قلم قرمز پرسپولیس روی نام ۲بازیکن در نیم فصل | یحیی پا روی دلش می‌گذارد

قلم قرمز پرسپولیس روی نام ۲بازیکن در نیم فصل | یحیی پا روی دلش می‌گذارد

اگر پرسپولیس بخواهد بازیکن جدیدی جذب کند یا باید زیر ۲۳ سال باشد یا در ازای جذب هر مهره بزرگسال، یک بازیکن بزرگسال از لیست خود خارج کند.

بعد از سه بازی مقابل شمس آذر، مس رفسنجان و نساجی قائمشهر مسابقات نیم فصل اول خود را به پایان خواهد رساند و با توجه به تعطیلی لیگ، کادر فنی این تیم به صورت کامل روی نقل و انتقالات زمستانی تمرکز می‌کند.

در عین حال یکی از مشکلات بزرگ این تیم پر بودن لیست ۱۹ نفره بزرگسال سرخ‌هاست که باعث خواهد شد جذب بازیکن جدید با مشکل مواجه شود.

در واقع اگر پرسپولیس بخواهد بازیکن جدیدی جذب کند یا باید زیر ۲۳ سال باشد یا در ازای جذب هر مهره بزرگسال، یک بازیکن بزرگسال از لیست خود خارج کند.
تا کنون شایعاتی درباره احتمال خروج و جدایی دو سه بازیکن از پرسپولیس مطرح شده که با توجه به نزدیکی مسابقات و تمرکز تیم روی بازی‌های خود، نه کادر فنی نه مدیران باشگاه هیچ اظهار نظری در این خصوص نکرده‌اند، اما با توجه به شرایط دشوارتر مسابقات نیم فصل دوم بعید است یحیی گل‌محمدی بازیکنی را به‌راحتی از دست بدهد.

در چنین شرایطی شاید اگر گل‌محمدی راضی به جدایی بازیکنانش نشود یا هیچ بازیکنی مایل به جدایی نباشد، باشگاه و کادر فنی مجبور به اتخاذ تصمیمی درباره دو بازیکن مصدوم تیم شود و آنها را از لیست بیرون بگذارند.

مرتضی پورعلی‌گنجی و یاسین سلمانی مدتی قبل جراحی شده‌اند و حالا در دوران نقاهت و بازتوانی به سر می‌برند. این دو بازیکن امیدوارند به هفته‌های پایانی فصل برسند، اما این اتفاق بعید به نظر می‌رسد و فقط در صورتی اتفاق می‌افتد که فصل جاری لیگ برتر تا تابستان طول بکشد. در چنین شرایطی شاید گل‌محمدی علی‌رغم میل باطنی خود نام این دو بازیکن خود را از لیست خارج کند تا دو بازیکن دیگر جای آنها بگیرد.

قرار است به زودی در این باره جلسه‌ای بین یحیی و مدیریت باشگاه برگزار شود که البته بعید است تا قبل از پایان نیم فصل اتفاق بیفتد.