بهترین محافظ صفحه برای گلکسی واچ ۶ کلاسیک؛ باکیفیت و قیمت مناسب

بهترین محافظ صفحه برای گلکسی واچ ۶ کلاسیک؛ باکیفیت و قیمت مناسب

به نقل از دیجیکالا:

اگر به دنبال خرید محافظ صفحه و کاور باکیفیت با قیمت مناسب برای گلکسی واچ ۶ کلاسیک هستید، در این مطلب همراه ما باشید.


بهترین محافظ صفحه و کاور برای گلکسی واچ ۶ کلاسیک


۱. محافظ صفحه نمایش شیشه‌ای برنارد مدل SH-BR مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy watch 6 Classic 47mm

محافظ صفحه و کاور برای گلکسی واچ 6 کلاسیک

اگر به دنبال خرید یک برچسب محافظ صفحه مقرون به صرفه برای گلکسی واچ ۶ کلاسیک هستید که در عین مراقبت از نمایشگر آن، قیمت بسیار مناسبی هم داشته باشد، محافظ صفحه نمایش شیشه‌ای برنارد مدل SH-BR را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این برچسب از فریم ساعت مراقب نمی‌کند ولی به خوبی تمام انحنای نمایشگر را پوشانده و اجازه نمی‌دهد کوچک‌ترین آسیبی به آن وارد شود. همچنین مهم نیست چه محافظ فریمی برای ساعت خود خریداری می‌کنید، این برچسب با تمام آن‌ها سازگاری داشته و اصلا از جایش بلند نمی‌شود.

عمده‌ی نگرانی کاربران به خاطر حباب گرفتن صفحه بعد از برچسب زدن است که به شما اطمینان می‌دهیم این برچسب چنین مشکلی ندارد. البته با این شرط که قبل از چسباندن آن روی صفحه، نمایشگر را خوب تمیز کنید و گرد و غبار را از روی آن بزدایید. این برچسب بسیار شفاف بوده و بعد از قرارگیری روی صفحه، ذره‌ای از کیفیت آن کم نمی‌کند چون می‌تواند ۹۹٪ نور را از صفحه نمایش به چشم کاربر منتقل کند. این برچسب در برابر خط و خش و گرد و غبار مقاومت بسیار خوبی دارد، اجازه‌ی جذب اثر انگشت را نمی‌دهد و در برابر آب و چربی هم مقاومت بالایی دارد. علاوه بر این‌ها، باعث کاهش حساسیت لمس هم نمی‌شود چون فوق‌العاده باریک است.

محافظ صفحه نمایش شیشه‌ای برنارد مدل SH-BR مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy watch 6 Classic 47mm

۲. محافظ صفحه نمایش شیشه ای اسپریگ مدل SH-SP مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy watch 6 Classic 47mm

محافظ صفحه گلکسی واچ 6 کلاسیک

اسپریگ یکی از بهترین شرکت‌های تولیدکننده‌ی لوازم جانبی برای گجت‌های هوشمند است. محصولات تولید شده توسط این برند کیفیت ساخت فوق‌العاده بالایی دارند که محافظ صفحه نمایش شیشه‌ای اسپریگ مدل SH-SP یکی از آن‌هاست. این برچسب مثل مدل نخست، فقط از صفحه مراقبت می‌کند و اجازه نمی‌دهد اجسام تیز، باعث ایجاد خط و خش روی آن شوند. چسبی که اسپریگ برای این محصول در نظر گرفته آنقدر خوب و باکیفیت است که بلافاصله بعد از اعمال روی صفحه به آن چسبیده و جدا نمی‌شود.

در صورت گرما و سرما، این برچسب کیفیت خود را از دست نداده و از جایش بلند نمی‌شود. در نتیجه بعد از گذشت زمان، خبری از حباب گرفتن نخواهد بود. این برچسب هم به گونه‌ای طراحی شده که با تمام کیس‌های محافظ صفحه گلکسی واچ ۶ کلاسیک سازگار است. آنچه که سبب شده این محافظ صفحه به یکی از انتخاب‌های اصلی ما در این لیست تبدیل شود، خاصیت ضد باکتری و ضد جرم بودن آن است. به این صورت که اجازه نمی‌دهد نمایشگر شما به هر چیزی آلوده شود. همین خاصیت است که سبب شده این برچسب ضد گرد و غبار هم باشد.

مقاومت این برچسب در برابر خط و خش مثال‌زدنی است و خیالتان از این بابت باید کاملا آسوده باشد. از جمله قابلیت‌های خوب این برچسب می‌توان به امکان رد کردن ۹۹٪ نور از صفحه به چشم کاربر، ضخامت بسیار کم به گونه‌ای که باعث کاهش حساسیت صفحه نمی‌شود، مقاومت در برابر چربی، آب و اثر انگشت اشاره کرد.

محافظ صفحه نمایش شیشه ای اسپریگ مدل SH-SP مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy watch 6 Classic 47mm

۳. محافظ صفحه نمایش شیشه‌ای گلستیک مدل SH-GL مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy watch 6 Classic 43mm بسته دو عددی

محافظ صفحه گلکسی واچ 6 کلاسیک

اگر به دنبال یک خرید اقتصادی و هوشمندانه هستید، پیشنهاد می‌کنیم محافظ صفحه نمایش شیشه‌ای گلستیک مدل SH-GL را انتخاب کنید چرا که در بسته‌ی دو عددی و با قیمت فوق‌العاده مقرون به صرفه عرضه می‌شود. این برچسب محافظ صفحه گلکسی واچ ۶ کلاسیک بسیار باکیفیت است، این یعنی به زودی به برچسب دوم آن نیاز پیدا نخواهید کرد. اما وجود یک برچسب دیگر درون جعبه اتفاق بسیار خوبی است که به شما اجازه می‌دهد حتی در صورت شکست در تلاش نخست، باز هم شانس داشته باشید.

