همه‌چیز درباره‌ی خرید بهترین کیت رنگ مو

همه‌چیز درباره‌ی خرید بهترین کیت رنگ مو

با توجه به اینکه بسیاری از مردم از رفتن به سالن‌های زیبایی طفره می‌روند و چندان علاقه‌ای به وقت گذاشتن در این سالن‌ها ندارند. ما در این مقاله‌ی کامل شما را با بهترین کیت رنگ مو برای رنگ کردن موها به صورت بی‌دردسر و حرفه‌ای در خانه آشنا می‌کنیم. گزینه‌هایی که می‌توانید با خیال راحت مزایا و معایب هر یک را بررسی کنید و با توجه به شرایط خود بهترین محصول را انتخاب کنید.

بهترین کیت رنگ مو برای من چیست؟

بهترین کیت رنگ مو برای من چیست؟

اغلب رنگ موها و کیت‌های رنگ مویی که در سوپرمارکت‌ها و داروخانه‌ها در دسترس هستند، رنگ موها را عوض می‌کنند یا به آن‌ها طراوت می‌بخشند. می‌توانند ریشه‌ی موها را پوشش دهند یا موهای خاکستری را بپوشانند. این دسته از محصولات زیبایی به سادگی با ترکیب چند ماده و استفاده از مخلوط روی موهای رنگ دلخواه را به موهای شما می‌دهند. پس از آن موها باید برای مدت زمان مشخصی در زنگ باشد و سپس آبکشی آن اغلب با استفاده از نرم کننده یا حالت دهنده انجام شود.

به گفته‌ی کریستال آگو، استادیار پوست و مو در دانشکده پزشکی جان هاپکینز و نویسنده‌ی کتاب ۹۰ روز تا موهای زیبا «۹۰ Days to Beautiful Hair» رنگ موها معمولا در مدل‌های مختلفی شامل رنگ‌های موقت که پس از یک الی دو بار شست‌وشو پاک می‌شوند، شبه‌دائمی، که پس از حدود شش تا هشت بار شست‌وشو شسته می‌شوند. نیمه‌دائمی که معمولاً برای ۱۰ تا ۱۲ شست‌وشو دوام دارند و انواع رنگ‌های دائمی دسته‌بندی می‌شوند. بنابراین کارشناسان توصیه می‌کنند که قبل از انتخاب بهترین کیت رنگ مو، از خود چند سوال بپرسید.

به دنبال چه رنگی برای موهای خود هستید؟

به یاد داشته باشید که اگر موهای تیره‌ای دارید یا به دنبال رنگی روشن‌تر از رنگ طبیعی موهای خود هستید، یک کیت رنگ مو احتمالا شما را به خواسته‌‌تان نمی‌رساند. درواقع یک کیت رنگ مو، احتمالا فقط می‌تواند موهای شما را چند درجه روشن کند و برای ادامه‌ی کار نیاز به تعداد بیشتری رنگ دارید. همچنین مهم است که در نظر داشته باشید که نتیجه‌ی رنگ کردن موها احتمالاً دقیقاً شبیه آنچه روی جعبه است نخواهد شد. اگر از بهترین کیت رنگ مو از نوع تیره استفاده می‌کنید به احتمال زیاد شبیه به عکس روی جلد کیت رنگ مو خواهید شد، ولی این مساله در مورد رنگ‌های روشن عملی نیست.

چقدر موهای رنگ‌پذیری دارید؟

این سوال ارتباط نزدیکی با رنگ موی انتخابی و مورد نظر شما دارد، زیرا همانطور که اغلب متخصصان بیان می‌کنند، هرچه رنگ موهای طبیعی شما از رنگ انتخابی دورتر باشد، محلول رنگ برای رسیدن به نتیجه‌ی بهتر باید قوی‌تر باشد. با این حال در نظر داشته باشید که محلول‌های قوی‌تر و ماندگارتر می‌توانند بیشتر به موهای طبیعی شما آسیب برسانند. متخصصان بیان می‌کنند که رنگ‌های دائمی معمولاً حاوی آمونیاک یا اتانول آمین هستند، در حالی که ممکن است بر روی جلد حتی بهترین کیت رنگ مو عبارت «بدون آمونیاک» نوشته شده باشد. این دو ماده از جمله اصلی‌ترین مواد برای جذب رنگ به ساقه‌ی موها هستند.

