یک بازیگر سینما :هر کسی که بخواهد کوچک ترین آسیبی به این خاک یا به هموطنان من بزند در مقابل آن ها می ایستم

یک بازیگر سینما :هر کسی که بخواهد کوچک ترین آسیبی به این خاک یا به هموطنان من بزند در مقابل آن ها می ایستم

فرزین محدث بازیگر سینما و تلویزیون گفت: هر کس از شهادت هموطن من احساس خوشحالی کند هموطن من نیست. ما درباره نقاط مشترکمان با کسی شوخی نداریم.

به گزارش همشهری آنلاین، فرزین محدث بازیگر سینما و تلویزیون در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران، بامحکوم کردن جنایت تروریستی کرمان گفت: ترور و تروریست به هر شکلی یک عمل عاری از انسانیت است.

وی افزود: منظورم از این عمل، خوی حیوانی نیست چون حیوان، به همنوع خودش و به دیگران آسیب کمتری وارد می‌کند. این یک صفت شیطانی است. وقتی هموطنان ما بر اثر یک حادثه ای به این شکل به شهادت می رسند، وظیفه تمامی ما که در یک مرز و بوم زندگی می کنیم و ایرانی هستیم این است که کنار هم باشیم.

این بازیگر با تاکید بر اینکه سکوت درباره این جنایت جایز نیست، ادامه داد: با هر سلیقه و هر نگرشی، مرز و بوم کشور و مردم سرزمینمان برای ما اهیمت دارد. هر کسی که بخواهد کوچک ترین آسیبی به این خاک، به این مرز و بوم و یا به هموطنان من بزند من در مقابل آن ها می ایستم.

محدث با بیان اینکه هرکس از شهادت هموطن من احساس خوشحالی کند، هموطن من نیست، خاطرنشان کرد: ما با هر نگاه، هر سلیقه و هر گرایشی، در نقاطی مشترک هستیم و در این نقاط با کسی شوخی نداریم.