سنگین‌ترین بازی‌های موبایل از لحاظ گرافیک کدامند؟ گوشی قدرتمند خود را به چالش بکشید!

سنگین‌ترین بازی‌های موبایل از لحاظ گرافیک کدامند؟ گوشی قدرتمند خود را به چالش بکشید!

به نقل از دیجیکالا:

در دنیای امروزی ما شاهد بازی‌های متنوعی برای پلتفرم موبایل هستیم. از زمانی که گوشی‌های هوشمند وارد بازار شدند، شرکت‌های مختلف در تلاش بودند تا عناوین بازی مختلفی را برای آن عرضه کنند. در اوایل دوران تلفن‌های هوشمند ما شاهد بازی‌های چندان سنگین نبودیم. یعنی نهایتاً سنگین‌ترین عناوین در حد ۱ گیگابایت حافظه می‌بردند و بیشتر نمی‌شد. این در صورتی است که امروزه ما شاهد بازی‌های بسیار سنگین و و حجیم برای پلتفرم موبایل هستیم و در همین راستا تصمیم گرفته‌ایم تا گرافیکی ترین بازی های اندروید را برایتان معرفی کنیم.

از همان ابتدا مشخص بود که شرکت‌های بزرگ سازنده موبایل در تلاش هستند تا آن را تبدیل به یک کنسول بازی همراه کنند. نکته اصلی اینجا بود که مانند شرایطی که برای کامپیوتر وجود داشت، تبدیل موبایل به یک کنسول بازی دستی کاری دشوار بود. اول اینکه موبایل چندین کار را با هم انجام می‌دهد و تمرکز اصلی آن روی بازی نبود. تا اینکه شرکت‌های سازنده به فکر افتادند و سیستم‌های مختلف را برای بهینه کردن تجربه گیمینگ روی موبایل‌ها طراحی کردند.

مانع بعدی محدودیت گرمایی و توانایی این دستگاه‌ها بود. در حال حاضر پردازنده‌های A16 Bionic اپل و Snapdragon 8 Gen 2 به شدت قدرتمند بوده و حتی از بسیاری از کامپیوترها توانایی بیشتری دارند. نکته اینجاست که این پردازنده‌ها از لحاظ فضایی که دارند محدود هستند. به همین دلیل نمی‌توانند خنک شوند و از نهایت پتانسیل خود استفاده کنند. همین موضوع باعث می‌شود تا ما شاهد عملکرد این چیپست‌ها در بهترین حالت خود نباشیم.

حال هر محدودیتی که برای این پردازنده‌ها وجود داشته باشد، همچنان بسیار قدرتمند هستند. به طور کلی پردازنده‌های موبایل به شدت قوی شده‌اند و همین باعث شده که شرکت‌های سازنده بازی هم حریص‌تر بشوند. در نتیجه ما شاهد عناوین بازی بسیار گسترده و با گرافیک بالا در این پلتفرم هستیم. طبق آنچه که انتظار می‌رود این بازی‌ها بسیار سنگین بوده و به یک دستگاه قوی نیاز دارند. حال اگر شما این شرایط را داشته و یک موبایل قدرتمند دارید، با ما همراه شوید تا بهترین عناوین سنگین گرافیکی روی پلتفرم موبایل را به شما معرفی کنیم.

انزوای بیگانه (Alien Isolation)

شرکت سازنده: Creative Assembly
سال عرضه: ۲۰۱۶
سبک: ماجراجویی

گرافیکی ترین بازی های اندروید Alien Isolation

بازی انزوای بیگانه یک عنوان نسبتاً گران قیمت است. با این حال این بازی ارزش تجربه را داشته و یک عنوان بسیار خاص است. در اصل شرکت سازنده تمام تلاش خود را کرده تا انزوای بیگانه مشابه نسخه کنسولی باشد. در نتیجه این بازی دارای گرافیک بسیار بالایی دارد. بازی داستان دختر الن ریپلی (Ellen Ripley) به نام آماندا (Amanda) را دنبال می‌کند.

