نوید محمدزاده و محسن تنابنده در فیلم جدید رامبد جوان ؛ جزئیات تازه درباره «زودپز»

نوید محمدزاده و محسن تنابنده در فیلم جدید رامبد جوان ؛ جزئیات تازه درباره «زودپز»

«زودپز» کمدی به کارگردانی رامبد جوان است که به تازگی با حضور گلاره عباسی در کنار نوید محمدزاده و محسن تنابنده کلید خورده است.

فیلم سینمایی زودپز به کارگردانی رامبد جوان با حضور گلاره عباسی در کنار نوید محمدزاده و محسن تنابنده این روزها در مرحله فیلمبرداری قرار دارد. این فیلم با داستانی در حال و هوای دهه شصت است که پیش‌تر حضور بازیگرانی چون نوید محمدزاده و محسن تنابنده در آن قطعی شده بود. گلاره عباسی نیز سومین بازیگر جدیدترین کمدی جوان است که در این اثر حضور دارد.

فیلم سینمایی زودپز به تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور است که ابتدا قرار بود به کارگردانی مهدی نادری ساخته شود اما پس از مدتی با تغییر کارگردان همراه و از آبان امسال، روند تولید آن با حضور رامبد جوان از سر گرفته شد.

با اینکه گمانه‌ زنی های اولیه حاکی از حضور این فیلم در جشنواره فجر چهل و دوم بود، به نظر می‌رسد با توجه به طولانی بودن روند فیلم‌برداری و همچنین حجم بالای امور فنی مربوط به مرحله جلوه‌های ویژه احتمالا این فیلم به چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر نرسد.

زودپز اثری کمدی با حال و هوای دهه ۶۰ و ششمین تجربه بلند سینمایی رامبد جوان محسوب می‌شود که روند ساخت آن در سکوت خبری پیش می‌رود.

داستان فیلم در زمان موشک‌ باران تهران، سال ۱۳۶۷ اتفاق می‌افتد؛ وقتی زودپز خانه می‌ترکد و پدرخانواده به سختی مجروح شده و سپس فوت می کند آن هم در زمانی که تهران را بمباران کرده اند.

دو داماد خانواده، با بازی محسن تنابنده و نوید محمدزاده، تصمیم می‌گیرند تا به جای بردن جنازه به قبرستان و خاکسپاری، جسد او را در خانه‌ای که براثر بمباران تخریب شده بگذارند تا پدر زنشان شهید محسوب شود و آنها بتوانند از این موقعیت سوءاستفاده کنند اما این تصمیم، اتفاق‌ها و دردسرهای غیرقابل پیش‌بینی را رقم می‌زند. فیلمنامه زودپز توسط مهدی نادری نوشته شده است.