برای دکلره‌ی موها به منظور روشن کردن و استفاده از رنگ‌های روشن‌تر از حالت طبیعی، یک کیت رنگ مو ممکن است حاوی پراکسید هیدروژن هم باشد. در نظر داشته باشید که همه‌ی این مواد می‌توانند باعث خشکی و شکننده شدن موها شوند. رنگ‌های نیمه موقت و شبه‌دائمی معمولا ملایم‌تر هستند، اگرچه ممکن است از برخی مواد شیمیایی بالقوه آسیب‌رسان مانند پراکسید هیدروژن در ساختار آن‌ها استفاده شده باشد. این رنگ‌های غیردائمی ممکن است انتخاب بهتری برای برخی از افراد با موهای آسیب‌پذیر، از جمله افراد سیاه‌پوستان باشد، چراکه موهای این افراد نسبت به موهای مردم آسیایی یا سفیدپوستان اروپایی خشک‌تر است.

قبل از استفاده از بهترین کیت رنگ مو دائمی دوباره فکر کنید!

افرادی با موهای لخت و نازک باید بیشتر از سایر افراد در زمان رنگ کردن موهای خود فکر کنند، چراکه مواد شیمیایی موجود در این محصولات می‌توانند راحت‌تر به ساقه موی این دسته از افراد آسیب برسانند. متخصصان پوست و مو بیان می‌کنند، رنگ موی دائمی می‌تواند ساقه‌ی مو را بیشتر ضعیف کند و باعث شکستگی موها شود. در حالت کلی اغلب متخصصان توصیه می‌کنند، که در صورت علاقه‌مندی به رنگ کردن موها از هر نوعی حتما گزینه‌های ملایم‌تر را در نظر بگیرید و پس از رنگ‌ کردن موها حتما از شامپوهای مرطوب کننده و نرم کننده‌های مناسب، از جمله نرم کننده‌های دارای مرطوب کننده استفاده کنید.

و به خاطر داشته باشید هنگام استفاده از رنگ، حتماً دستورالعمل‌های مربوط به مدت زمان ماندن محصول را دنبال کنید. برخی از افراد ممکن است فکر کنند ماندن رنگ برای مدت طولانی‌تر از آنچه توصیه می‌شود، پوشش بهتری روی موها ایجاد می‌کند تا موهای خاکستری را بهتر بپوشاند، اما به گفته‌ی متخصصین، این کار می‌تواند آسیب‌های بیشتری، مخصوصاً اگر موهای مجعد دارید، داشته باشد. این موضوع از این منظر برای موهای مجعد خطرناک‌تر است که بسته به میزان حساسیت موها، رنگ مو می‌تواند الگوی فر موها را تغییر دهد؛ بنابراین اگر رنگ را خیلی طولانی روی موهای خود نگه دارید، خطر این مساله بیشتر هم خواهد شد.

رنگ موی شبه‌دائمی، نیمه‌دائمی یا دائمی؟

معرفی بهترین کیت رنگ مو برای آقایان و خانم‌ها

قبل از اینکه روی خرید بهترین کیت رنگ مو تمرکز کنید، بهتر است در نظر بگیرید که کدام نوع فرمولاسیون برای موهای شما مناسب است. در همین راستا قبل از خرید باید فاکتورهایی مانند بافت، میزان خاکستری بودن موها و اینکه آیا موهایتان قبلا رنگ شده است را در نظر بگیرید.

به عنوان مثال، موهای ظریف رنگ را راحت‌تر جذب می‌کنند، بنابراین مطمئن شوید که سایه‌های خیلی تیره را انتخاب نکنید. همچنین به خاطر داشته باشید که ممکن است بتوانید با گذاشتن محصول برای مدتی کمتر از آنچه سازنده توصیه می‌کند، به نتایج مورد نظر خود برسید. از طرف دیگر موهای زبر و ضخیم، نفوذ و رسوب رنگ کمتری دارند و به زمان بیشتری برای کار نیاز دارند. اما چه نوع رنگی برای چه اهدافی مناسب است؟

رنگ موی شبه‌دائمی در لیست خرید بهترین کیت رنگ مو

این دسته از محصولات رنگ یا براقیت موقت به موهای شما می‌دهند که درست در بالای لایه‌ی بیرونی ساقه موی شما قرار می‌گیرد. در این نوع رنگ مو مولکول‌های رنگ به قسمت بیرونی مو می‌چسبند و به تدریج شسته می‌شوند. اگر می‌خواهید یک رنگ روشن و سرگرم کننده به شکل کوتاه مدت داشته باشید، یا اگر ریشه‌ی سفید قابل مشاهده‌ای ندارید و فقط می‌خواهید کمی گرما و درخشش را به رنگ طبیعی موهای خود اضافه کنید، رنگ موی شبه‌دائمی در لیست خرید بهترین کیت رنگ مو یک انتخاب عالی است.

