روی شماره ثابت تهران تلفن بیزینسی بگیرید

روی شماره ثابت تهران تلفن بیزینسی بگیرید

این روزها بسیاری از کسب و کارها از خدمات دفترکارمجازی شرکت دفترشما استفاده می کنند که شامل امکانات ویژه‌ای روی شماره ثابت تهران است.

ضبط مکالمات تماس، صف انتظار، ترانسفر داخلی، تلفن گویا، منشی مجازی، گزارش لحظه ای تماس، فکس اینترنتی، صندوق صوتی، تماس همزمان، دایورت هوشمند به موبایل، اولویت تماس، انتقال تماس، تعیین پیغام خوشامدگویی وغیره بخشی از این امکانات ویژه هستند. شما می‌توانید بدون دفترکار و فقط با مراجعه به سایت دفترشما در 5 دقیقه خط تلفن ثابت تهران، تلفن گویا، منشی مجازی، فکس اینترنتی، صندوق صوتی و غیره بگیرید. این خدمات به رشد کسب و کارهای خانگی، مشاغل کوچک، سایتهای اینترنتی و غیره کمک بسزایی می کند.

هنگام خرید سرویس های دفترشما یک خط تلفن ثابت به انتخاب خودتان به شما واگذار می‌شود. تلفن گویا سرویسی است به تماس‌گیرنده امکان می‌دهد با انتخاب داخلی، به فرد موردنظر در کسب و کار شما متصل شود. مشترکین «دفترشما» بدون نیاز به هیچ گونه تجهیزات، نرم افزار و سخت افزاری می‌توانند این سرویس را خریداری کنند و تماسهای کسب و کارشان را به دلخواه خود مدیریت کنند. برای استفاده از سرویس تلفن گویا «دفترشما» فقط به تلفن همراه نیاز دارید.

منشی مجازی «دفترشما» اپراتوری است که بدون حضور در دفتر کار شما، تمامی تماسهای کسب و کارتان را از محل مرکز تماس پیشرفته «دفترشما» مدیریت می‌کند و شما را از استخدام منشی و هزینه های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی نیاز می کند.

مزایای ویژه شماره ثابت بیزینسی تهران دفتر شما

روی شماره ثابت تهران تلفن بیزینسی بگیرید

1. راه اندازی در ۵ دقیقه در هر ساعت از شبانه روز به صورت آنلاین: یکی از مزایای فوق العاده این شماره تلفن ثابت تهران است، هر فردی بدون نیاز به کوچک ترین دانش فنی می تواند صاحب شماره ثابت تهران با مالکیت دائمی شود. همچنین نصب و راه اندازی آن بدون سیم کشی و نرم افزار و سخت افزاری است.

2. بدون نیاز به مکان فیزیکی: این خط قابلیت جابه جایی دارد و در واقع برای دسترسی به تمام امکانات آن به پنل کاربری خود در گوشی و لپتاب مراجعه می کنید.

3. قابلیت پاسخگویی به تماسها از سرتاسر کشور: با «دفترشما»، فرقی نمی‌کند محل کارتان کجاست. چون این خط بر روی گوشی تلفن همراهتان در هر نقطه از ایران قابل استفاده است. حتی می توانید به مسافرت بروید یا همکاران دورکار داشته باشید و تماس های کاری خود را از این طریق با خیالی آسوده مدیریت کنید.

4. دارای سرویس تلفن گویا: تلفن گویا سرویسی است به تماس‌گیرنده امکان می‌دهد با انتخاب داخلی، به فرد موردنظر در کسب و کار شما متصل شود. مشترکین «دفترشما» بدون نیاز به هیچ گونه تجهیزات، نرم افزار و سخت افزاری می‌توانند این سرویس را خریداری کنند و تماسهای کسب و کارشان را به دلخواه خود مدیریت کنند.

برای استفاده از سرویس تلفن گویا «دفترشما» فقط به تلفن همراه نیاز دارید. هنگام خرید این سرویس یک خط تلفن ثابت به انتخاب خودتان به شما واگذار می‌شود. پس از خرید سرویس تلفن گویا، با مراجعه به پورتال آنلاین «دفترشما»، در بخش تنظیمات تلفن گویا، می‌تونید موارد مختلفی را مانند پیام آغازین، آوای انتظار، داخلیها و اولویت دایورت تماس، زمانبندی سرویس برای ساعات و روزهای کاری و غیرکاری شخصی سازی کنید.

