خانم ها بیشتر عاشق مردانی می شوند که …

خانم ها بیشتر عاشق مردانی می شوند که …

بسیاری از افراد گمان می کنند برای دل بردن از دختر مورد علاقه شان باید سوار ماشین لوکس شوند، در خانه ای گران قیمت زندگی کنند و چهره فوق العاده جذابی داشته باشند در حالی که جذب کردن زنان بیشتر از آن که به پول و سرمایه نیاز داشته باشد یک هنر است، هنر خود بودن!

برای آن که دختر خانمی را شیفته خود کنید کافیست خودتان باشید و در رابطه با او به چند نکته کلیدی توجه داشته و چند اصل مهم را فراموش نکنید.

در ادامه مطلب با کوکا همراه باشید تا با رفتارهای مردانه ای که زنان را جذب می کند و خصوصیات مردانی که زنان عاشق شان می شوند آشنا شویم.

زنان جذب کدام مردان می شوند؟

1. نگرش مثبت داشته باشد

خانم ها مردی را دوست دارند که فارغ از این که چقدر اوضاع به هم ریخته و استرس زا باشد بتواند نگرش مثبت خود را در همه شرایط حفظ کرده و به راحتی کنترل خودش را از دست ندهد.

اگرچه مثبت بودن در همه شرایط تقریبا غیر ممکن است اما مردی که بتواند به مشکلات لبخند زده و همواره به سمت جلو حرکت کند می تواند ستون محکم هر رابطه عاشقانه ای باشد و این مسئله تاثیر زیادی روی جذابیت او به جا می گذارد.

2. شوخ طبع باشد

خانم ها جذب مردانی می شوند که خنده به لب های آن ها می آورند و خنداندن یک خانم زمانی که بی حوصله و کسل است هنری است که هر مردی آن را ندارد.

اگر ذاتا فردی شوخ طبع هستید کارتان چندان سخت نخواهد بود با این حال در جمعی که دختر مورد علاقه تان نیز در آن جا حضور دارد باید دقت زیادی به خرج دهید زیرا هر حرفی زمان و مکان خودش را دارد و اگر در موقعیتی اشتباه بخواهید شوخی طبعی خود را به رخ بکشانید ممکن است نتیجه بسیار بدی به دنبال داشته باشد!

مردی که در عین شوخ طبعی بتواند در شرایط خاص متانت خود را حفظ کند به خودی خود بسیار جذاب خواهد بود.

3. کم رو باشد

شاید مرد کم رویی هستید و گمان می کنید این خصوصیت شما باعث می شود نتوانید نظر دختر مورد علاقه تان را به خود جلب کنید.

اگرچه بسیاری از مردم با شما هم عقیده هستند و گمان می کنند زنان همیشه جذب مردانی می شوند که صدای رسا و محکمی داشته باشند و خجالتی به نظر نرسند اما صادقانه بگویم این مسئله در مورد همه خانم ها صدق نمی کند!

هستند خانم هایی که چندان علاقه ای ندارند مردشان همیشه گل سر سبد مجالس باشند، آن ها ترجیح می دهند همسر آینده شان بتواند گاهی تنها شنونده یا بیننده باشد، از نظر این خانم ها کمی آسیب پذیر به نظر رسیدن می تواند بسیار جذاب باشد به شرط آن که روی تکیه گاه بودن شما اثر منفی نگذارد.

4. سینه پر مو داشته باشد

اگر موهای بدن تان به قدری زیاد است که بیشتر شبیه یک خرس پشمالو به نظر می رسید! از ظاهر خود شرمنده نباشید، حقیقت این است که بسیاری از زنان معتقدند موی بدن مردان از عوامل اصلی جذابیت آن ها به شمار می رود.

بله! ریش کامل و یک سینه پر از مو می تواند تنها چیزی باشد که برای قاپیدن دل دختر مورد علاقه تان نیاز دارید اما اگر از این خصوصیت بی بهره هستید دلسرد نشوید، حتی بدون این موها و با رعایت موارد این لیست هنوز هم می توانید جذابیت مردانه فوق العاده ای داشته باشید.

5. قد بلند داشته باشد

اگرچه خانم ها عاشق مردان قد بلند هستند، اما برای دل بردن از آن ها چند سانت بلندتر از او بودن نیز کفایت می کند.

این احتمالا از غریزه طبیعی زنان برای پیدا کردن تکیه گاه نشات می گیرد که ترجیح می دهند قد مرد زندگی شان از خودشان بلندتر باشد.

