تصمیم جدید شهرداری تهران برای ترنس های بی خانمان

تصمیم جدید شهرداری تهران برای ترنس های بی خانمان

مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران گفت: برای ترنس‌ها فضای ویژه‌ای در نظر گرفته ایم‌. به طوری که وزارت بهداشت همکاری کرده و ما هم زیرساخت و فضایی را آماده کرده ایم تا آنها هم سرپناهی داشته باشند.

به گزارش همشهری آنلاین؛ احمد احمدی صدر، مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران در مورد پذیرش افراد بی‌سرپناه گفت: هیچ مشکلی از نظر ظرفیت و اسکان موقت و سرپناه برای بی خانمان های کلانشهر تهران وجود ندارد و تمام ظرفیت ها آماده است. خصوصا در این روزهای که شاهد برودت هوا هستیم آمادگی کامل برای پذیرش وجود دارد و از شهروندان می خواهیم در صورت مواجهه با این افراد ضمن تماس با ۱۳۷ آنان را به سمت مراکز ما راهنمایی کرده تا از سرما در امان باشند.

او تاکید کرد: پذیرای هرکسی که به نوعی بی‌خانمان باشد و سرپناه نداشته باشد، هستیم‌. هیچ گونه مشکلی در ظرفیت‌ها وجود ندارد.

احمدی صدر درباره پذیرش ترنس ها هم گفت: برای ترنس‌ها فضای ویژه‌ای در نظر گرفته ایم‌. به طوری که وزارت بهداشت همکاری کرده و ما هم زیرساخت و فضایی را آماده کرده ایم تا آنها هم سرپناهی داشته باشند.

او با تاکید بر اینکه شهروندان مطمئن باشند که پس از اعلام موارد به شماره تلفن ۱۳۷ گشت‌های فوریت خدمات اجتماعی نسبت به انتقال این افراد به مددسراها اقدام می‌کنند، تصریح کرد: ۳۲ گشت حامی شهر در سراسر شهر مشغول خدمت رسانی هستند.