۱۰ پاوربانک محبوب (۳۰ آبان ۱۴۰۲)

۱۰ پاوربانک محبوب (۳۰ آبان ۱۴۰۲)

این روزها بهره‌گیری از پاوربانک اهمیت قابل توجهی بین کاربران گجت‌های هوشمند پیدا کرده است. پاوربانک‌ها در ابعاد، شکل‌ها و ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شوند که طبیعتاً بازه‌‌های قیمتی گوناگونی هم دارند.

۱. پاوربانک ای دیتا مدل P20000QCD ظرفیت ۲۰۰۰۰ میلی‌آمپر‌ ساعت

پاوربانک پاوربانک ای دیتا مدل P20000QCD، پرفروش‌ترین پاوربانک دیجی کالاست که ۲۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت ظرفیت دارد و وزن سبک آن امکان حمل‌ونقل آن را بسیار آسان کرده است. این پاوربانک دو پورت خروجی USB و یک پورت‌ ورودی نوع USB-C دوطرفه دارد. شارژر همراه ای دیتا از قابلیت شارژ سریع نیز پشتیبانی می‌کند و ظرفیت ۲۰ هزار میلی‌آمپر ساعتی آن هم این امکان را به شما می‌دهد که دستگاهتان را چند بار شارژ کنید.

پاوربانک ای دیتا مدل P20000QCD ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

۲. پاوربانک اکسیژن مدل OX110 ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت

پاوربانک اکسیژن مجهز به ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت است که دو خروجی  USB-A و  USB-C با پشتیبانی از قابلیت شارژ سریع دارد و از این طریق می‌تواند دو دستگاه هوشمند به طور همزمان شارژ کند. این محصول در برابر خطراتی نظیر اتصال کوتاه، افزایش ولتاژ مقاوم است. همچنین این پاوربانک مجهز به نشانگر LED، وزن بسیار سبک ۲۵۰ گرمی دارد.

پاوربانک اکسیژن مدل OX110 ظرفیت 10000 میلی‌ آمپر ساعت

۳. یوسمز مدل PB9 Mini ظرفیت ۱۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت

شارژر همراه یوسمز مدل PB9 Mini، از جمله پاوربانک‌های بسیار سبک وزن موجود در بازار است که از توان خروجی ۱۰ وات پشتیبانی می‌کند. یک درگاه USB-A و یک ورودی USB-C روی این محصول تعبیه شده تا امکان شارژ هم‌زمان دو دستگاه را فراهم کند. این محصول از یک نمایشگر LED برای ارائه اطلاعات به کاربران بهره می‌برد.

پاور بانک یوسمز مدل power bank PB9 Mini ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

۴. پاوربانک مدل Redmi PB200LZM ظرفیت ۲۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت

از دیگر محصولات خوب شیائومی باید به پاوربانک Redmi PB200LZM با ۲۰ هزار میلی‌آمپر ساعت ظرفیت اشاره کرد که با ویژگی‌هایی نظیر دو درگاه خروجی USB-C و MicroUSB، وزن ۴۵۰ گرمی و پشتیبانی از فناوری شارژ سریع کوالکام توانسته رضایت کاربران زیادی را جلب کند. این پاوربانک مجهز به نشانگر LED برای اطلاع از وضعیت شارژ نیز است.

پاوربانک شیائومی مدل Redmi PB200LZM ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعت

۵. پاوربانک وایرلس شیائومی مدل WPB15PDZM ظرفیت ۱۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت

این محصول هزار میلی‌آمپر ساعتی برای شارژ تمام تلفن‌های همراه هوشمند، تبلت‌، GPS، دوربین‌ها و موارد دیگر بسیار مناسب است و  قابلیت شارژ ۳ گوشی به صورت همزمان و با استفاده از پنل شارژ وایرلس را دارد. از دیگر قابلیت‌های آن می‌توان به وزن بسیار سبک و ابعاد جمع‌وجور آن اشاره کرد. همچنین این محصول به چندین فناوری حفاظتی برای جلوگیری از شارژ بیش از حد، تخلیه بیش از حد، گرمای بیش از حد و اتصال کوتاه مجهز شده است.