هدف آماندا این است که در یک سفینه گشته و بفهمد چه اتفاقی برای مادرش افتاده است. بازی دارای عناصر ترسناک است و یک عنوان بسیار هیجان انگیز است. شرکت سازنده این بازی را برای پلتفرم اندروید بهینه کرده است و به همین دلیل طراحی خوبی دارد. قطعاً کیفیت این بازی روی موبایل به اندازه‌ی نسخه کامپیوتر یا کنسول بالا نیست ولی با این حال خیلی دقیق ساخته شده است. همینطور اینکه جزو یکی از بهترین عناوینی است که روی این پلتفرم وجود دارد.

بازی انزوای بیگانه نیاز به یک دستگاه قدرتمند دارد. پس برای اجرای آن شما حداقل نیاز به یک گوشی پرچمدار قدیمی مثل گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) سامسونگ دارید. همینطور اینکه این بازی نیاز به ۱۱ گیگابایت حجم خالی برای نصب شدن دارد که کم نیست. همه این موارد را کنار بگذاریم انزوای بیگانه یکی از بهترین بازی‌های ساخته شده برای کامپیوتر است که کیفیت به شدت بالایی دارد.

بیابان سیاه موبایل (Black Desert Mobile)

شرکت سازنده: Pearl Abyss
سال عرضه: ۲۰۱۸
سبک: نقش آفرینی چند نفره آنلاین گسترده (MMO RPG)

گرافیکی ترین بازی های اندروید Black Desert

نسخه موبایل بیابان سیاه تجربه بسیار لذت بخش این بازی نقش آفرینی چند نفره آنلاین گسترده را به روی صفحه کوچک‌تر می‌آورد. اگر با این بازی آشنایی داشته باشید می‌دانید که روی پلتفرم‌های دیگر هم بیابان سیاه یک بازی سنگین است. پس منطقی است که روی کامپیوتر هم این قانون صدق کند. قطعاً شما با نسخه کامل این بازی روبرو نیستید اما نسخه موبایل بیابان سیاه نیز یک بازی کوچک نیست.

بازی بیابان سیاه یک عنوان بسیار جذاب از چندین نظر است. اول اینکه این بازی دارای طراحی شخصیت بسیار گسترده بوده که آن را بسیار جذاب می‌کند. در کنار آن بیابان سیاه دارای یک دنیای بزرگ و گسترده در کنار سیاهچال‌های مختلف است که کاربر را ساعت‌ها درگیر می‌کند. بازی بیابان سیاه یک عنوان شلوغ است. یعنی صفحه نمایش شما به طور دائم پر از محتوای مختلف خواهد بود و فشار زیادی به دستگاه شما وارد می‌شود.

نکته دیگر این است که این بازی تماماً آنلاین است. پس شما نیاز به یک اتصال خوب به اینترنت داشته و باید دستگاه قوی‌ای داشته باشید. بیابان سیاه یک عنوان بهینه است. پس به اندازه بازی قبلی نیاز به دستگاه قدرتمند ندارد ولی بازهم دستگاه شما باید تا حد خوبی قوی باشد. به این معنا که حداقل نیاز به ۳ گیگابایت رم خواهید داشت تا تجربه خوبی از این بازی داشته باشید. همینطور اینکه بهتر است صفحه نمایش دستگاه شما بزرگ باشد.

سلول‌های مرده (Dead Cells)

شرکت سازنده: Playdigious
سال عرضه: ۲۰۱۹
سبک: اکشن

گرافیکی ترین بازی های اندروید Dead Cells

وقتی بحث از یک بازی سنگین می‌کنیم کمتر کسی به یک عنوان دو بعدی فکر می‌کند. بازی سلول‌های مرده یک عنوان بسیار خاص و گسترده است که به نوبه خود یک بازی سنگین است. سلول‌های مرده از زمان عرضه توانست جوایز بسیار زیادی کسب کند و توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد. این بازی در سبک روگ لایک بوده که حالت دو بعدی هم دارد.

