چند ایده جذاب و خلاقانه در چیدمان تراس

چند ایده جذاب و خلاقانه در چیدمان تراس

طراحی دکوراسیون تراس امروزه رونق بسیار زیادی در بسیاری از خانه های آپارتمانی پیدا کرده است. دلیل آن هم قرار گیری آن در هوای آزاد می باشد. استفاده از این فضای بکر و طراحی و دیزاین آن جز اولویت های اول در طراحی هر آپارتمانی به حساب می آید.

طراحی دکوراسیون تراس امروزه رونق بسیار زیادی در بسیاری از خانه های آپارتمانی پیدا کرده است. دلیل آن هم قرار گیری آن در هوای آزاد می باشد. استفاده از این فضای بکر و طراحی و دیزاین آن جز اولویت های اول در طراحی هر آپارتمانی به حساب می آید. قرار دادن گلدان های بسیار زیبا و شیک به همراه انواع نقاشی های سه بعدی زیبا و قرار دادن تاب ریلسکی و بکارگیری چمن مصنوعی در آن به زیباتر شدن هر چه بیشتر تراس کمک بسیار زیادی می کند. در ادامه قصد داریم شما را با چندین ایده ناب و جذاب در ارتباط با طراحی دکوراسیون بالکن و قیمت چمن مصنوعی برای بالکن آشنا کنیم.

نصب تاب ریلکسی در تراس

استفاده از تاب ریلکسی یک از ایده های بسیار جذاب در طراحی دکوراسیون تراس به حساب می آید و اگر فضای تراس آپارتمان شما از نظر ابعادی در حد مطلوب و مناسب باشد، نصب آن می تواند زیبایی فضای تراس شما را دو چندان کند.

تاب ریلکسی یک نوع تاب راحتی به حساب می آید که به صورت ایستا قابل نصب بوده و حرکت بسیار روان و نوسانی را به وجود می آورد که حس بسیار آرامش دهنده ای را به فرد القا می کند. یکی از بزرگترین مزیت استفاده از تاب ریلکسی در طراحی دکوراسیون تراس محدودیت نداشتن در استفاده از سن و سال می باشد. یعنی در هر سنی که باشید می توانید از این تاب استفاده نمایید.

 

دکوراسیون تراس،طراحی دکوراسیون تراس،دکوراسیون بالکن

طراحی کف تراس با چمن مصنوعی

استفاده از چمن مصنوعی تزئینی در طراحی دکوراسیون تراس یکی دیگر از ایده های بسیار جذاب در آپارتمان ها به حساب می آید. به خصوص خانواده هایی که دارای کودک می باشند، استفاده از چمن مصنوعی در تراس یک حس آرامش دهنده را به کودک القا می کند. برای نصب و خرید چمن مصنوعی در تراس باید به ابعاد، ارتفاع چمن و تراکم آن دقت داشته باشید.

سعی کنید ارتفاع چمن مصنوعی تراس را زیاد بلند انتخاب نکنید تا پای شما و کودکتان در بین آنها گیر کند. همچنین تمیز کردن چمن های با ارتفاع زیاد بسیار سخت تر از چمن های کم ارتفاع می باشد. همچنین از دیگر مزیت های استفاده از چمن مصنوعی در تراس نیاز نداشتن به زیرسازی می باشد و به راحتی می توانید آن را به مانند موکت بر روی کف تراس پهن کنید. برای خرید انواع مختلف چمن مصنوعی در فروشگاه بزرگ نیاورون می توانید به سایت رجوع کرده و در قسمت ساختمان و حیاط کلیک کنید و از محصولات بسیار زیبای ما شگفت زده شوید.

دکوراسیون تراس،طراحی دکوراسیون تراس،دکوراسیون بالکن

نصب چراغ نورپردازی در طراحی دکوراسیون تراس

نصب چراغ های نورپردازی بسیار زیبا و شیک در تراس و بالکن خانه نیز یکی دیگر از ایده های بسیار خلاقانه در طراحی هرچه بهتر دکوراسیون تراس به حساب می آید. همچنین استفاده از ریسه های نور در فضای تراس به خصوص در شب های زمستانی محیط تراس را به یک مکان رمانتیک تبدیل خواهد کرد. محل قرار گیری آن نیز کاملا متنوع بوده و فقط در یک مکان خاص قرار نمی گیرد. بر فرض مثال می توانید ریسه های شلنگی و نواری را بر روی دیوار، دور گلدان ها، همچنین بر روی کف تراس قرار دهید. تمامی این انتخاب ها باعث خواهد شد تا تراس آپارتمان شما به مانند یک نگین زیبا بدرخشد و جلوه بسیار زیبایی را ایجاد کند.

دکوراسیون تراس،طراحی دکوراسیون تراس،دکوراسیون بالکن

استفاده از میز و صندلی در طراحی دکوراسیون تراس

اگر ابعاد بالکن و تراس شما در حد قابل قبول باشد ما برای شما یک پیشنهاد ویژه نیز داریم. استفاده از مبل و صندلی در تراس باعث می شود تا در هنگام بهار و تابستان به فضای آزاد رفته و از هوای گرم و بهاری استفاده نمایید. همچنین وجود میز ناهار خوری و میل کردن غذا در فضای باز، حس بسیار جذاب و دلنشینی را برای شما به همراه خواهد داشت. حتما به این نکته توجه داشته باشید که تمامی اجزا مورد استفاده شده در دکوراسیون تراس با یکدیگر ست باشند. مثلا استفاده از چمن های مصنوعی به همراه گل های نارنجی و قرمز و همچنین استفاده از نورپردازی های طلایی و مبل و صندلی قهوه ای یکی از این نوع تزئینات به حساب می آید.