پاوربانک وایرلس شیائومی مدل WPB15PDZM ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

۶. پاوربانک باسئوس مدل Amblight ظرفیت ۳۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت

این پاوربانک پرفروش باسئوس، ظرفیتی ۳۰ هزار میلی‌آمپر ساعتی دارد و به طور همزمان قادر است پنچ دستگاه را به سرعت شارژ کند. این محصول از فناوری شارژ سریع (PD) پشتیبانی می‌کند و روی بدنه‌ی آن نیز ۷ درگاه شامل ۴ پورت USB، دو پورت USB-C و یک میکرو USB دیده می‌شود. در نهایت باید به بدنه‌ی بسیار مقاوم این محصول اشاره کرد. همچنین یک نمایشگر نیز روی این محصول تعبیه شده که وضعیت شارژ را به کاربران اطلاع می‌دهد.

پاوربانک باسئوس مدل Amblight ظرفیت 30000 میلی آمپر ساعت

۷. پاوربانک سامسونگ مدل EB-U1200 ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت

اگر به دنبال یک پاوربانک بی‌سیم و باکیفیت هستید، برند سامسونگ مدل EB-U1200 را با ظرفیت ۱۰ هزار میلی‌آمپر ساعت به شما پیشنهاد می‌شود. این پاوربانک با داشتن دو خروجی USB-C و USB-A، امکان شارژ کردن همزمان سه دستگاه را به شما می‌دهد. پشتیبانی از تکنولوژی فست‌شارژ کوالکام و شارژ PD نیز از دیگر ویژگی‌های خوب این محصول به شمار می‌رود.

پاوربانک بی سیم سامسونگ مدل EB-U1200 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

۸. پاوربانک انکر مدل PowerCore III ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت

پاوربانک انکر مدل PowerCore III ده هزار میلی‌آمپر ساعت ظرفیت دارند. وزن ۱۵۰ گرمی این محصول، امکان حمل‌ونقل آن را بسیار آسان کرده است. جنس بدنه‌ی این کالا پلاستیکی بوده و به سرعت محصولات هوشمند شما را شارژ می‌کند. این پاوربانک مجهز به دو درگاه USB-C و USB-A است و از قابلیت فست شارژ نیز پشتیبانی می‌کند.

پاوربانک انکر مدل PowerCore III  A1247 ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت

۹. پاوربانک کوکوکلاسیک مدل p5 ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت

این محصول پرفروش کوکوکلاسیک دارای دو پورت USB-A و USB-C است و از حداکثر توان خروجی ۲۰ واتی نیز پشتیبانی می‌کند. یک نمایشگر LED روی فریم این پاوربانک دیده می‌شود که میزان شارژ باقی مانده را به شما نشان می‌دهد. این پاوربانک وزن سبک ۲۲۶ گرمی دارد و با استفاده از آن می‌توان به طور همزمان دو دستگاه را شارژ کرد. این محصول تکنولوژی فست شارژ کوالکام ۳ و شارژ PD نیز پشتیبانی می‌کند.

پاوربانک کوکوکلاسیک مدل p5 ظرفیت 10000 میلی‌آمپر ساعت

۱۰. پاوربانک بی‌سیم باسئوس مدل Magnetic Wireless ظرفیت ۱۰۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت

پاوربانک مدل Magnetic Wireless، یکی از محصولات جدید باسئوس است که از قابلیت شارژ بی‌سیم نیز بهره می‌برد و می‌تواند گجت‌های هوشمند با پشتیبانی از شارژ بی‌سیم را نیز شارژ کند. این محصول از حداکثر سرعت شارژ ۲۰ واتی بهره می‌برد و پشتیبانی از فناوری شارژ سریع QC + PD را نیز دارد. برای این پاوربانک یک خروجی USB-C و یک خروجی USB-A در نظر گرفته شده است. نشانگر LED این محصول اطلاعات لازم در مورد میزان شارژ پاوربانک را به کاربران می‌دهد.

پاوربانک بی سیم باسئوس مدل Magnetic Wireless ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت