حالت نیو گیم پلاس و انتخاب مرحله به اسپایدرمن ۲ اضافه می‌شود

حالت نیو گیم پلاس و انتخاب مرحله به اسپایدرمن ۲ اضافه می‌شود

به نقل از دیجیکالا_طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، یک به‌روز رسانی بزرگ پس از عرضه در اواخر سال جاری میلادی برای اسپایدرمن ۲ ارائه خواهد شد. این آپدیت یک حالت نیو گیم پلاس، گزینه‌های دسترسی بیشتر و قابلیت اجرای مجدد مأموریت‌های قدیمی‌تر را به بازی اضافه می‌کند.

گفتنی است که به اتمام رساندن این بازی انحصاری پلی‌استیشن ۵، یک حالت دشواری جدید با عنوان آلتیمیت (Ultimate) را باز می‌کند که تنها در هنگام شروع بازی جدید در دسترس بازیکنان است. در واقع در این حالت بازیکنان هیچ یک از توانایی‌ها، مهارت‌ها، ابزارها یا ارتقاء لباس‌های خود را از ابتدا به همراه نخواهند داشت و باید به نوعی از صفر کار خود را شروع کنند اما حالت نیو گیم پلاس این ویژگی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا موارد گفته شده از ابتدا در اختیار آن‌ها باشد.

از طرفی توانایی بازپخش مأموریت‌های داستانی نیز برای کسانی که می‌خواهند برخی از بزرگ‌ترین مبارزات و صحنه‌ها را دوباره بدون تکرار کل بازی تجربه کنند، یک قابلیت جذاب خواهد بود. اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) همچنین بازیکنانی را که نسخه‌ی فیزیکی بازی را خریداری کرده‌اند، تشویق کرده تا پچ روز اول بازی یا همان آپدیت ۱.۰۰۱.۰۰۲ را دریافت کنند. این به‌روزرسانی بخش‌های ابتدایی بازی را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد و شامل اصلاحات کلی دیگری از جمله برخی گزینه‌های دسترسی اضافی است.

اسپایدرمن 2

در حال حاضر مشخص نیست که اینسامنیاک گیمز چه محتوای دیگری را پس از عرضه برای اسپایدرمن ۲ در نظر گرفته است. در حالی که اسپایدرمن: مایلز مورالز در سال ۲۰۲۰ هیچ بسته‌ی الحاقی خاصی دریافت نکرد، بازی نخست در سال ۲۰۱۸ دارای سه چپتر اضافی بود که شخصیت گربه‌ی سیاه را معرفی می‌کرد. خوشبختانه سونی اخیراً به بسته‌های الحاقی بیشتر روی آورده و بسته‌ی الحاقی هورایزن فوربیدن وست با عنوان Burning Shores، یکی از آن‌ها است. در هر صورت اسپایدرمن ۲ به هر شکلی که ادامه یابد، قطعا رشته‌های داستانی ناتمام بسیاری خواهد داشت که ارزش بررسی دارند.

بازی اسپایدرمن ۲ هم اکنون به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ در دسترس است.

منبع: Eurogamer

مجموعه کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 Digital Edition ظرفیت 825 گیگابایت به همراه دسته اضافه
دیجی‌کلاب