بسیاری از افراد با تجربه سلول‌های مرده به یاد بازی کستلوانیا (Castlevania) می‌افتند. به همین دلیل است که محبوبیت بسیار زیادی در دنیای گیمینگ پیدا کرد. در کنار آن بازی سلول‌های مرده از لحاظ بصری بسیار زیبا بوده و یک بازی گسترده است. در نتیجه تجربه این بازی به شدت زیبا و لذتبخش است.

به طور کلی بازی سبک است. با این حال اگر شما به دنبال نرخ فریم بالا هستید، نیاز به دستگاه قوی خواهید داشت. به دلیل اینکه این بازی بسیار گسترده بوده و اکشن زیادی هم دارد. نتیجه این دو مورد باعث می‌شود تا برای دریافت نرخ فریم بالا شما نیاز به سیستم قوی پیدا خواهید کرد. همینطور اینکه سلول‌های مرده یک بازی رایگان نیست. پس برای تجربه آن نیاز دارید تا کمی هزینه کنید.

گنشین ایمپکت (Genshin Impact)

شرکت سازنده: MiHoYo
سال عرضه: ۲۰۲۰
سبک: نقش آفرینی

گرافیکی ترین بازی های اندروید Genshin Impact

گنشین ایمپکت توانست با سرعت محبوبیت بسیار زیادی در دنیای گیمینگ پیدا کند. این محبوبیت در پلتفرم موبایل بسیار زیاد بود و این بازی به یکی از بهترین عناوین موبایل تبدیل شد. بازی گنشین ایمپکت از لحاظ ظاهری بسیار زیبا بوده و داستان خوبی هم دارد. نکته اینجاست که این بازی کاربران را به یاد عناوین زلدا (Zelda) انداخت و همین مورد باعث محبوبیت آن شد.

گنشین ایمپکت حالت انیمه‌ای داشته و دارای چندین کرکتر مختلف است. هر کرکتر قابلیت خاص خود را داشته و با یکدیگر تفاوت زیادی دارند. کاربر باید با استراتژی خوب یک تیم مناسب از این کرکترها ساخته و به انجام مأموریت‌های مختلف بپردازد. نکته مهم در مورد بازی گنشین ایمپکت گسترده بودن آن است. چیزی که باعث شده سنگین باشد.

در کنار گستردگی دنیای بازی، گنشین ایمپکت از لحاظ گرافیکی هم بسیار قوی است. همینطور اینکه با استفاده از حالت انیمه‌ای شرکت سازنده جلوه‌های بصری این بازی را بسیار زیبا کرده و باعث شده که یک بازی سنگین و در عین حال جذاب باشد. نکته اینجاست که در تنظیمات این بازی شما می‌توانید تعیین کنید که تا چه حد جزئیات گرافیکی داشته باشد. این موضوع روی عملکرد بازی هم مؤثر است. با این حال اگر شما این بازی را روی بالاترین حالت خود از لحاظ گرافیکی بگذارید به یکی از زیباترین عناوین دنیای موبایل تبدیل می‌شود.

گرید اتواسپرت (GRID Autosport)

شرکت سازنده: Feral Interactive
سال عرضه: ۲۰۱۴
سبک: ریسینگ

گرافیکی ترین بازی های اندروید Grid Autosport

در دنیای گیمینگ بازی‌های ریسینگ از عناوین بسیار محبوب و البته زیبا از لحاظ گرافیکی هستند. بازی گرید اتواسپرت نیز از این قاعده مستثنی نیست. این بازی ظاهر بسیار خوبی داشته و در حدی است که با نمونه‌های کنسولی رقابت می‌کند. در بازی گرید اتو اسپرت نزدیک به ۱۰۰ ماشین مختلف و چندین مسیر وجود دارند که همگی بسیار زیبا طراحی شده‌اند.

نکته جالب اینجاست که این بازی در سال ۲۰۱۴ عرضه شد ولی نسبت به سال عرضه بسیار سنگین‌تر بود و نیاز به سخت افزار قدرتمند داشت. دلیل اصلی آن هم تعداد ماشین‌ها و مسیرها بود. چیزی که باعث شده بود بازی گرید اتواسپرت سنگین شده و از طرفی بسیار متنوع باشد. در نتیجه شما برای تجربه نیاز به حافظه زیاد و دستگاه قوی داشتید ولی مدت‌ها درگیر می‌شدید.