رنگ موی نیمه‌دائمی

این نوع محصول معمولاً با دو تیوپ عرضه می‌شوند که یکی رنگ و دیگری یک دولوپر است که حاوی سطوح پایین پراکسید است. قبل از اعمال رنگ، این دو تیوپ را با هم مخلوط می‌کنید تا رنگ را فعال کنید. در این نوع از محصولات رنگدانه‌های رنگ مو تا آخر به قشر مو نفوذ نمی‌کنند، بنابراین نمی‌توانند سایه‌ی موهای شما را کاملاً تغییر دهند.

به طور کلی این نوع رنگ موها به پوشاندن موهای خاکستری کمک می‌کند و حدود چهار تا شش هفته دوام می‌آورد. مزیت دیگر محصولات غیردائمی این است که بر خلاف رنگ موی دائمی، فاقد آمونیاک هستند. آمونیاک می‌تواند باعث خشکی و آسیب مو (به خصوص نوک مو) شوند.

رنگ‌ موهای دائمی

رنگ‌ موهای دائمی بهترین انتخاب برای کسانی است که بیش از ۲۵ درصد از موهای آن‌ها خاکستری است یا می‌خواهند رنگ طبیعی خود را با سایه‌ای روشن‌تر عوض کنند. رنگ‌ موهای دائمی حاوی آمونیاک هستند که به رنگدانه‌ها و پراکسید هیدروژن اجازه می‌دهد تا به ریشه و مغز مو نفوذ کنند. همچنین مقداری از رنگ طبیعی موها را تجزیه کنند.

ویژگی‌های مهم در رنگ موی خانگی چیست؟

بهترین کیت رنگ مو، معرفی 4 برند جهانی

به طور کلی کیت‌های رنگ مو، عموماً حاوی تیوپ رنگ، یک ماده‌ی تثبیت‌کننده و اکسیدان هستند که قرار است قبل از استفاده به‌خوبی با هم مخلوط شوند. همچنین در این کیت‌ها چه برای خانم‌ها و چه آقایان، یک ساشه نرم کننده و تقویت‌کننده و یک جفت دستکش یکبار مصرف و ظرف مخصوص مخلوط کردن مواد دیده می‌شود.

بسیاری از کیت‌های مو نسبتاً ارزان هستند اما در کنار مدل‌های ارزان‌قیمت محصولاتی با قیمتی بالاتر هم دیده می‌شود که می‌توانند نتیجه‌ی بهتری را برای شما رقم بزنند. در حالت کلی بهترین کیت رنگ موی خانگی پنج معیار کلیدی برای امتیازدهی دارد.

 • سهولت در استفاده با توجه به دستورالعمل محصول
 • سهولت در آماده‌سازی، به معنای مخلوط کردن رنگ، اکسیدان و نرم‌کننده یا تثبیت‌کننده‌ی رنگ
 • سهولت استفاده و کاربرد
 • رضایت بالا از پوشش موهای خاکستری
 • دقت رنگ (چقدر انتظارات شما از ایجاد رنگ مدنظر را برآورده کرده است)

در حالت کلی اگرچه برخی از افراد پس از استفاده از بهترین کیت رنگ مو، بیان می‌کنند که با رنگ کردن موها در خانه، تنها حس لذت‌بخش‌تر و آرامش‌بخش‌ حضور در سالن را از دست داده‌اند و سطح رضایت از برندهایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم بالاست، ولی برخی از مصرف‌کنندگان موارد زیر را شایان توجه می‌دانند. جالب است بدانید که آموزش آنلاین رنگ کردم موها از طرف برند رنگ می‌تواند بسیار کاربردی و جذاب باشد و استفاده از رنگ مو را راحت‌تر کند. به عنوان مثال اگر از برندهایی، از جمله مدیسون رید و لورآل خرید کنید، می‌توانید از آموزش‌های رنگ مو به صورت آنلاین بهره ببرید.