5. سرویس منشی مجازی: منشی مجازی یا منشی دورکار دفتر شما اپراتوری است که بدون اینکه در محل کار شما حضور داشته باشد، به صورت حرفه ای تمامی تماس های کاری شما را مدیریت می کند و شما را از استخدام منشی و هزینه های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی نیاز می کند.

در سرویس منشی مجازی، اگر تماسی به سیستم منشی اختصاصی شما وارد شود و در آن لحظه خط منشی اشغال باشد یا به هر دلیل منشی پشت سیستمش نباشد، تماس به صورت خودکار بلافاصله و بدون اینکه تماس‌گیرنده متوجه شود به یک منشی دیگر که خطش آزاد است وصل می‌شود.

6. فکس اینترنتی: شما در این سرویس از طریق شماره ثابت تهران فکس می‌فرستید و فکس دریافت می‌کنید. هیچ محدودیتی در تعداد فکس‌ها وجود ندارد و با خرید اشتراک ماهیانه می‌توانید به صورت نامحدود فکس ارسال کنید. همچنین به جز هزینه‌ای که بابت خرید سرویس می‌پردازید هیچ هزینه‌ی اضافی نخواهید پرداخت.

همچنین ارسال و دریافت فکس از طریق پرتال آنلاین دفترشما انجام می‌شود پس از هر دستگاهی که قابلیت اتصال به اینترنت داشته باشد انتقال اسناد امکان پذیر است. فکس‌ها در فرمت PDF منتقل می‌شود و در پنل کاربری خود به آرشیو تمامی آن‌ها دسترسی خواهید داشت. علاوه بر این امکان جستجو میان فکس‌ها بر اساس تاریخ، شماره فرستنده و غیره وجود دارد و در صورت نیاز می‌توانید فکس‌ها را در ایمیل خود یا همکاران دریافت کنید.

7. صف انتظار: زمانیکه تمامی اپراتورها مشغولند یا همه خطوط تلفن در حال استفاده هستند تماس‌های جدید به صف انتظار منتقل خواهد شد. این به مشتریان امکان می‌دهد که در صف منتظر بمانند تا به ترتیب به تماسشان رسیدگی شود.

8. ارسال گزارش لحظه ای از تماسها به مشترکین: وقتی شما مشترک هر کدام از سرویسهای دفتر شما باشید، هر زمان که یکی از مشتریانتان با کسب و کارتان تماس بگیرد، بلافاصله پس از تماس، گزارشی از آن تماس برای شما به صورت ایمیل و پیامک ارسال می‌شود.

9. ضبط مکالمات: برای ثبت دقیقی از مکالمات تجاری یا ارتباطات مهم، تحلیل محتوای مکالمات، مرور و آموزش کارکنان، و همچنین به منظور رعایت مقررات قانونی و حقوقی ضبط مکالمات انجام می شود.

10. صندوق صوتی: در ساعات غیرکاری و تعطیلات هم با این امکان، تماسی را از دست نخواهید داد، مثلا می‌توانید در پنل کاربری خود تنظیم کنید که اگر به هر دلیلی پاسخگو نبودید (تماس در خارج ساعات اداری، اشغال بودن خط) تماس به همکارانتان، شماره موبایل شما یا صندوق صوتی انتقال پیدا کند.

روی شماره ثابت تهران تلفن بیزینسی بگیرید

خبر خوش این است که شما می توانید به مدت دو هفته و رایگان تمام سرویس‌های دفترشما را آزمایش کنید و اگر امکانات آن را برای کسب و کارتان مناسب دیدید، بسته را خریداری کنید. همچنین هر گونه سوال و ابهامی اگر داشتید کارشناسان دفترشما به صورت آنلاین از بخش ارتباط با کارشناسان در سایت دفترشما پاسخگوی شما خواهند بود یا می توانید با شماره واحد فروش ۲۸۴۲۰۱-۰۲۱ تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.