بازی گرید اتواسپرت برای اجرا نیاز به ۴ گیگابایت رم داشت. از طرفی تنها بر نسخه‌های بالاتر اندروید ۹ اجرا می‌شد و به همین دلیل یک عنوان چالش برانگیز از لحاظ نصب بود. گرید اتواسپرت به راحتی در کنار ریسینگ واقعی ۳ (Real Racing 3) جزو بهترین بازی‌های گرافیکی روی پلتفرم موبایل هستند.

زندگی عجیب است (Life is Strange)

شرکت سازنده: Square Enix
سال عرضه: ۲۰۱۵
سبک: ماجراجویی و تصمیم‌گیری

گرافیکی ترین بازی های اندروید life is strange

عناوین زندگی عجیب است، جزو بهترین بازی‌های تصمیم‌گیری در دنیای گیمینگ هستند. زندگی عجیب است اول جزو بازی‌هایی بود که خیلی سریع به دنیای گیمینگ راه پیدا کرد و با استقبال خوبی مواجه شد. در این بازی شما می‌توانید زمان را کنترل کرده و به عقب بازگردید تا برخی تصمیمات خود را تغییر دهید.

شما در نقش مکس (Max) هستید. کسی که قابلیت‌های خاصی داشته و از آن‌ها استفاده می‌کند تا از دوستان خود مراقبت کند. از طرفی او به دنبال دلیل گم شدن دوستش هم هست. در بازی زندگی عجیب است شما با تصمیمات دشواری روبرو می‌شوید. اکثر آن‌ها نیز در روند بازی تأثیر داشته و باعث می‌شود این بازی چندین انتهای مختلف داشته باشد.

نسخه انروید این بازی به طور کامل از کنترلر پشتیبانی می‌کند. به همین دلیل شما می‌توانید دسته کنسول خود را به گوشی متصل کرده و از تجربه این بازی لذت ببرید. همینطور اینکه این بازی با وجود اینکه گرافیک بسیار خوبی دارد چندان سنگین نیست. بازیکنان می‌توانند آن را به راحتی نصب کرده و تنها نیاز به دو گیگابایت رم دارند.

ریسینگ واقعی ۳ (Real Racing 3)

شرکت سازنده: Firemonkeys Studios
سال عرضه: ۲۰۱۳
سبک: ریسینگ

گرافیکی ترین بازی های اندروید real racing 3

بازی ریسینگ واقعی ۳ جزو عناوین بسیار قدیمی در دنیای موبایل است. نکته اینجاست که شرکت سازنده همچنان از آن پشتیبانی کرده و بعد از نزدیک به ۱۰ سال همچنان برای این بازی به روزرسانی‌های مختلف عرضه می‌شود. ریسینگ واقعی ۳ یک بازی شبیه‌ساز رانندگی است که تجربه بسیار خاصی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

شرکت الکترونیک آرتز سابقه بسیار خوبی در ساخت عناوین ریسینگ دارد. این شرکت در مورد ریسینگ واقعی ۳ نیز بسیار خوب عمل کرده است. در این بازی نزدیک به ۲۰۰ ماشین مختلف وجود داشته و تنوع بسیار خوبی هم دارد. در کنار آن تعداد مسیرها هم بسیار زیاد بوده که تجربه بازی را بسیار لذت‌بخش کرده است.

بازی ریسینگ واقعی ۳ یک عنوان نسبتاً سنگین است. حتی در زمان عرضه هم شما نیاز به بهترین دستگاه‌های موجود در بازار داشتید تا بتوانید بهترین تجربه را داشته باشید. با گذشت زمان این بازی از قبل هم سنگین‌تر شده و به همین دلیل نیاز به یک موبایل قوی دارد. با این حال این بازی هرچه که باشد ارزش تجربه را داشته و یکی از بهترین بازی‌های موجود برای کامپیوتر است.

