وقتی کنترل جلسه از دست نتانیاهو خارج می شود | ماجرای جدال لفظی و داد و فریادهای این ۲وزیر

وقتی کنترل جلسه از دست نتانیاهو خارج می شود | ماجرای جدال لفظی و داد و فریادهای این ۲وزیر

اعضای کابینه محدود امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی با اشاره به ناتوانی این رژیم در جنگ غزه اذعان کردند که هیچ یک از اهداف «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اشغالگر در این جنگ محقق نشده است.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه صهیونیستی «هاآرتص»، اعضای کابینه محدود امنیتی و سیاسی رژیم اسراییل متشکل از اعضای کلیدی کابینه که جلسه روز پنجشنبه خود را با جدال لفظی به پایان بردند، با اذغان به ناتوانی تل آویو در پیشبرد اهداف خیالی خود در جنگ علیه غزه، تاکید کردند که توانایی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) پابرجاست، این جنبش اهداف و وظایف خود را عملی می کند و خلع سلاح آن به ماه ها زمان نیاز دارد.

جلسه کابینه محدود امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی روز پنجشنبه پس از جدال میان چند تن از وزیران صهیونیست حاضر در این جلسه با «هرتزی هالیوی» رئیس ستاد مشترک ارتش این رژیم به پایان رسید.

تنش‌ها در جلسه تا جایی ادامه یافت که منجر به درگیری لفظی میان «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی و «بنی گانتس» عضو کابینه جنگ این رژیم شد.

پس از داد و فریاد وزاری صهیونیستی حاضر در این جلسه بر سر یکدیگر، کنترل جلسه از دست نتانیاهو نخست وزیر این رژیم به طور کامل خارج شد و در حالیکه تنها نظاره گر این داد و فریادها بود، دستور پایان بی نتیجه جلسه را داد.

رسانه های صهیونیستی پیشتر نیز گزارش دادند بعد از آنکه نتانیاهو از حضور سران سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) و سازمان امنیت داخلی این رژیم (شین‌بت) در جلسه شورای جنگ جلوگیری کرده، جدال لفظی سختی میان وی و وزیر جنگ کابینه‌اش در گرفته است.

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی با اعلام خبر این جدال لفظی میان نتانیاهو و گالانت، خبر داد که وزیر جنگ این رژیم به نتانیاهو گفته که در حال ضربه زدن به امنیت اسرائیل است.

رسانه‌های صهیونیستی پیشتر نیز از وجود اختلاف بین وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و رئیس موساد بر سر پرونده اسرا خبر داده بودند.

عملیات طوفان الاقصی در ۱۵ مهرماه، نظام امنیتی و سیاسی رژیم صهیونیستی را به هم ریخته و به عقیده بسیاری از کارشناسان، این رژیم دیگر نخواهد توانست وضعیت گذشته را بازیابد.

تشدید اختلافات داخلی بین سران رژیم صهیونیستی درباره مقصران شکست از مقاومت فلسطین نیز بر دامنه تنش ها در سرزمین های اشغالی افزوده است.