فراموش نکنید ژست و نحوه ایستادن فاکتور مهمی در تعیین قد شما دارد و خمیده بودن قد را کوتاه تر نشان می دهد، بنابراین این بار که با دختر مورد علاقه تان قرار گذاشتید قوز نکنید، کاملا صاف بایستید و شانه ها را بالا ببرید تا کشیده تر به نظر برسید.

6. از صحبت کردن نترسد

برای خانم ها چیزی غیر جذاب تر از این نیست که مردشان نتواند در گفتگو با او راحت باشد.

زنان عاشق صحبت کردن هستند و زمانی که قصد انتخاب شریک زندگی شان را دارند معمولا جذب کسی می شوند که از صحبت کردن واهمه نداشته باشد.

اگرچه حرافی کردن درباره نتایج بازی فوتبالی که شب گذشته تماشا کرده اید یا مدل و مشخصات ماشین اسپورتی که هفته گذشته در نمایشگاه اتومبیل دیده اید نتیجه چندانی نخواهد داشت.

زنان در گفتگوهای خود بیشتر به دنبال موضوعات عمیق زندگی هستند، مثلا دوست دارند درباره آینده یک رابطه یا حل کردن مشکلات مهم زندگی صحبت کنند.

اگر برای ازدواج با او مشتاق هستید باید مدتی وقت بگذارید، به حرف هایش خوب گوش کنید و پاسخ های خوبی برایش داشته باشید.

7. کک و مک داشته باشد

کک و مک صورت اگرچه به نظر برخی افراد چندان زیبا به نظر نمی رسد اما در واقع این طور نیست.

برخلاف موهای سینه که ظاهری مردانه به شما می بخشد با کک و مک های صورت چهره ای معصوم و بچه گانه خواهید داشت و زنان عاشق دیدن نشانه های کودکانه ای هستند که درون یک مرد پنهان شده و طبیعت او را نرم تر می کند.

اگر تاکنون فکر می کردید کک و مک های صورت شما باعث می شود خانم ها به سمت شما گرایشی نداشته باشند باید در فکر خود تجدید نظر کنید.

8. ماجراجو باشد

زندگی مشترک گاهی بعد از مدتی خسته کننده شده و نیاز به هیجان بیشتری دارد، بهترین راه این است که آن را با حس ماجراجویی و کشف چیزهای جدید ادویه دار کنید! و خانم ها به این مسئله به خوبی واقف اند.

آن ها مردانی را دوست دارند که از امتحان کردن چیزهای جدید هراس ندارند و جسارت زیادی به خرج می دهند، کسانی که دوست دارند گاهی از دایره امن خود خارج شده و به ماجراجویی های دو نفره در زندگی بپردازند.

9. رگ های بازوانش برجسته باشد

شاید تعجب کنید اما برجسته بودن رگ های بازوی یک مرد برای بسیاری از خانم ها ممکن است هیجان انگیز به نظر برسد، شاید به این دلیل که این رگ ها معمولا به دلیل تمرینات شدید ورزشی ظاهر شده و نشانه ورزیده بودن اندام و قدرت مردشان است.

10. بخندد

خنده خوب و به راحتی خندیدن یکی از جذاب ترین خصوصیاتی است که یک مرد می تواند داشته باشد.

گذشته از این که شنیدن صدای خنده مسری است، راحت خندیدن یک مرد نشان می دهد او از خود بودن نمی ترسد و به دیگران اجازه می دهد خود واقعی اش را ببینند. این چنین خنده هایی در روابط عاشقانه معجزه می کند.

با این وجود زیباترین خنده های دنیا هم اگر با بوی بد دهان همراه بوده و دندان های زرد و تیره را به نمایش بگذارد چنگی به دل نخواهد زد، بنابراین همیشه به بهداشت دهان و دندان ها و خوشبو بودن دهان توجه داشته باشید، مرتب مسواک بزنید، از نخ دندان استفاده کنید و مقدار زیادی آب بنوشید.

11. باوقار راه برود

حرکات آهسته و با وقار راه رفتن یک مرد نشانه عزت نفس بالای او است و جذابیت او را دو چندان خواهد کرد.

علی رغم این که چه احساسی در درون دارید در قرار ملاقات بعدی سعی کنید آرام باشید، به حرکات خود بیشتر دقت کرده و با طمانینه قدم بردارید تا دختر مورد علاقه تان را بیش از پیش جذب خود کنید.

12. موهای خاکستری داشته باشد

برخلاف تبلیغات فراوانی که برای رفع سفیدی موها می شود خاکستری شدن موی مردان حتی اگر زودرس باشد نه تنها روی روابط عاشقانه آن ها اثر منفی نمی گذارد بلکه این خصوصیت می تواند عاملی برای جذب خانم ها به سمت آن ها باشد.

