فیلم «کرید ۴» بدون حضور سیلوستر استالونه ساخته خواهد شد

فیلم «کرید ۴» بدون حضور سیلوستر استالونه ساخته خواهد شد

اروین وینکلر تهیه‌کننده مجموعه پرطرفدار «کرید» (Creed) در مصاحبه‌ی جدید خود با رسانه ددلاین تایید کرد که تولید فیلم کرید ۴ به‌زودی آغاز می‌شود و متاسفانه سیلوستر استالونه در این پروژه حضور نخواهد داشت.

همواره از سری فیلم‌های «راکی» به عنوان یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های درام ورزشی تمام دوران‌ها یاد شده است؛ زیرا منحنی تغییر و دگردیسی ققنوس‌وار راکی بالبوآ در فیلم‌های اول سری به گونه‌ای بود که عموم سینمادوستان و منتقدان را مجذوب خود کرد و با اینکه فیلم‌های «راکی ۴»، «راکی ۵» و «راکی بالبوآ» نسبتا ضعیف بودند و از مشکلات عدیده‌ای در متن و اجرا رنج می‌بردند، اما ذره‌ای از محبوبیت فیلم‌های نخست و مقبولیت کلی مجموعه کاسته نشد. تقریبا یک دهه پس اینکه شخصیت راکی دستکش‌های‌اش را آویخت، شرکت مترو گلدوین مایر تصمیم گرفت او را در قالب یک مربی بوکس و با یک فیلم فرعی (اسپین‌آف) برای سری راکی تحت عنوان «کرید» به سینماها بازگرداند.

برخلاف انتظارات کرید بسیار مورد توجه منتقدان قرار گرفت و توانست نامزدی جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای سیلوستر استالونه به ارمغان بیاورد و جایزه نسل جدید انجمن منتقدان فیلم لس آنجلس را نصیب رایان کوگلر کرد. این فیلم در گیشه نیز خوش درخشید و با بودجه ۳۵ میلیون دلاری بالغ‌بر ۱۷۳ میلیون دلار فروخت تا تهیه‌کنندگان‌اش برای ساخت ادامه داستان راکی و آدونیس کرید ترغیب شوند. فیلم‌های «کرید ۲» و «کرید ۳» نیز نسبتا موفق بودند و حالا اروین وینکلر رسما از ساخت فیلم کرید ۴ صحبت کرده است.

تابلو شاسی مدل بازیگر سیلوستر استالونه راکی T6288

وینکلر در مصاحبه اخیر خود با ددلاین در خصوص ساخت این فیلم چنین گفته است: «ما در حال برنامه ریزی برای تولید کرید ۴ هستیم، این در حال انجام است. فکر می‌کنیم که داستان واقعاً خوبی داریم… حدود یک سال دیگر به مرحله پیش‌تولید می‌رسیم.»

اگر از طرفداران این مجموعه باشید، احتمالا در جریان هستید که سیلوستر استالونه پس از فیلم کرید ۲ رسماً از این سری خداحافظی کرد، در نتیجه در فیلم جدید مجموعه نیز شاهد حضور وی نخواهیم بود، اما قطعا مایکل بی. جردن و تسا تامپسون برای ایفای نقش‌هایشان بازمی‌گردند.

منبع: Screenrant