سردار سلامی: مردم موقعیت انتخابات را بسیار سرنوشت‌ساز بدانند | سطح تاثیر این انتخابات جهانی است

سردار سلامی: مردم موقعیت انتخابات را بسیار سرنوشت‌ساز بدانند | سطح تاثیر این انتخابات جهانی است

فرمانده کل سپاه گفت: مردم ما هر وقت احساس کنند پشت یک سیاست دشمنانمان قرار دارند، در مقابل آن یک آرایش جنگی واقعی به خود می‌گیرند.

به گزارش همشهری آنلاین، سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه در جمع خبرنگاران درخصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری که ۱۱ اسفند برگزار می‌شود، گفت: وقتی ما در انتخابات شرکت می‌کنیم، این نشاط سیاسی که به شکل بالقوه در جامعه وجود دارد و آن را به فعل تبدیل می‌کنند، باعث ناامیدی دشمن از تعقیب طرح‌های خطرناکی می‌شود که علیه ملت ما در سال‌های گذشته اعمال کرده‌اند و از این به بعد هم قصد دارند خودشان را به آرزوهایشان نزدیک کنند.

وی ادامه داد: حضور پرشور مردم در صحنه گسترده فعالیت‌های سیاسی مثل انتخابات یا راهپیمایی‌های بزرگ باعث می‌شود دشمنان ما در محاسباتشان و قضاوتشان درباره مردم، نظام و رابطه مردم با نظام بازنگری کنند و از توهمات و آرزوهای باطل خود فاصله بگیرند.

سردار سلامی با بیان اینکه مردم خصوصیت بسیار زیبایی دارند، اظهار کرد: آنها هر وقت احساس کنند پشت یک سیاست دشمنان ما قرار دارند، در مقابل آن یک آرایش جنگی واقعی به خود می‌گیرند. این مساله را در دفاع مقدس، فتنه‌های داخلی و تحریم‌های اقتصادی دیده‌اید.

وی افزود: مردم آسیب‌پذیری‌های تحریم را به فرصت‌هایی برای پیشرفت‌های علمی و فنی تبدیل کردند. پیشرفت‌های ما در تراز جهانی همه در دوره تحریم‌ها اتفاق افتاده و توانسته‌ایم دستاوردهای بزرگ، باشکوه و شگفت‌انگیر داشته باشیم.

فرمانده کل سپاه گفت: انتخابات نیز همین خاصیت را دارد. شرکت کردن در انتخابات صرفا رأی دادن به یک کاندیدا در یک نقطه از کشور نیست، سطح تاثیر این انتخابات جهانی است. یعنی وقتی این مشارکت‌ها تجمیع می‌شود، نشان می‌دهد ایران همچنان سربلند و متکی بر آرا و اراده مردم راه خود را در میان این همه سختی طی می‌کند.

وی با بیان اینکه ما مجبوریم پیش برویم و نمی‌توانیم در هیچ نقطه‌ای متوقف شویم، تاکید کرد: توقف مثل سقوط است.

سردار سلامی اظهار کرد: ما مردممان را کاملا می‌شناسیم و به آنها امید و اعتماد داریم. دشمنانمان را هم می‌شناسیم و نگرانی خاصی نداریم.

وی با بیان اینکه به عنوان یک عضو کوچک جامعه که هیچ شأنی جز خدمت و فداکاری برای خودم قائل نیستم، گفت: از مردم عزیز ایران می‌خواهم که موقعیت را بسیار سرنوشت‌ساز حساب کنند و روز جمعه نیت کنند برای رضای خدا و حمایت از وطنشان، دین و اعتقاداتشان و رهبرشان پای صندوق‌های رأی بیایند و بار دیگر یک نمایش خیره‌کننده را که شایسته ملت عزیز ایران است، نشان دهند.