قفل شدن جاده‌ها در اولین روز تعطیلات؛ از ترافیک سنگین تا مسدود شدن برخی از راه‌ها

قفل شدن جاده‌ها در اولین روز تعطیلات؛ از ترافیک سنگین تا مسدود شدن برخی از راه‌ها

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت راه‌های کشور را همزمان با تعطیلات ۴ روزه تشریح کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به آخرین وضعیت جاده‌ها، اظهار کرد: تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

وی افزود: در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه، آزادراه تهران ـ شمال مسیر (جنوب به شمال) محدوده تونل‌های شماره ۱۳،۱۲،۱۱ حدفاصل تونل شماره ۱۶ تا ۱۸ و حدفاصل تونل البرز تا انتهای آزادراه، محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های آبعلی و مشاء، حدفاصل پلور تا گزنک، محدوده‌های شاهاندشت، وانا و سه راهی چلاو، محور فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های شهر دماوند و شهر فیروزکوه ترافیک سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا یادآور شد: همچنین در آزادراه قزوین ـ رشت محدوده یوزباشی چای و حدفاصل منجیل تا رودبار، آزادراه کرج ـ قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلدشت و محدوده‌های آبیک و محمدیه، آزادراه تهران ـ قم محدوده‌های عوارضی اول و قیصرآباد ترافیک سنگین گزارش شده است.

منبع: ایسنا

ترافیک پرحجم جاده‌های مازندران را قفل کرد

همچنین، سرهنگ یدالله جهان‌تاب رئیس پلیس راه مازندران اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک خودرویی در جاده های کندوان واقع در غرب مازندران و هراز پرحجم و سنگین است.

وی شرایط ترافیک در سوادکوه دیگر جاده ارتباطی تهران به مازندران را اکنون پرحجم اعلام کرد.

رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: با توجه به شرایط ترافیک پرحجم و سنگین محورهای مواصلاتی مازندران و اعلام آن به پلیس راه کشور، اعمال محدودیت‌های ترافیکی در هراز، سوادکوه و کندوان تا ساعاتی دیگر محتمل است.

سرهنگ جهان‌تاب گفت: به احتمال زیاد برای روان‌سازی ترافیک در محور هراز، از پلور تا پلیس راه لاریجان، به صورت مقطعی این محور در ساعت‌های آینده یکطرفه خواهد شد.

منبع: ایرنا