شدوگان لجندز: آنلاین اف‌پی‌اس (Shadowgun Legends: Online FPS)

شرکت سازنده: Madfinger Games
سال عرضه: ۲۰۱۸
سبک: اول شخص شوتر و آنلاین

گرافیکی ترین بازی های اندروید Shadow Legends

شرکت Madfingers هم سابقه بسیار خوبی در دنیای گیمینگ روی موبایل دارد. این شرکت اکثراً عناوین سنگین تولید کرده و در نتیجه با این سیستم اصلاً غریبه نیست. شدوگان لجندز جزو آخرین عناوین اضافه شده به این مجموعه بوده که توانست موفقیت نسبتاً خوبی هم در پلتفرم موبایل و هم در پلتفرم کنسول پیدا کند.

نکته جالب هم اینجاست که این بازی تنوع بسیار خوبی داشته و یک بازی گسترده است. با این حال ظاهر آن نیز بسیار خوب بوده و همین موضوع باعث شده که بسیار سنگین باشد. شما در این بازی ۷۰۰ سلاح مختلف دارید. از طرفی دو حالت بازیکن علیه بازیکن (PvP) و بازیکن علیه هوش مصنوعی (PvE) هم وجود داشته که باعث می‌شود تنوع در آن بسیار زیاد باشد.

با توجه به این حجم از محتوا بازی شدوگان لجندز قطعاً یک بازی سبک نیست. با این حال از لحاظ ظاهری انگار شما در حال تجربه یک بازی روی کنسول هستید. پس درست است که شما نیاز به یک سیستم قوی برای تجربه این بازی دارید ولی نتیجه آن یک عنوان است که از لحاظ بصری به شدت زیبا است.

آسمان: فرزندان نور (Sky: Children of the Light)

شرکت سازنده: Thatgamecompany
سال عرضه: ۲۰۱۹
سبک: نقش آفرینی و ماجراجویی

گرافیکی ترین بازی های اندروید sky

اگر شما با بازی سفر (Journey) آشنایی داشته باشید متوجه خواهید شد که از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به بازی آسمان دارد. به دلیل اینکه این دو بازی توسط یک شرکت ساخته شده‌اند. بازی آسمان فرزندان نور یک عنوان جهان بازی و نقش آفرینی چند نفره آنلاین کلان بوده که روی ارتباط‌های انسانی تمرکز دارد.

در این بازی هیچ مبارزه یا انفجاری وجود ندارد. به جای آن شما باید به افراد دیگر در دنیای این بازی کمک کرده و با هم ارتباط برقرار کنید. این بازی برخلاف اکثر عناوین دیگر خشونت خاصی ندارد. بلکه شما باید تلاش کنید تا مهربان بوده و به افراد دیگر کمک کنید. همین موضوع باعث شده تا این بازی بسیار خاص و استثنایی باشد.

نکته اصلی در مورد بازی آسمان: فرزندان نور سبک آن است. سبک این بازی نیازمند به سیستم قدرتمند است. در کنار آن این بازی از لحاظ گرافیکی هم طراحی بسیار خوبی داشته و یک عنوان بسیار زیبا است. دنیای بازی پر از جزئیات مختلف بوده و آسمان آن هم به شدت زیبا طراحی شده است. همین موضوع باعث شده تا برای یک تجربه خوب شما نیاز به یک سیستم قوی داشته باشید.

خیابان‌های خشم ۴ (Streets of Rage 4)

شرکت سازنده: DotEmu
سال عرضه: ۲۰۲۰
سبک: آرکید (Arcade)

گرافیکی ترین بازی های اندروید Streets of Rage 4

در دنیای گیمینگ عناوین زیادی پیدا نمی‌شوند که ۳۰ سال دوام داشته و همچنان با قدرت به روند خود ادامه دهند. مجموعه خیابان‌های خشم یک مجموعه بسیار خاص است. این مجموعه بعد از سال‌ها دوباره با شماره ۴ بازگشت و یک برگشت بسیار قدرتمند داشت. همین موضوع باعث شد تا طرفداران نیز از آن استقبال بسیار خوبی بکنند.