بنابراین این بار که به خاطر خاکستری شدن زودرس موهای خود احساس شرمندگی کردید بلافاصله به جرج کلونی و جذابیت فوق العاده اش فکر کنید تا اعتماد به نفس تان را به دست آورید.

13. هنگام صحبت تماس چشمی را حفظ کند

تماس چشمی اگرچه بسیار کم اهمیت به نظر می رسد اما زنان آن را نشانه اهمیت دادن و میزان علاقه و عشق مرد نسبت به خودشان تلقی می کنند و از مردی که هنگام صحبت کردن با آن ها با تلفن مشغول باشد یا با لباس خود بازی کند چندان خوش شان نخواهد آمد!

برای جذب دختر مورد علاقه تان هنگام صحبت کردن با او – فارغ از این که درباره چه موضوعی صحبت می کنید – تماس چشمی خود را حفظ کنید، این کار نشان دهنده علاقه و احترامی است که نسبت به او قائل هستید.

14. مهربان و با سخاوت باشد

شاید یکی از مهم ترین مواردی که می توانید برای دل بردن از یک خانم انجام دهید رفتار مهربان و سخاوتمندانه است، مهربانی به خانواده، دوستان و حتی غریبه ها می تواند قفل قلب یک خانم را هر چقدر محکم باشد ذوب کند.

هیچ خانمی به مردی که به خود و دیگران احترام نمی گذارد احترام نخواهد گذاشت!

15. کت و شلوار بپوشد

بی شک نحوه لباس پوشیدن و تیپ روی جذابیت چه خانم ها و چه آقایان تاثیر بسزایی دارد و مردی که به خوبی بداند در مراسم خانوادگی، رسمی، جشن ها و یا ملاقات های کاری چه لباسی بپوشد خیلی زود زنان را شیفته خود خواهد کرد.

کت و شلوار یکی از آن نوع لباس هایی است که اثر خوبی روی اکثر خانم ها می گذارد، کت و شلوار به خصوص در مراسم رسمی و جشن ها عالی خواهد بود و با این که چندان رایج نیست اما برخی از خانم ها حتی در اولین قرار ملاقات هم ترجیح می دهند شما را در کت و شلوار ببینند.

زنان کت و شلوار را دوست دارند چون ظاهر مردانه ای به مردشان می بخشد و بی شک قد بلند، شانه و دستان پهن جذابیت آن را دو چندان خواهد کرد.

با وجود همه این ها فارغ از این که چه لباسی می پوشید باید در آن احساس راحتی داشته باشید تا حس خوبی به طرف مقابل القا شود.

16. ساعت مچی استفاده کند

بسیاری از ما برای چک کردن ساعت از تلفن هوشمند خود استفاده می کنیم و به نظر می رسد ساعت مچی دیگر مانند گذشته کاربرد زیادی نداشته باشد در حالی که زنان به مردانی که برای دیدن زمان به جای گوشی به ساعت مچی نگاه می کنند توجه خاص تری نشان می دهند.

فراموش نکنید هر مردی به خصوص در موقعیت های اجتماعی به یک ساعت شیک نیاز دارد، در قرار ملاقات بعدی آن را به دست داشته باشید!

17. از خوشبو کننده بدن استفاده کند

رایحه خوش از عوامل مهم و تاثیرگذار در انتخاب شریک زندگی برای خانم ها محسوب می شود و تحقیقات نشان داده خانم ها به نشانه های بویایی بیشتر از نشانه های بصری توجه می کنند، هرگز این مورد را نادیده نگیرید که بسیار حساس است.

برای انتخاب عطر مناسب وقت کافی بگذارید و سعی کنید بهترین عطری که با روحیه و شیمی بدن شما سازگارتر است استفاده کنید.

18. پیراهن صورتی رنگ بپوشد

صورتی رنگ جذابی است که فراتر از دیدگاه های اجتماعی درباره مردانگی می باشد، استفاده از این رنگ اعتماد به نفس زیادی می طلبد و خانم ها از جسارت مردانی که صورتی می پوشند خوش شان می آید. اگرچه منظور ما رنگ صورتی پاستلی، روشن و ملایم است.

علاوه بر این رنگ صورتی احساسات مثبت به طرف مقابل منتقل می کند و افرادی که از این رنگ استفاده می کنند بشاش تر از دیگران هستند، با این حال قبل از انتخاب صورتی به این نکته توجه داشته باشید که آیا با رنگ پوست شما سازگار است یا خیر!

منابع: toolsofmen – realmenrealstyle