کار با گلکسی زد فولد ۵ را از طریق ۲ آیفون تجربه کنید!

کار با گلکسی زد فولد ۵ را از طریق ۲ آیفون تجربه کنید!

به نقل از دیجیکالا:

اگر با اپلیکیشن  Try Galaxy آشنا نیستید، برای یادآوری باید بگوییم که این اپ، استفاده از گوشی‌های گلکسی سامسونگ را برای آیفون‌ها شبیه‌سازی می‌کند. حالا جدیدترین آپدیت این اپ، به کاربران آیفون اجازه می‌دهد که در صورت کنار هم گذاشتن دو آیفون، استفاده از گوشی تاشو سامسونگ را تجربه کنند.

سامسونگ مدعی شده که به لطف این مشخصه، کاربران آیفون بهتر می‌توانند با تجربه‌ی استفاده از یک گوشی تاشو روبرو شوند. برای تجربه کردن این مشخصه، کافی است برای هر دو آیفون راهی این سایت شوید و بعد از قرار دادن وب‌ اپ موردنظر در هوم اسکرین، دو آیفون را کنار یکدیگر قرار دهید.

آیفون

همچنین سامسونگ می‌گوید این مشخصه به کاربران آیفون اجازه می‌دهد با قابلیت FlexCam در گوشی‌های سری زد فلیپ و زد فولد بهتر آشنا شوند که این قابلیت با بهره‌گیری از نمایشگر تاشو، برای عکاسی در زاویه‌های مختلف مثمر ثمر واقع می‌شود. واقعیت این است که چنین ایده‌ای احتمالا کمتر کسی را به خرید گوشی‌های سامسونگ متقاعد می‌کند. در هر صورت این اپلیکیشن تحت وب برای سرگرمی بد نیست و اگر شما و یکی از اعضای خانواده یا دوستانتان از آیفون استفاده می‌کنید، می‌توانید این قابلیت را امتحان کنید.

در مورد گوشی‌های تاشو سامسونگ هم باید بگوییم که گوشی‌های گلکسی زد فلیپ ۵ و گلکسی زد فولد ۵ به تازگی راهی بازار ایران شده‌اند که اگر به این نوع گوشی‌ها علاقه دارید و مشکلی با قیمت آن‌ها ندارید، می‌توانید آن‌ها را از فروشگاه دیجی‌کالا خریداری کنید.

گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy Z Fold5 دو سیم کارت ظرفیت 256 گیگابایت و رم 12 گیگابایت
گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy Z Flip5 تک سیم کارت ظرفیت 256 گیگابایت و رم 8 گیگابایت

منبع: The Verge

راهنمای خرید گوشی موبایل
راهنمای خرید آیفون