فیلم سینمایی «اتاق شنود»

فیلم سینمایی «اتاق شنود»

فیلم سینمایی «اتاق شنود» در گونه اکشن و هیجانی و محصول آمریکا با گویندگی ۱۸ نفر از گویندگان گفتار فیلم به زودی روانه آنتن شبکه سه می‌شود.

این سینمایی در گونه اکشن و هیجانی محصول آمریکا در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه سه سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سینمایی بهمن هاشمی است. ارغوان افراسیاب، رضا الماسی، دانیال الیاسی، شراره حضرتی، امیر حکیمی، سیما رستگاران، منوچهر زنده دل، پریا شفیعیان، خسرو شمشیرگران، کوروش فهیمی، نرگس فولادوند، علیرضا کامیابی پور، نسرین کوچک خانی، کسری کیانی، سعید مظفری، اردشیر منظم، غلامرضا مهرزادیان و بهمن هاشمی صداپیشه های این اثر بوده‌اند.

خلاصه روایت این اثر از این قرار است که جاستین توسط مامور ویژه فدرال مامور می‌شود تا در یک مرکز کنترل با استفاده از دوربین‌های مدار بسته از یک تبهکار که توسط پلیس باید زنده نگهداشته شود، مراقبت کند.

پایگاه اطلاع‌رسانی سیما آورده است: این فیلم به دلیل صحنه‌های اکشن می‌تواند برای مخاطب سرگرم‌کننده باشد. بروس ویلیس هم نقش کوتاهی در فیلم ایفا کرده است که به جذابیت فیلم افزوده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده‌سازی از شبکه‌ی سه، برای مخاطبان پخش شود.