مجموعه لگو انیمال کراسینگ رونمایی شد

مجموعه لگو انیمال کراسینگ رونمایی شد

به نقل از دیجیکالا:

شرکت نینتندو (Nintendo) مجموعه بازی‌های مشهور زیادی دارد که یکی از آن‌ها انیمال کراسینگ (Animal Crossing) است. بازی‌های انیمال کراسینگ شاید به اندازه ماریو (Mario) و زلدا (Zelda) مشهور نباشند اما طرفداران بسیار زیادی در میان کاربران نینتندو دارند. بازی آخر این مجموعه به نام افق‌های جدید (New Horizons) توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند و در دوران قرنطینه جزو پرفروش‌ترین بازی‌های نینتندو شد.

شرکت لگو (Lego) نیز یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سازنده اسباب بازی در دنیا است و آجرهای لگو سابقه‌ی زیادی دارند. شرکت لگو برای اینکه فروش خود را بیشتر کند با شرکت‌های مختلف مثل مارول (Marvel) و دیزنی (Disney) همکاری کرده تا محصولات آن‌ها را وارد دنیای لگو کند. برای مثال ما شاهد لگو‌های انتقام‌جویان (Avengers)، جنگ ستارگان (Star Wars) و موارد دیگر از این دسته هستیم.

وقتی بحث به دنیای گیمینگ برسد، ما شاهد موارد کمتری از این دنیا در لگو هستیم. با این حال چندی پیش شرکت لگو اعلام کرد که قصد دارد محصولاتی در زمینه سونیک (Sonic) تولید کند. حال هم نوبت به نینتندو و انیمال کراسینگ (Animal Crossing) رسیده است. به این شکل که شرکت لگو قصد دارد چند محصول در زمینه انیمال کراسینگ طراحی کند و از شخصیت‌های این بازی در محصولات خود استفاده کند.

محصولات لگو در زمینه انیمال کراسینگ

به طور کلی ما شاهد ۵ محصول لگو در زمینه انیمال کراسینگ هستیم که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند. تنها مورد مشترک میان این موارد دنیای مشابه آن‌ها است ولی شخصیت‌ها و سازه‌های لگویی به طور کامل با یکدیگر تفاوت دارند. در نتیجه قیمت آن‌ها نیز با یکدیگر تفاوت داشته و شما برای خرید هرکدام می‌توانید مناسب با بودجه خود تصمیم بگیرید.

فعالیت خارج خانه بانی (Bunnie’s Outdoor Activities)

قیمت: ۲۰ دلار
کرکتر: بانی
تعداد قطعات: ۱۶۴

لگو و انیمال کراسینگ-0

اولین محصول لگو کمترین قیمت را داشته و در نتیجه امکانات چندانی را در اختیار کاربر قرار نمی‌دهد. با این حال می‌تواند یک تکه تزئیناتی بسیار جالب در دکور شما باشد. فعالیت خارج خانه بانی تنها دارای یک کرکتر به نام بانی بوده و چند سازه کوچک لگویی دارد. این سازه‌ها شامل یک چادر، چند درخت و یک محیط بیرون شهر بسیار جالب است. در کنار محیط، چندین ابزار کمپینگ جالب هم در این ست لگو وجود داشته که باعث می‌شود طراحی آن بسیار جالب و ساده باشد.

ملاقات خانه ایزابل (Isabelle’s House Visit)

قیمت: ۴۰ دلار
کرکتر: ایزابل و فوانا
تعداد قطعات: ۳۸۹

لگو و انیمال کراسینگ - Isabelle's House Visit

با دوبرابر هزینه بیشتر حال شما می‌توانید یک تجربه لگوی واقعی از دنیای بازی انیمال کراسینگ داشته باشید. به این شکل که در این ست لگو می‌توانید خانه بسازید، دنیای این ست لگو بزرگ‌تر بوده و دارای دو شخصیت است. این ست لگو برای کودکان می‌تواند بسیار مهیج باشد مخصوصاً اینکه می‌توانند به جای این دو شخصیت نقش آفرینی کرده و به بازی بپردازند. نکته مثبت اینجاست که جزئیات این ست لگو بسیار زیاد است. در نتیجه تجربه آن اصلاً خسته کننده نبوده و ساختن آن چند ساعت کاربر را درگیر خواهد کرد.

