نمونه سوال آرایشگر دائم صورت زنانه

نمونه سوال آرایشگر دائم صورت زنانه

آرایش دائم صورت جزو رشته های پرطرفدار آرایشگری زنانه است که یک لاین جداگانه را به خود اختصاص داده است. در این دوره آموزشی انواع آرایش های نیمه دائم جهت پوشاندن نواقص چهره و زیبایی هرچه بیشتر خانم ها به هنرجویان آموزش داده می شود. از جمله این روش ها می توان به میکروبلیدینگ، هاشور ابرو، فیبروز ابرو، میکروشیدینگ، و میکروپیگمنتیشن اشاره کرد که برای ابرو، خط چشم، بن مژه، خط لب و شیدینگ لب به کار می رود. اگر می خواهید در این حرفه به موفقیت برسید، باید برای اخذ مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری تلاش کنید.

استاد میکروبلیدینگ بشید!

مشاوره رایگان برای شما

آموزش میکروبلیدینگ

به همراه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

این آزمون از دو بخش کتبی و عملی تشکیل شده که توسط سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود. اگر دوره آموزش آرایش دائم صورت را در یک آموزشگاه معتبر گذرانده باشید، حتما تمام نکات و مباحث تئوری و مهارت های عملی را به طور کامل آموزش دیده اید. اما برای قبولی در آزمون کتبی، به چیزی بیش از این نیاز دارید. سوالات آزمون دوره های قبل چیزی است که می تواند شما را با نوع سوالات آزمون آشنا کند و آمادگی شما را بالا ببرد. به همین جهت ما شرایط را برای شما فراهم کرده ایم که علاوه بر دسترسی به سوالات آزمون های دوره های قبل، بتوانید به صورت آنلاین از خودتان آزمون بگیرید و آمادگیتان را محک بزنید.

نمونه سوالات آزمون آرایشگر دائم صورت زنانه

شما می توانید با جواب دادن به سوالات در پایان هر آزمون با زدن دکمه مشاهده نتیجه آزمون، پاسخ سوالات و امتیاز خود را ارزیابی کنید. همچنین در صورت تمایل می توانید سوالات را به صورت یکجا دانلود کنید.

آزمون شماره ۱
آزمون شماره ۲
آزمون شماره ۳
آزمون شماره ۴
آزمون شماره ۵
آزمون شماره ۶
آزمون شماره ۷