یک عضو شورای شهر : از چهارراه سیروس تا خیابان بهشت ۴۰ دقیقه در ترافیک بودم

یک عضو شورای شهر : از چهارراه سیروس تا خیابان بهشت ۴۰ دقیقه در ترافیک بودم

رئیس کمیته حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما می‌دانیم ترافیک یک‌روزه حل نمی‌شود و اقداماتی ازجمله توسعه ناوگان و برقی‌سازی در حال انجام است، اما باید برای ترافیک قرارگاهی بین پلیس و شهرداری تشکیل شود تا مردم آزار کمتری ببینند.

به گزارش همشهری آنلاین، مهدی اقراریان در دویست و دوازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن ابراز امیدواری به استفاده از نیروهای خلاق و نوآور در کشور، توضیح داد: امیدواریم مشکلات مردم با حضور این نیروها حل و فصل شود و شاهد کارآمدی نهادها و دستگاه ها باشیم.

او با تأکید بر ترافیک رنج آور تهران، یادآور شد: بنده برای رسیدن به شورا در ساعات غیرپیک از چهارراه سیروس تا خیابان بهشت ۴۰ دقیقه در ترافیک بودم. این موضوع را در بزرگراه ها نیز می بینیم و ساعت نمی شناسند. مگر اینکه از ساعت ۱۲ شب به بعد تردد کنیم که ترافیک وجود نداشته باشد.

رئیس کمیته حقوقی شورای اسلامی شهر تهران افزود: این موضوع از مصادیق حقوق عامه و شهروندی است. با توجه به اینکه در روزهای پایانی سال تعداد سفرهای مردم افزایش خواهد یافت، تقاضا می کنیم که مدیریتی در این زمینه صورت بگیرد تا مردم رنج کمتری از این ترافیک سرسام آور ببرند. ما می دانیم ترافیک یک روزه حل نمی شود و اقداماتی از جمله توسعه ناوگان و برقی سازی در حال انجام است اما باید برای ترافیک، قرارگاهی بین پلیس و شهرداری تشکیل شود تا مردم آزار کمتری ببینند. کمااینکه گزارش قرارگاه مسکن و اجتماعی باید در شورا ارائه شود.