به طور کلی عناوین خیابان‌های خشم سبک جالبی دارند. این بازی حالت دو بعدی داشته و شما را به یاد عناوین قدیمی می‌اندازد. با این حال طراحی آن پیکسلی نیست. در نتیجه شما حس قدیمی بودن بازی را نخواهید داشت. بازی خیابان‌های خشم کرکترهای مختلفی داشته و حرکات زیادی هم در آن وجود دارد. همینطور اینکه موسیقی این بازی بسیار جذاب بوده که باعث می‌شود شما از مبارزه خسته نشوید.

بازی خیابان‌های خشم ۴ برای کنسول و کامپیوتر هم عرضه شد. با این حال نسخه موبایل آن طراحی بسیار خوبی داشته و تا حد خوبی هم بهینه شده است. همین موضوع باعث شده که برای دستگاه‌های مختلف مناسب باشد. تنها بحث اینجاست که به دلیل تعداد حرکات و مراحل زیاد این بازی قطعاً سبک نیست. پس شما برای اجرای روان آن نیاز به یک موبایل قدرتمند خواهید داشت.

اتاق: گناهان قدیمی (The Room: Old Sins)

شرکت سازنده: Fireproof Studios
سال عرضه: ۲۰۱۸
سبک: پازلی و معما

گرافیکی ترین بازی های اندروید The Room old sins

مجموعه اتاق جزو مجموعه‌های بسیار با سابقه در دنیای گیمینگ با موبایل است. بازی‌های این مجموعه همگی در سبک معما و پازلی بوده و طرفداران بسیار زیادی دارند. از طرفی طراحی بازی بسیار زیبا و دقیق بوده و همه موارد در آن به جزئیات بسیار زیاد ساخته شده است. بازی گناهان قدیمی چهارمین عنوان از این مجموعه بوده که به شدت زیبا و دقیق طراحی شده است.

در بازی گناهان قدیمی شما وارد یک خانه عروسکی می‌شوید. این خانه عروسکی دارای پازل‌های بسیار زیادی است و جزئیات فراوانی هم دارد. یکی از نکات جالب اینجاست که بازی گناهان قدیمی چندین پایان مختلف دارد. همینطور اینکه این بازی برخلاف تصور ارزش چندین بار تجربه را دارد به دلیل اینکه هر بار یک چالش جدید را روبروی شما قرار می‌دهد.

نکته اصلی اینجاست که بازی گناهان قدیمی دارای جزئیات بسیار زیادی است. همین موضوع باعث شده تا این بازی از لحاظ گرافیکی سنگین باشد. در کنار آن حالت گیم‌پلی بازی به شکلی است که با صفحه نمایش بزرگ‌تر بهتر است. پس برای تجربه آن شاید تبلت جذاب‌تر باشد ولی اگر شما با موبایل هم این بازی را تجربه کنید محتوای خاصی را از دست نخواهید داد.

ایکس‌کام ۲ (XCOM 2)

شرکت سازنده: Firaxis Games
سال عرضه: ۲۰۱۶
سبک: استراتژی

گرافیکی ترین بازی های اندروید XCOM 2

بازی ایکس‌کام ۲ از عناوین مشهور در سبک استراتژی نوبتی (Turn Based) است. این بازی در سال ۲۰۱۶ عرضه شد و توانست توجه افراد بسیار زیادی را به خود جلب کند. داستان بازی بسیار جذاب بوده و از طرفی گیم‌پلی بسیار خاصی دارد. در اصل ایکس‌کام ۲ مشابه هیچ عنوان دیگری در دنیای گیمینگ نیست و همین آن را بسیار جذاب می‌کند.

در این بازی بشریت تحت کنترل موجودات فضایی در آمده است. اینجاست که شما باید تلاش کنید تیم مقاومت را هدایت کرده تا با این موجودات مبارزه کنند. هدف اصلی شما این است که زمین را از موجودات فضایی پس بگیرید. رود داستانی بازی جالب است و چیزی که آن را جذاب می‌کند گیم‌پلی است. از طرفی سیستم ارتقاء خوبی هم در ایکس‌کام ۲ وجود دارد و این بازی به شدت بهینه شده است.

