شهردار تهران پای درد و دل مردم «ری» نشست | زاکانی : انقلاب اسلامی به نهضت جهانی خواهد پیوست

شهردار تهران پای درد و دل مردم «ری» نشست | زاکانی : انقلاب اسلامی به نهضت جهانی خواهد پیوست

شهردار تهران در جمع مردم «ری» گفت: به لطف الهی این انقلاب که امام (ره) و رهبری درباره آن وعده دادند، به نهضت جهانی خواهد پیوست، مهم این است که ما در صحنه باشیم. اگر ملت در صحنه باشد هیچ دشمنی نمی‌تواند کاری از پیش ببرد.

به گزارش همشهری آنلاین، علیرضا زاکانی شهردار تهران در یادواره شهدای دفاع مقدس، جبهه مقاومت و امنیت که در مسجد جامع حضرت اباصالح‌المهدی (عج) برگزار شد، با حضور در جمع مردم « ری» پای صحبت‌های آنان نشست.

شهردار پایتخت در این مراسم با بیان اینکه نیم نگاهی به زندگی شهدا انسان را متنبه می کند، افزود: یادمان نرود وقتی حاج‌قاسم شهید شد مقام معظم رهبری فرمودند که بهای این شهادت اخراج آمریکایی‌ها از منطقه است و امروز آمریکایی‌ها در اوج فضاحت در مسیر اخراج هستند. این نشان از بیداری مردم است که به واسطه مظلومیت و خون شهید سلیمانی احیاء شده است.

شهردار تهران افزود: تفکر انقلاب اسلامی که امام(ره) فرموده بود، در دفاع مقدس صادر شد و در اقصی نقاط کره زمین برای دشمنان ایران و اسلام جهنم درست کرده و نمی گذارد که ملت‌ها را استثمار کنند. از آنجایی که آنها مثل زالو عادت کرده‌اند که خون ملت‌ها را بمکند، وقتی زمینه این کار را نداشته باشند به قهقرا و نابودی خواهند رفت.

زاکانی افزود: به لطف الهی این انقلاب که امام (ره) و رهبری درباره آن وعده دادند، به نهضت جهانی خواهد پیوست و مهم این است که ما در صحنه باشیم. اگر ملت در صحنه باشد هیچ دشمنی نمی تواند کاری از پیش ببرد.

او با اشاره به اینکه ما بیشتر سختی راه را آمدیم و به گام‌های آخر رسیدیم هر چند گام‌های آخر سخت تر است اما حلاوت رسیدن به قله خیلی بیشتر خواهد شد، گفت: بنابراین مهم این است که در صحنه باشیم و نگذاریم دشمنی که ما از در بیرونش کردیم از پنجره داخل شود. خیلی ها به این امید بسته‌اند که راه انقلاب را مسدود کنند، راه مقابله با آنها تمسک به اسلام، تبعیت از رهبری و نوکری مردم است، اگر این سه مورد را سر لوحه اقدامات قرار دهیم، کشور ما آباد می‌شود.

شهردار پایتخت گفت: اسلام راه سعادت است و رهبری آنچه که برای ما می خواهد خیر و برکت است ، مردم آنچه که برای ما می‌گذارند نعمت است و اگر در این مسیر حرکت کنیم لطف الهی بیشتر شامل حال ما خواهد شد.