پاسخ محکم رئیسی به بایدن از هرمزگان | قبلا می گفتند گزینه نظامی روی میز است اما الان …

پاسخ محکم رئیسی به بایدن از هرمزگان | قبلا می گفتند گزینه نظامی روی میز است اما الان …

سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در واکنش به تهدیدات اخیر آمریکا علیه ایران گفت: ما جنگی را آغاز نخواهیم کرد اما اگر کشور و نیروی ظالمی بخواهد قلدری کند جمهوری اسلامی ایران جواب محکمی به آنها خواهد داد.

به گزارش ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رییسی روز جمعه در جمع مردم شهرستان میناب استان هرمزگان افزود: قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران در منطقه تهدیدی برای هیچ کشوری نیست بلکه قدرت ما امنیت‌ساز است و کشورهای منطقه می‌توانند به این قدرت اتکا کنند و ابزار نظامی بخشی از توان نظامی ماست و اساس قدرت این نظام قدرت برتر ایمان است.

وی با اشاره به اینکه امروز قدرت ایمان در برابر متجاوزان به پیروزی رسیده است و آنچه اکنون در جهان اتفاق افتاده برتری ایمان در برابر اشرار و متجاوزان عالم است، ادامه داد: در موضوع غزه امروز پیروز میدان مردم مقتدر فلسطین هستند و شکست خورده این میدان رژیم جنایتکار آمریکاست و این نمونه ای از عرصه ایمان است.

رئیسی با بیان اینکه در گذشته هرگاه میخواستند با ایران سخن بگویند می گفتند گزینه نظامی روی میز است اما اکنون دیگر این حرف ها شنیده نمی شود و حتی می گویند قصد هیچ درگیری با ایران را نداریم.