بازی ایکس‌کام ۲ برای اجرا شدن نیاز به یک دستگاه قدرتمند مثل گلکسی نوت ۹ (Galaxy Note 9) و موارد مشابه دارد. همینطور اینکه این بازی نزدیک به ۱۷ گیگابایت حافظه نیاز دارد که برای بسیاری از افراد در دسترس نیست. در کنار آن قیمت ایکس کام ۲ هم حدود ۲۰ دلار است که مشابه قیمت بسیاری از بازی‌های کنسولی است. نکته مثبت اینجاست که نسخه موبایل این بازی تمامی بسته‌های الحاقی را با خود داشته و یک بازی بسیار گسترده است.

کاور فایر: آفلاین شوتینگ (Cover Fire: Offline Shooting)

شرکت سازنده: Genera Games
سال عرضه: ۲۰۱۷
سبک: سوم شخص شوتر

گرافیکی ترین بازی های اندروید cover fire

جاذبه‌ی اصلی بازی کاور فایر این است که توانایی اجرای آفلاین آن وجود دارد. به همین دلیل شما نیازی به اینترنت نداشته و می‌توانید به راحتی از بازی زیبای خود لذت ببرید. این بازی یک عنوان در سبک شوتر است که تلاش بسیاری کرده تا واقعی باشد. این عنصر در تمامی بخش‌های بازی از گرافیک تا گیم‌پلی آن استفاده شده است.

بازی زمانی که عرضه شد توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. به دلیل اینکه گرافیک آن از اکثر بازی‌های آن زمان بهتر بوده و از طرفی گیم‌پلی آن هم به شدت جذاب بود. شرکت سازنده نیز با به روزرسانی‌های متعدد از بازی خود پشتیبانی کرده تا کاربران را از دست ندهد. نکته جالب هم اینجاست که داستان بازی تا حد خوبی شما را درگیر خواهد کرد.

برای تجربه بازی کاور فایر شما قطعاً نیاز به یک دستگاه قدرتمند خواهید داشت. مخصوصاً اینکه بازی دارای سطوح مختلف گرافیکی است و اگر آن را در بهترین حالت قرار دهید، به موبایل شما فشار زیادی می‌آورد. با این حال تنوع در بازی کاور فایر بسیار زیاد بوده، این بازی گیم‌پلی جذابی داشته و از طرفی به شدت زیبا طراحی شده است.

آرک: بقای تکامل یافته (Ark: Survival Evolved)

شرکت سازنده: Studio Wildcard
سال عرضه: ۲۰۱۵
سبک: ماجراجویی

گرافیکی ترین بازی های اندروید Ark: Survival Evolved

بازی آرک بقای تکامل یافته یک عنوان بسیار جذاب در سبک بقا است که توانست طرفداران بسیار زیادی پیدا کند. این بازی نیاز به اینترنت دارد ولی در کنار این موضوع گیم‌پلی بسیار جذابی دارد. در بازی آرک شما باید تلاش کنید تا در دنیای ظالم آن دوام آورده و کشته نشوید. برخلاف تصور اینکار سخت‌تر از چیزی است که انتظار دارید.

بازی آرک بقای تکامل یافته یک عنوان با جزئیات است. شرکت سازنده تلاش خود را کرده تا نسخه موبایل آن شباهت زیادی به نسخه کنسول و کامپیوتر داشته باشد. در نتیجه بازی با طراحی بسیار دقیقی ساخته شده و به راحتی موبایل شما ره به چالش می‌کشد. شما در دنیای ژوراسیک قرار داشته و باید تلاش کنید که توسط دایناسورها نابود نشوید.

بازی آرک نیاز به ۳ گیگابایت رم دارد. همینطور اینکه پردازنده شما حداقل باید اسنپدراگون ۸۳۵ باشد که یعنی باید دستگاه شما پرچمدار باشد. یا حداقل در بنچمارک‌ها عملکرد بهتری از این پردازنده داشته باشد. به طور کلی اجرای بازی آرک: بقای تکامل یافته کار راحتی نیست و نیاز به یک دستگاه قدرتمند دارد.

منبع: Andoidpolice.com

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا
کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت
دیجی‌کلاب