زمان کنسرت شرکت کننده برنامه عصر جدید اعلام شد

زمان کنسرت شرکت کننده برنامه عصر جدید اعلام شد

خواننده موسیقی پاپ ماه رمضان و نوروز ۱۴۰۳ در شهرهای تهران و شیراز روی صحنه می‌رود.

احسان یاسین خواننده، آهنگساز و ترانه‌سرای موسیقی پاپ ماه رمضان و نوروز ۱۴۰۳ در شهرهای تهران و شیراز برای دومین بار برای اجرای قطعه‌های آلبوم «ماه من» و تازه‌ترین قطعه‌های خود روی صحنه می‌رود.

این خواننده بعد از انتشار نخستین آلبوم خود در اسفند ۱۴۰۱، تاکنون ۶ قطعه با نام‌های «گوشه‌ی شهر»، «جانیم سن سن»، «رویای بچگی من»، «مصطفی گیان»، «حبیبی قلبی» و «بی‌تاب» را منتشر کرده است و دو قطعه نیز تا قبل از آغاز کنسرت‌های خود روانه بازار خواهد کرد.

کنسرت یاسین فروردین امسال به مدت سه شب با همراهی ارکستر «ایستگاه» در تالار وحدت برگزار شد که اتفاق ویژه این کنسرت‌ها، تمدید یک شب اجرا به دلیل استقبال مخاطبان از اجرای این خواننده بود.

آثار این خواننده به صورت عمده به زبان‌های فارسی، انگلیسی و عربی هستند که دو قطعه «جانیم سن سن» و «مصطفی گیان»، به گویش‌های کردی و آذری هستند، همین چند زبانه بودن باعث همکاری‌ و همخوانی با هنرمندانی از کشورهای مختلف از جمله مصر، کانادا، آمریکا، کره جنوبی، آلبانی، اندونزی و امارات نیز شده است.

یاسین با شرکت در فصل سوم برنامه استعدادیابی «عصر جدید» و اجرای آثار معنوی و عرفانی توانست تا مرحله نهایی این برنامه راه یابد و رای بیش از سه میلیون نفر از بینندگان و هیئت داوران آن رقابت را جلب کند.