فصل اول بازی Warcraft Rumble شروع شد؛ ورود وارکرفت به دنیای بازی‌های موبایل

فصل اول بازی Warcraft Rumble شروع شد؛ ورود وارکرفت به دنیای بازی‌های موبایل

چندی پیش رویداد بلیزارد (Blizzard) یعنی بلیزکان برگزار شد و این شرکت در این رویداد از بازی‌های مختلفی رونمایی کرد. بازی وارکرفت رامبل (Warcraft Rumble) یکی از جدیدترین عناوین این شرکت بوده که چند روز پیش به‌صورت رسمی آغاز به کار کرد. این بازی برای پلتفرم موبایل عرضه شده و قرار است دنیای وارکرفت را وارد این پلتفرم گسترده کند.

حال با وجود اینکه چیزی از عرضه بازی وارکرفت رامبل نگذشته، شرکت سازنده تصمیم گرفته تا اعلام کند که فصل اول این بازی هم به همین زودی شروع شده است. اینطور که به نظر می‌رسد مانند اکثر عناوین موجود در حال حاضر، بلیزارد تصمیم گرفته تا روند فصلی را برای بازی وارکرفت رامبل در نظر بگیرد. با این کار عرضه محتوای جدید هم برای این بازی راحت‌تر خواهد شد.

فصل اول بازی وارکرفت رامبل روی یک کرکتر جدید به نام سیلواناس ویندرانر (Sylvanas Windrunner) تمرکز دارد. بازیکنان باید تلاش کنند تا با اتمام چالش‌های مختلف در بخش وارچست (Warchest) و بازیکن علیه بازیکن (PvP) این کرکتر را بدست بیاورند. همینطور اینکه می‌توانند سیلواناس را از فروشگاه داخل بازی نیز خریداری کنند.

فصل اول بازی Warcraft Rumble

سیلواناس یک کرکتر بسیار جذاب است. شرکت سازنده تمام تلاش خود را کرده تا فصل یک را قدرتمند آغاز کند و در نتیجه در طراحی این شخصیت تلاش زیادی کرده است. سیلواناس دارای چندین توانایی مختلف است که می‌تواند در روند بازی به کاربران کمک زیادی بکند. این توانایی‌ها موارد زیر هستند:

  • Bowshot: سیلواناس توانایی تیراندازی از راه دور را دارد. به این شکل که روش اصلی حمله او تیراندازی با یک تیروکمان است.
  • Haunt: در زمان مرگ، سیلواناس یک Banshee از خود آزاد کرده که مانند یک Banshee عادی کنترل می‌شود.
  • Leader Ability: موجودات Horde و Undead در کنار سیلواناس، افزایش سرعت و قدرت پیدا خواهند کرد.

در کنار این توانایی‌ها، سیلواناس یک سری استعداد (Talent) هم دارد. این استعدادها به کاربران کمک خواهد کرد تا در روند بازی عملکرد بهتری داشته باشند. استعدادها نیز به شرح زیر هستند:

  • Black Arrow: این تیر توانایی عبور از چند دشمن را دارد و می‌تواند به آن‌ها آسیب عنصری (Elemental Damage) بزند.
  • Banshee’s Wail: سیلواناس یک جیغ گیج کننده دارد که باعث می‌شود دشمنان اطراف به مدت ۳ ثانیه عملکرد خود را از دست بدهند.
  • Forsaken Fury: موجودات Horde و Undead در کنار سیلواناس قدرت بیشتری پیدا کرده و به حالت Fury در می‌آیند.

اینطور که به نظر می‌رسد، بلیزارد سرمایه گذاری گسترده‌ای روی وارکرفت رامبل کرده است. این بازی اولین عنوان این شرکت روی پلتفرم موبایل نیست و بلیزارد تجربه خوبی در این زمینه دارد. بازی دیابلو ایمورتال (Diablo Immortal) با وجود انتقاداتی که به آن وارد شد، همچنان یکی از بازی‌های پرطرفدار روی پلتفرم موبایل است و توانسته موفقیت خوبی کسب کند. پس با توجه به تجربه خوب بلیزارد در این پلتفرم، امکان دارد که پشتیبانی بسیار خوبی هم از وارکرفت رامبل داشته باشد.

منبع: Destructoid

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا
کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت
بازی FIFA 24 مخصوص PS4
۲,۵۳۳,۳۷۰
تومان
بازی EA Sports FC 24 مخصوص PS5
۲,۵۵۰,۰۰۰
تومان
خرید بازی کنسول

مشاهده همه