ورکشاپ تخصصی آموزش پخت پیتزا

ورکشاپ تخصصی آموزش پخت پیتزا

اگر شما هم از طرفداران پر و پا قرص پیتزا هستید، ورکشاپ تخصصی آموزش پخت پیتزا به روش کالین را از دست ندهید. در این ورکشاپ با حضور سرآشپر حاذق، جناب آقای آرش بهاور، به آموزش دو نوع از محبوب‌ترین پیتزاهای ایتالیایی از جمله پیتزای مارگریتا و پیتزای پپرونی، می‌پردازیم.

پیتزای مارگریتا

در سال ۱۸۸۹، شاه امبرتو اول و ملکه مارگریتا از ناپل، که قبلا پایتخت پادشاهی بود، بازدید کردند. ظاهراً ملکه مارگریتا از غذاهای لذیذ فرانسوی که در آن زمان بسیار مورد توجه اروپاییان بود، خسته شده بود. به همین ترتیب، او رافائل اسپوزیتو را که در آن زمان مشهورترین سازنده پیتزا در ناپل بود احضار کرد. اسپوزیتو در آن زمان برای اولین بار پیتزای لذیذی را آماده کرد که مورد استقبال ملکه قرار گرفت و به افتخار او به نام ملکه یعنی مارگریتا نامیده شد. از آن زمان تا به حال پیتزا مارگریتا یکی از غذاهای محبوب نه تنها برای گیاه‌خواران بلکه برای هر سلیقه‌ای است.

پیتزای پپرونی

کلمه پپرونی در ایتالیایی به نوعی از فلفل دلمه‌ای گفته می‌شود. علت نام‌گذاری این پیتزا به نام پپرونی استفاده از فلفل در آن است. پپرونی اساسا طعمی تند داشته و محبوبیت بسیاری در میان طرفداران پیتزا دارد. معمولا افراد با هر ذائقه‌ای پپرونی را می‌پسندند. شما نیز از دوست‌داران این پیتزا هستید؟

در ورکشاپ تخصصی آموزش پخت پیتزا چه اتفاقاتی در پیش است؟

شما در این ورکشاپ زیر نظر سرآشپزی حرفه‌ای یاد می‌گیرید، از صفر تا صد یک نوع پیتزای مورد علاقه‌ خود از میان گزینه‌های موجود را درست کنید. در انتهای مراسم به شرکت‌کنندگان گواهینامه تعلق گرفته و افراد می‌توانند پیتزای دست ساز خود را میل کنند.
علت انتخاب این دو نوع پیتزا به عنوان پیتزاهای آموزشی کالین، توجه و احترام به دوستان گیاه‌خوارمان بوده است. پیتزا مارگریتا که بر پایه‌ سبزیجات و پنیر موزارلا تهیه می‌شود، پیتزایی محبوب در میان افراد گیاه‌خوار است.

نحوه‌ی ثبت نام در ورکشاپ تخصصی آموزش پخت پیتزا

ثبت نام به دو صورت آنلاین و حضوری صورت می‌گیرد. برای ثبت نام حضوری کافی است در روز تعیین شده در محل برگزاری ورکشاپ حضور داشته و ثبت نام خود را انجام دهید.

برای ثبت نام آنلاین می‌توانید هم اکنون از طریق لینک‌های زیر در روزهای مورد نظر خود ثبت نام نمایید:

ثبت نام آنلاین در ورکشاپ تخصصی آموزش پخت پیتزا تاریخ سه‌شنبه، ۲۸ بهمن ماه
ثبت نام آنلاین در ورکشاپ تخصصی آموزش پخت پیتزا تاریخ چهار‌شنبه، ۲۹ بهمن ماه

زمان برگزاری ورکشاپ سه‌شنبه، ۲۸ بهمن ماه:

ورکشاپ گروه اول : ۱۲ الی ۱۲:۴۵
ورکشاپ گروه دوم: ۱۳:۳۰ الی ۱۴:۱۵
ورکشاپ گروه سوم: ۱۵ الی ۱۵:۴۵
ورکشاپ گروه چهارم: ۱۶:۳۰ الی ۱۷:۱۵
ورکشاپ گروه پنجم: ۱۸ الی ۱۸:۴۵

زمان برگزاری ورکشاپ چهار‌شنبه، ۲۹ بهمن ماه:

ورکشاپ گروه اول : ۱۲ الی ۱۲:۴۵
ورکشاپ گروه دوم: ۱۳:۳۰ الی ۱۴:۴۵
ورکشاپ گروه سوم: ۱۵ الی ۱۵:۴۵
ورکشاپ گروه چهارم: ۱۶:۳۰ الی ۱۷:۴۵
ورکشاپ گروه پنجم: ۱۸ الی ۱۸:۴۵
در ورکشاپ آموزش پخت پیتزا، منتظرتان هستیم.

کالین، برند محبوب پنیرهای طبیعی و پروسس

کارخانه محصولات لبنی کالین تا به حال توانسته پنیرهای طبیعی را در ۵ طعم گودا، امنتالر، گورگونزولا، چدار و پارمسان تولید کند. این پنیرهای طبیعی در مدت زمان ۷ تا ۹ ماه در انبارهای کالین نگهداری می‌شوند تا به طعم و عطر و بافت دلخواه برسند. همچنین ما در کالین توانسته‌ایم پنیرهای پروسس را با بالاترین کیفیت و در انواع بسته بندی آماده‌ و روانه بازار کنیم. پنیرهای دیپ، موزارلا تازه، ورقه‌ای و پیتزا از جمله پنیرهای پروسس در کارخانه کالین محسوب می‌شوند.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید، کالین اولین کارخانه تولید کره حیوانی در کشور بوده است. خامه‌های صبحانه در سه طعم شکلاتی، عسلی و ساده، پنیرهای خامه‌ای و صبحانه از سایر محصولات ما محسوب می‌شوند. برای خرید آنلاین محصولات کالین می‌توانید سری به کالین شاپ بزنید. همچنین برای مشاهده نمایندگی‌های فروش حضوری‌مان اینستاگراممان را دنبال کنید.
همراهی شما، هدف و افتخار ماست.

منبع : calindairy.com

.