از طرفی لازم است بدانید که کیت‌های رنگ مو لزوماً شامل همان چیزهایی نمی‌شوند که ممکن است بخواهید. به عنوان نمونه برخی از کیت‌ها ممکن است کاسه (برای مخلوط کردن رنگ) و برس نداشته باشند. همچنین به گفته‌ی برخی از مصرف‌کنندگان وجود گیره‌ی مو، کلاه پلاستیکی و شنل هم از واجبات کار است. در کنار این موارد لازم است دقت داشته باشید که انجام همه‌ی این کارها به تنهایی در خانه آسان نیست، چراکه استفاده از رنگ مو در مناطقی مانند پشت سر به تنهایی دشوار است.

عاقلانه است که ابتدا رنگ را روی پوست خود آزمایش کنید و دستورالعمل‌های موجود در هر محصولی را بخوانید. در واقع توصیه می‌کند قبل از استفاده از رنگ مو، مقدار کمی رنگ را روی قسمتی از پوست آزمایش کنید تا از واکنش‌های آلرژیک احتمالی از قبل مطمئن شوید. این موضوع را جدی بگیرید، چراکه ماده شیمیایی‌ای به نام پارافنیلن دیامین که معمولاً در رنگ موهای خانگی برای تیره کردن موها استفاده می‌شود، یکی از علل شایع واکنش‌های آلرژیک است.

۴ برند جهانی تولیدکننده‌ی بهترین کیت رنگ مو

در این بخش از مقاله‌ی پیش رو قصد داریم که شما را با بهترین برندهای کیت رنگ مو آشنا کنیم. برندهایی که برای رسیدن به فرمول‌هایی با کیفیت و حرفه‌ای، سطوح مختلف ماندگاری، مواد لازم برای مراقبت از مو و حتی فناوری‌های قابل تنظیم، راه طولانی را طی کرده‌اند. بنابراین پس از ساعت‌ها آزمایش و ارزیابی، در بخش زیر لیستی از بهترین مارک‌های رنگ مو برای استفاده‌ی خانگی آماده شده است که در کنار معرفی، نقاط قوت و ضعف هر کدام هم بیان می‌شود.

۱. کیت رنگ مو فیتو مدل PHYTO COLOR

نکات مثبت
 • حرفه‌ای با نتیجه‌ای غنی و یکنواخت
 • ماندگاری بالا
 • بدون آشفتگی و ریخت‌وپاش در زمان کار
 • با قابلیت نرم‌کنندگی موها
نکات منفی
 • به اندازه‌ی کافی سایه ایجاد نمی‌کند

در فرمولاسیون رنگ‌های این برند از ویتامین‌ها، رنگدانه‌ها و روغن‌های گیاهی مانند جوجوبا و روغن نارگیل است، استفاده شده است. فیتو برندی است که غنی‌ترین، یکنواخت‌ترین و واقعی‌ترین رنگ را به کاربران ارائه می‌کند و اغلب مصرف‌کنندگان بیان می‌کنند که این رنگ مو بیشتر از بقیه برندها بر روی موهای متنوع دوام می‌آورد و حتی براقیت خاصی به موها می‌دهد. فرمولاسیون این محصول همراه با نرم‌کننده است و کمترین آشفتگی را در زمان کار با آن به بار می‌آورد.

فرمول تعداد سایه‌ها محتوای کیت رنگ مو
دائمی ۲۱ شامل یک تیوپ رنگ موی دائمی بدون آمونیاک، کرم دولوپر، دستکش، ماسک موی محافظ رنگ
کیت رنگ مو فیتو مدل PHYTO COLOR شماره 9D

۲. کیت رنگ مو رولون

نکات مثبت
 • راحتی در استفاده
 • بوی ملایم
 • ایجاد حالتی ابریشمی ودرخشان در موها
 • قیمت مناسب
نکات منفی
 • در پوشش موهای خاکستری چندان قدرتمند نیست

کیت رنگ موی بدون آمونیاک رولون که تقریباً به قیمت یک فنجان قهوه‌ی باکیفیت در یک کافه‌ی معروف است، گزینه‌ای قابل توجه برای رقابت با سایر برندها است. این کیت رنگ مو جزو بهترین محصولات بازار است و علیرغم قیمت کمی که دارد، بالاترین امتیاز را در نظرسنجی‌ها کسب کرده است. خریداران این کیت رنگ مو به دلیل داشتن دستورالعمل‌های واضح، ساده برای آماده‌سازی و آبکشی، بهره‌مندی از بوی غیر تند و ابریشمی و براق کردن موها به این رنگ امتیاز بالایی داده‌اند. البته توجه داشته باشید که کیت رنگ مو رولون در پوشاندن موهای خاکستری در مقایسه با برندهای دیگر بهترین نیست و برخی از کاربران به بیش از یک جعبه برای پوشاندن موهای خود نیاز داشتند.

