نکونام را در «تیم قرن» انتخاب نکردم دلخور شد | اگر شاکی هستید بروید؛ این کارها نمایش است

نکونام را در «تیم قرن» انتخاب نکردم دلخور شد | اگر شاکی هستید بروید؛ این کارها نمایش است

مایلی کهن گفت که جواد نکونام از او دلخور است: آقا جواد از من دلخور است و خود من دوبار با ایشان تماس گرفتم، اما جواب تلفن من را نداد.

به گزارش همشهری آنلاین محمد مایلی کهن از جواد نکونام و همینطور بازیکنانی که مدعی تعصب به باشگاه و هوادار هستند ولی مدام از مشکلات گلایه می‌کنند، انتقاد کرد.

محمد مایلی کهن در گفتگو با روزنامه گل درخصوص اختلافات جواد نکونام با مدیریت استقلال گفت: آقای نکونام مربی خوبی هستند و نتایج استقلال هم این را می‌گوید. اما به نظرم ایشان بهتر است سلسله مراتب را رعایت کنند. چه ایشان بخواهد و چه نخواهد، در حال حاضر مدیرعامل استقلال، به عنوان نفر ارشد این باشگاه فعالیت دارند. این که بیاییم بگوییم من با فلان مدیر نمی‌توانم کار کنم بعد از آن طرف همچنان در تیم باشیم، به نظرم نمایش است. چه درست و چه اشتباه، آقای خطیر در حال حاضر مدیرعامل باشگاه استقلال هستند و آقای نکونام باید تابع دستورات و نظرات مدیرعامل باشگاه باشند. دیگر دوره این حرفها گذشته است که بیاییم بگوییم من با فلان مدیر نمی‌توانم کار کنم و باز، همچنان باشم و به کار خودم ادامه دهم.

متاسفانه در حال حاضر بازیکنی که ۶ماه در استقلال یا پرسپولیس بازی کرده است، می‌آید و خودش را متعصب‌ترین استقلالی و پرسپولیسی می‌داند! فصل قبل فلان مربی قراردادش ۱۲میلیارد بوده الان قراردادش شده ۲۴میلیارد! متاسفانه الان طوری شده که بازیکنان و مربیان می‌گویند استقلال و پرسپولیس پول ندارند و ما به عشق این دو تیم مربیگری یا بازی می‌کنیم! خب اگر به عشق هواداران و پرسپولیس و استقلال مربیگری می‌کنید، پس دیگر چرا مدام می‌گویید این دو تیم پول ندارند؟! این خیلی بد است که بیاییم و بگوییم شرایط باشگاه خوب نیست و همچنان در باشگاه باشیم! یا خوب است یاخوب نیست! اگر خوب نیست برای چه مانده اید؟! بروید و کمک کنید تا شرایط خوب شود! نه اینکه مدام نمایش بازی کنیم!

مایلی کهن اضافه کرد که جواد نکونام از او دلخور است: این افتخار را نداشته‌ام که با جواد نکونام کار کنم. ایشان در مقطعی مطرح شدند که ما در تیم ملی نبودیم. البته آقا جواد از من دلخور است و خود من دوبار با ایشان تماس گرفتم، اما جواب تلفن من را نداد. با این حال اعتقاد دارم، همانطور که بازیکن فوق العاده‌ای بودند، مربی خوبی هم هستند و بهتر هم خواهند شد!

او دلیل دلخوری را اسم نبردن از نکونام در تیم منتخب قرن عنوان کرد:واقعیت این است که مدتی قبل یک سایت، اقدام به انتخاب تیم فوتبال قرن ایران را داشت. بنده هم به عنوان کسی که سالها در این فوتبال بودم از طرف این سایت ورزشی دعوت شدم تا نظراتم را بدهم. در خط‌هافبک انتخاب من، ایشان نبود و یک‌هافبک دیگر را انتخاب کردم. بهرحال نظر خودم را گفتم. هرچند اعتقاد دارم آقای نکونام یکی از بهترین‌هافبک‌های تاریخ فوتبال کشورمان هستند. ایشان از من دلخور شدند. دوبار با او تماس گرفتم تا صحبت کنم. اما متاسفانه جواب من را نداد و احساس کردم همچنان از من ناراحت است. من نظرم را گفتم. همانطور که هرشخصی می‌تواند نظرش را بگوید.