یک سرمربی ایرانی گزینه جانشینی کی روش شد

یک سرمربی ایرانی گزینه جانشینی کی روش شد

فدراسیون فوتبال قطر باید در زمان کمی که تا آغاز جام ملت‌ها در اختیار دارد، سرمربی جدیدی برای تیم ملی انتخاب کند و بنابراین تصمیم گرفته سرمربی جدید خود را از بین سرمربیان شاغل در فوتبال قطر انتخاب کند.

به گزارش همشهری آنلاین فدراسیون فوتبال قطر در تصمیمی غیرمنتظره قصد دارد به دلیل نارضایتی بازیکنان و همچنین برخی از اختلافاتی که بین کارلوس کی‌روش و فدراسیون پیش آمده بود، به همکاری خود با این سرمربی پرتغالی پایان بدهد تا تیم ملی قطر در فاصله حدود یک ماه تا آغاز جام ملت‌های آسیا سرمربی خود را از دست بدهد.

با این شرایط فدراسیون فوتبال قطر باید در زمان کمی که تا آغاز جام ملت‌ها در اختیار دارد، سرمربی جدیدی برای تیم ملی انتخاب کند و بنابراین تصمیم گرفته سرمربی جدید خود را از بین سرمربیان شاغل در فوتبال قطر انتخاب کند تا آشنایی بیشتری با بازیکنان و شرایط فوتبال این کشور داشته باشند.

یونس علی، سرمربی قطری- ایرانی العربی قطر یکی از گزینه‌های فدراسیون فوتبال قطر برای سرمربیگری تیم ملی است. یونس علی فصل گذشته موفق شد همراه با العربی به عنوان نایب قهرمانی لیگ ستارگان دست پیدا کند و قهرمان جام امیر قطر شود. البته تیم او در فصل جدید نتوانسته انتظارات را برآورده کند و در حال حاضر در رده هفتم جدول لیگ ستارگان قرار دارد.

همچنین تینتین مارکز، سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال الوکره که از سال ۲۰۱۸ هدایت این تیم را بر عهده دارد، دومین گزینه فدراسیون فوتبال قطر محسوب می‌شود. او در اولین فصل حضور خود در الوکره این تیم را از لیگ پایین‌تر به لیگ ستارگان آورد و در حال حاضر نیز در رتبه چهارم جدول رده‌بندی لیگ ستارگان حضور دارد.

باید دید فدراسیون فوتبال قطر که در موقعیتی حساس تصمیم به تغییر سرمربی گرفته، در نهایت چه کسی را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی خواهد کرد.