فرمول تعداد سایه‌ها محتوای کیت رنگ مو
دائمی ۴۱ شامل یک تیوپ رنگ موی دائمی بدون آمونیاک، کرم دولوپر، دستکش، نرم‌کننده
کیت رنگ مو رولون شماره 32 حجم 59 میلی لیتر رنگ قهوه ای ماهاگونی تیره

۳. کیت رنگ مو گارنیه

نکات مثبت
 • بدون آمونیاک با فرمولاسیون ضد آلرژیک
 • حاوی مواد حالت دهنده
 • دارای رایحه‌ای مطبوع
 • مقاوم در برابر محو شدگی
نکات منفی
 • همچون سایر رقبا موها را براق نمی‌کند

رنگ دائمی گارنیه که در آزمایش مختلف بهترین عملکرد را ارائه کرده است، بدون آمونیاک و همراه با غلظت بالایی از روغن مغذی ویژه‌ی موها است، بنابراین برای موهایی که در اثر کراتین یا نازک شدن رشته‌ها آسیب دیده‌اند، گزینه‌ای مناسب و ملایم است. این نوع رنگ مو بهترین کیت رنگ مو به دلیل رایحه‌ی دلپذیر غیر شیمیایی، سهولت در شست‌وشو و عدم ایجاد آلرژی است. به همین دلیل هم از دید کاربران امتیاز بسیار بالایی کسب کرده است. اگرچه کیت رنگ مو گارنیه در افزایش درخشندگی مو به خوبی سایرین عمل نمی‌کند اما با وجود آن موهای شما بسیار سالم و طبیعی به نظر می‌رسد.

فرمول تعداد سایه‌ها محتوای کیت رنگ مو
دائمی ۳۲ شامل یک تیوپ رنگ موی دائمی بدون آمونیاک، کرم دولوپر، کاسه‌ی مخصوص، دستکش
کیت رنگ مو گارنیه شماره 5.4 حجم 40 میلی لیتر رنگ قهوه ای مسی

۴. کیت رنگ مو لورآل مدل casting creme gloss

نکات مثبت
 • راحتی در شست‌وشو و استفاده بدون ایجاد آشفتگی
 • پوشش‌دهی عالی موهای خاکستری
 • ماندگاری بالا
نکات منفی
 • در برابر محو شدن چندان مقاوم نیست

به طور کلی کیت رنگ مو لورآل مدل casting creme gloss در آزمایشگاه GH Beauty Lab عملکرد خوبی داشته است. این محصول از منظر استفاده راحت و بدون شلوغ‌کاری، ماندگاری بالا و پوش‌دهی عالی موهای خاکستری امتیاز بالایی دارد. با این حال در برابر محو شدن مقاوم نبوده و پس از استفاده چندان حالت‌دهنده نیست. با این حال مصرف‌کنندگان این نوع کیت مو را گزینه‌ای با رنگ‌دانه‌های بسیار غنی و زیبا در نظر می‌گیرند.

فرمول تعداد سایه‌ها محتوای کیت رنگ مو
دائمی ۳۹ شامل یک تیوپ رنگ موی دائمی بدون آمونیاک، کرم دولوپر، دستکش، کرم مغذی پیش از رنگ، قلم مو، نمونه کاندیشنر مو
کیت رنگ مو لورآل مدل casting creme gloss شماره 415 حجم 48 میلی لیتر رنگ شکلاتی

معرفی بهترین کیت رنگ مو برای آقایان و خانم‌ها

در این بخش از مقاله شما را با پرفروش‌ترین و بهترین کیت رنگ مو از منظر خریداران در سایت دیجی‌کالا آشنا می‌کنیم تا بتوانید انتخابی بهتر و دقیق‌تر را تجربه کنید و از خرید خود پشیمان نشوید.

