌توانید برای ایجاد سایه‌های رنگی روی ناخن از برق ناخن‌هایی که هاله‌ی رنگی ملایمی دارند استفاده کنند.

۷. رنگ لاک پاییزی صدفی

رنگ لاک پاییزی صدفی

رنگ لاک ژل پاییزی صدفی چند ماهی است که ترند شده و به نظر می‌آید تمام پاییز هم در لیست لاک‌های محبوب باقی بماند. این لاک روشن، نرم و آینه‌ای نه کاملا ناخن شما را می‌پوشاند و نه آن را بدون لاک نشان می‌دهد، به همین دلیل برای افرادی که طرفدار رنگ‌های ملایم لاک ناخن هستند بسیار مناسب است. اگر دوست دارید لاک شما کمی براق‌تر دیده شود می‌توانید روی آن را با یک لایه برق ناخن اکلیلی بپوشانید.

خرید لاک صدفی

مشاهده همه

۸. سبز زمردی

سبز زمردی

امسال پاییز می‌توانید به راحتی از رنگ سبز استفاده کنید. ترکیب قهوه‌ای تیره، قرمز تیره و مشکی همیشه از ترکیب‌های کلاسیک و محبوب پاییزی به حساب می‌آید. حالا امسال با استفاده از رنگ سبز زمردی در این ترکیب می‌توانید سایه‌ای جسورانه به استایل پاییزی خود اضافه کنید. این رنگ لاک مخصوص روی ناخن‌های کوتاه و گرد بسیار زیبا به نظر می‌رسد. برای جذاب‌تر کردن ناخن‌ها هم می‌توانید بعد از زدن دو لایه لاک سبز زمردی، یک لایه برق ناخن بزنید.

۹. جگری گوتیک

جگری گوتیک

رنگ پاییزی ناخن جگری گوتیک بعد از پخش سریال ونزدی آدامز بسیار پرطرفدار شد و همانطور که می‌بینید در لیست ترندهای پاییزی هم قرار دارد. این رنگ گرم و سنگین با استایل‌های پاییزی تیره بسیار هماهنگ است و به شما ظاهری با جذبه و جدی می‌بخشد.

۱۰. ناخن‌های کهکشانی

ناخن‌های مخملی

شاید یکی از متناسب‌ترین رنگ لاک ناخن پاییزی درک کنار لباس‌های بافتنی، رنگ‌های مختلف لاک کهکشانی است. لاک‌های کهکشانی که چند سالی از ترند لاک ناخن پاییزی دور بودند دوباره به لیست برگشته‌اند و قرار است امسال آن‌ها را زیاد ببینیم. البته نباید این نکته را فراموش کنید که رنگ لاک نود پاییزی در این سبک بسیار ترند شده و از رنگ‌های گرم خیلی استقبال نشده است.

۱۱. قرمز کلاسیک

قرمز کلاسیک

هر سال پاییز رنگ قرمز به پالت مد و زیبایی بازمی‌گردد و امسال هم شاهد برگشت پرافتخار قرمز کلاسیک به ترند پاییزی هستیم. تفاوتی که قرمز کلاسیک با دیگر قرمزها دارد این است که به راحتی می‌توانید آن را با هر استایلی هماهنگ کنید، فقط کافی است از بین لوازم آرایشی خود یک رژ لب هم‌رنگ لاک پیدا و استفاده کنید تا زیبایی شما چند برابر شود. به دلیل زیبایی و گرمای خاصی که این رنگ دارد پیش‌بینی می‌شود زمستان امسال هم در لیست ترند باقی بماند و همچنان شاهد استفاده از آن باشیم.

خرید لاک قرمز

مشاهده همه

مرور کلی

هر سال با نزدیک شدن به فصل پاییز، لیست ترندهای پاییزی بهداشت و زیبایی ناخن منتشر می‌شوند. در این مطلب ۱۱ رنگ لاک پاییزی جدید و ترند امسال را به شما معرفی کردیم تا بتوانید استایلی زیباتر، گرم‌تر و جذاب‌تر برای خودتان بسازید. در بخش کامنت‌ها برایمان بنویسید که ترجیح می‌دهید هر رنگ لاک را با چه استایلی استفاده کنید.

منبع: byrdie