فصل سوم سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» با حضور نیکول کیدمن ساخته می‌شود

فصل سوم سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» با حضور نیکول کیدمن ساخته می‌شود

نیکول کیدمن در صحبت‌های اخیر خود ساخت فصل سوم «دروغ‌های کوچک بزرگ» (Big Little Lies) را تایید کرد تا این سریال موفق HBO همچنان ادامه یابد.

فصل اول سریال دروغ‌های کوچک بزرگ بسیار مورد توجه منتقدان و سریال‌بین‌ها قرار گرفت و توانست در جوایز امی نامزد ۱۶ جایزه شود و ۸ مورد از آن‌ها را تصاحب کند. بیش از هرچیز تیم بازیگری پرستاره دروغ‌های کوچک بزرگ نظر تماشاگران را به خود جلب می‌کرد که شامل هنرمندان سرشناسی همچون نیکول کیدمن، شیلین وودلی، ریس ویترسپون، و لورا درن می‌شد. فصل دوم این مجموعه با اضافه شدن مریل استریپ به گروه بازیگران در سال ۲۰۱۹ روی آنتن رفت و اگرچه نتوانست موفقیت‌های فصل نخست را تکرار کند، اما هرقسمت آن در زمان پخش به‌طور میانگین بیش از ۱.۶ میلیون تماشاگر داشت و بر اساس ۲۶۳ بررسی امتیاز ۸۶ از ۱۰۰ برای فصل دوم در پایگاه راتن تومیتوز به ثبت رسید که بسیار قابل توجه است. فصل اول دروغ‌های کوچک بزرگ با اقتباس از کتابی به همین نام نوشته لیان موریارتی ساخته شد، به همین دلیل بسیاری ادامه دادن آن را پرریسک می‌دانستند، اما تیم نویسندگان سریال نشان دادند که از عهده انجام این کار به‌طور قابل قبولی برمی‌آیند و حالا نیکول کیدمن در گفت‌وگوی تازه خود از فصل سوم دروغ‌های کوچک بزرگ صحبت کرده است.

کتاب دروغ های کوچک بزرگ اثر لیان موریارتی

کیدمن در حاشیه رویداد CME Group Tour Championship بیان کرده است: «من عاشق دروغ‌های کوچک بزرگ بودم. محض اطلاع باید بگویم که فصل سوم سریال هم تقدیم‌تان خواهد شد. [پیش از ساخت این مجموعه] زمانی که مشغول رسیدگی به بچه‌هایم بودم، با خودم فکر می‌کردم که زمان بازنشستگی‌ام فرا رسیده و بعد این وضعیت پیش آمد که من و ریس ویترسپون توانستیم این سریال را تولید کنیم. این یک موفقیت عظیم است.»

تا پیش از صحبت‌های اخیر کیدمن بسیاری فکر می‌کردند به خاطر درگذشت ژان مارک والی، کارگردان دو فصل نخست سریال در سال ۲۰۲۱ ساخت ادامه مجموعه ممکن نخواهد بود، اما این‌طور که پیداست کیدمن و سایر تهیه‌کنندگان دروغ‌های کوچک بزرگ توانسته‌اند بازیگران و عوامل پشت صحنه را باری دیگر متحد کنند.

منبع: NBC Chicago