کیت رنگ مو آتوسا رویال شماره ۰.۱ حجم ۱۰۰ میلی لیتر رنگ مشکی طبیعی

کیت رنگ مو آتوسا رویال شماره ۰.۱ رنگ مشکی طبیعی، گزینه‌ای جذاب، دائمی و مناسب برای آقایان است که در حجم ۱۰۰ میلی‌لیتر به بازار عرضه شده است. کیت رنگ مو آتوسا رویال همراه با ویتامین سی است و می‌تواند موها را از آسیب دور کند. کاربری آسان و به دور از آشفتگی از دیگر ویژگی‌های این کالاست که با قیمت به صرفه‌ای هم به بازار عرضه شده است.

کیت رنگ مو آتوسا رویال شماره 0.1 حجم 100 میلی لیتر رنگ مشکی طبیعی

کیت رنگ مو بیگن سری Speedy Colour شماره ۱۰۲ حجم ۴۰ میلی لیتر رنگ قهوه ای تیره

یکی دیگر از گزینه‌های ویژه‌ی آقایان کیت رنگ مو بیگن سری Speedy Colour شماره ۱۰۲ حجم ۴۰ میلی لیتر رنگ قهوه ای تیره است. این رنگ موی مردانه قدرت بالایی در پوشش موهای خاکستری دارد و در کنار آن از آنجایی که جزو رنگ‌های دائمی است ماندگاری بالایی را هم به شما هدیه می‌کند. محصول پیش‌رو به شکل کیت به بازار ارایه شده است و بدون بوی نامطبوع و همراه با برس و شانه‌ی مخصوص است.

کیت رنگ مو بیگن سری Speedy Colour شماره 102 حجم 40 میلی لیتر رنگ قهوه ای تیره

کیت رنگ مو لورآل مدل Excellence شماره ۸.۱۱ حجم ۴۸ میلی لیتر رنگ دودی نسکافه ای

کیت رنگ مو لورآل مدل Excellence شماره ۸.۱۱ رنگ دودی نسکافه‌ای محصولی جذاب و با بویی ملایم برای خانم‌هاست که حجم آن به ۴۸ میلی‌لیتر می‌رسد. این مدل رنگ مو از نوع دائمی است و با وجود ویتامین‌های مختلفی که دارد برای موهایی حساس کاربردی به شمار می‌رود. از طرفی کاربری و آماده سازی رنگ هم به‌شدت ساده است و شما می‌توانید به راحتی از آن برای رنگ کردن موهای خود در خانه استفاده کنید.

کیت رنگ مو لورآل مدل Excellence شماره 8.11 حجم 48 میلی لیتر رنگ دودی نسکافه ای

کیت رنگ مو لورآل سری Excellence شماره ۶ حجم ۴۸ میلی لیتر رنگ قهوه‌ای روشن

به طور کلی محصول پیش‌رو حاوی مواد غنی شده است که می‌تواند موهای شما را در سه مرحله قبل رنگ کردن، حین رنگ کردن و بعد از رنگ کردن محافظت کند. این نوع رنگ موی دائمی کاربری راحتی دارد و در کنار آن براقیت، ماندگاری و نرمی خوبی به موها می‌دهد. کیت رنگ مو لورآل سری Excellence شماره ۶ حجم ۴۸ میلی لیتر رنگ قهوه‌ای روشن کالایی خوش‌قیمت و معتبر از برند جهانی لورآل است و همراه با شامپو، نرم کننده و اپلیکاتور به بازار لوازم آرایشی ارائه شده است.

کیت رنگ مو لورآل سری Excellence شماره 6 حجم 48 میلی لیتر رنگ قهوه ای روشن

کیت رنگ مو لورآل سری Excellence شماره ۲ حجم ۴۸ میلی لیتر رنگ مشکی

کیت رنگ مو لورآل سری Excellence شماره ۲ رنگ مشکی محصولی با حجم ۴۸ میلی‌لیتر است که جزو نمونه‌های ماندگار و دائمی بازار با رنگ‌های متنوع به شمار می‌رود. این نوع کیت رنگ موی خانگی ویتامینه است و همراه با نرم کننده‌ی حاوی کلاژن برای استفاده پس از رنگ کردن عرضه شده است. لازم به ذکر است که حجم اکسیدان این کیت ۷۲ میلی‌لیتر است و درپوش آن با برس همراه شده است.

کیت رنگ مو لورآل سری Excellence شماره 2 حجم 48 میلی لیتر رنگ مشکی

منبع: CR