جشن تولد جولین (Julian’s Birthday Party)

قیمت: ۱۵ دلار
کرکتر: جولین
تعداد قطعات: ۱۷۰

لگو و انیمال کراسینگ - Julian's Birthday Party

با توجه به قیمتی که این ست لگو دارد، محتوای آن چندان زیاد نیست ولی طراحی آن بسیار جالب است. همینطور اینکه آزادی عمل شما در این ست لگو بسیار زیاد بوده و جشن تولد این شخصیت دوست داشتنی را به هر طریقی که دوست دارید می‌توانید طراحی کنید. نکته مثبت اینجاست که قطعات این بسته نیز زیاد بوده و در نتیجه برای مدت خوبی شما را درگیر خواهد کرد. همچنین این لگو می‌تواند یک ست دکوری بسیار جالب باشد.

تور قایقی کپ ان (Kapp’n’s Island Boat Tour)

قیمت: ۳۰ دلار
کرکتر: کپ ان و مارشال
تعداد قطعات: ۲۳۳

لگو و انیمال کراسینگ - Kapp'n's Island Boat Tour

این ست لگو را می‌توان جالب‌ترین ست لگوی ساخته شده از انیمال کراسینگ دانست. تنوع در این ست بسیار زیاد است و ساختن آن می‌تواند تا حد خوبی شما را درگیر کند. این ست لگو از دو بخش قایق و جزیره تشکیل شده که جزئیات در آن زیاد است. مخصوصاً اینکه دو شخصیت دوست داشتنی انیمال کراسینگ هم در آن حضور دارند که جذابیت این ست لگو را بسیار زیاد کرده است.

ورودی نوک و خانه رزی (Nook’s Cranny and Rosie’s House)

قیمت: ۷۵ دلار
کرکتر: تام نوک و رزی
تعداد قطعات: ۵۳۵

لگو و انیمال کراسینگ - Nook's Cranny and Rosie's House

این ست لگو بزرگ‌ترین ست لگوی ساخته شده از انیمال کراسینگ است. تعداد قطعات این ست نسبتاً زیاد بوده و از طرفی جزئیات آن هم بسیار زیاد است. در نتیجه می‌تواند یک محیط بازی جالب باشد. این جزئیات باعث می‌شود که کودکان نیز از بازی کردن و ساختن آن لذت برده و چندین ساعت درگیر بشوند. حضور دو شخصیت در کنار محیط بسیار جالب باعث شده تا این ست لگو بسیار جذاب باشد.

طبق توضیحی که نینتندو داده هرکدام از این ست‌های لگو به راحتی ساخته شده و توانایی شخصی‌سازی بسیار زیادی دارند. برای مثال شما می‌توانید آجر‌ها را به شکل متفاوتی بچینید تا بتوانید به راحتی سازه‌های مختلفی طراحی کنید. هر سازه نیز قابلیت شخصی‌سازی داشته و شما به راحتی می‌توانید داخل آن را تغییر دهید. تمامی این ست‌های لگو از بهار سال آینده در دسترس طرفداران قرار خواهند گرفت.

این برای اولین بار نیست که نینتندو و لگو با یکدیگر همکاری می‌کنند. در گذشته نیز ما شاهد ست‌های زیادی از لگو در دنیاهای مختلف بازی‌های نینتندو بودیم. برای مثال چندین ست لگو و سوپر ماریو وجود داشته و چندی پیش نیز چند ست دانکی کانگ (Donkey Kong) هم عرضه شد. حال این مجموعه سومی است که از طرف نینتندو برای همکاری با لگو فرستاده شده و تنوع نیز در این محصولات بسیار خوب است.

منبع: Gameinformer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی نینتندو مدل Switch OLED Neon Blue and Neon Red Joy-Con
کنسول بازی قابل حمل نینتندو سوئیچ مدل Lite
دیجی‌کلاب
خرید اسباب بازی