این برچسب از پوشش تمام صفحه بهره می‌برد و تمام نمایشگر ساعت شما را می‌پوشاند تا هیچ جسم تیزی به صفحه‌ی آن آسیب نرساند. همچنین سازگاری آن با تمام کیس‌های موجود برای واچ ۶ کلاسیک هم سبب شده تا عملا خبری از بلند شدن برچسب یا حباب گرفتن آن بعد از گذشت زمان نباشد. این برچسب بعد از گذشت زمان کیفیت خود را از دست نمی‌دهد، حساسیت لمس را به هیچ وجه کاهش نمی‌دهد، حتی در صورت ریختن آب یا چربی روی آن باز هم بدون مشکل کار می‌کند، اثر انگشت را جذب نمی‌کند و در نتیجه ظاهر ساعت همیشه زیباست، مشکلی هم از بابت کاهش کیفیت صفحه برایتان به وجود نمی‌آورد چون قابلیت رد کردن ۹۹٪ نور از صفحه را دارد.

محافظ صفحه نمایش شیشه‌ای گلستیک مدل SH-GL مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy watch 6 Classic 43mm بسته دو عددی

۴. محافظ صفحه نمایش شیشه‌ای جوکر مدل SH-JK مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ ۶ کلاسیک ۴۳ میلی‌متری بسته سه عددی

برچسب محافظ نمایشگر جوکر

محافظ صفحه‌ی جوکر مثل تمام محافظ صفحه‌های دیگری که تاکنون معرفی کردیم، کیفیت بسیار بالایی دارد اما آنچه که سبب شده در این لیست جای بگیرد، ارزش خرید بالایی است که ارائه می‌کند. شما با این برچسب دیگر نگران خط و خش افتادن روی صفحه‌ی ساعت خود نخواهید بود، حساسیت لمس کاهش پیدا نمی‌کند، صفحه هم اصلا دچار افت کیفیت و روشنایی نمی‌شود، اما تمام این‌ها وقتی ارزش بیشتری پیدا می‌کنند که بدانید درون بسته‌بندی این محصول، در واقع ۳ برچسب قرار دارد تا عملا از خرید یک برچسب بعد از گذشت یکی دو سال هم بی‌نیاز شوید.

این برچسب هم مثل سایر محافظ صفحه‌های معرفی شده در این لیست در برابر قطرات آب و چربی مقاوم بوده و فوق‌العاده باریک است به گونه‌ای که وقتی آن را روی ساعت قرار می‌دهید، اصلا متوجه نمی‌شوید و در نتیجه زیبایی ظاهری ساعت تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد.

محافظ صفحه نمایش شیشه‌ای جوکر مدل SH-JK مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy watch 6 Classic 43mm بسته سه عددی

۵. کاور مسیر مدل GW-01 مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ ۶ کلاسیک ۴۳ میلی‌متری

محافظ صفحه گلکسی واچ 6 کلاسیک

برای آن دسته از افرادی که به دنبال خرید یک محافظ برای دور ساعت در کنار برچسب محافظ صفحه هستند، کاور مسیر مدل GW-01 مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ ۶ کلاسیک (۴۳ میلی‌متری) را پیشنهاد می‌کنیم. این محافظ همانطور که از ظاهرش پیداست، در انواع و اقسام رنگ‌های مختلف موجود است و ظاهر فوق‌العاده شکیل و زیبایی به ساعت شما می‌بخشد.

جنس این کاور از پلاستیک سخت است، یعنی نرم و قابل انعطاف نیست و در نتیجه در برابر ضربه، به خوبی از ساعت محافظت می‌کند. علی‌رغم سخت بودن، این محصول اصلا برای ورود و خروج ساعت مشکلی برایتان به وجود نمی‌آورد. توجه داشته باشید این کاور فقط از فریم دور گلکسی واچ ۶ کلاسیک محافظت می‌کند و نه صفحه‌ی آن. بنابراین باید حتما یک برچسب محافظ صفحه هم به همراه آن خریداری کنید. این کاور از حلقه‌ی چرخان گلکسی واچ ۶ کلاسیک محافظت نمی‌کند چون این حلقه باید آزادی عمل کافی برای چرخیدن داشته باشد. در نتیجه خیالتان از بابت کارکرد صحیح این حلقه آسوده خواهد بود.

کاور مسیر مدل GW-01 مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch 6 Classic 43mm

۶. کاور اسپریگ مدل SPG مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ ۶ کلاسیک ۴۷ میلی‌متری

کاور اسپریگ

اگر به دنبال خرید یک کاور خوب و باکیفیت دیگر اما از برند اسپریگ هستید، کاور اسپریگ مدل SPG-NGL را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این محافظ بدنه از جنس پلی کربنات ساخته شده و انعطاف‌پذیری کمی دارد اما با این حال از لحاظ محافظت از بدنه، عملکرد آن استثنائی است.

این کاور به شما اجازه می‌دهد به راحتی ساعت را درون آن قرار داده و از آن خارج کنید. بعد از قرارگیری ساعت درون آن، می‌بینید که به تمام کلیدها و حلقه‌ی چرخان به سادگی دسترسی خواهید داشت و هیچ مشکلی هم برایتان به وجود نمی‌آید. توجه داشته باشید این محافظ بدنه هم بدون محافظ صفحه عرضه می‌شود اما اسپریگ یک مدل دیگر از آن تولید کرده که لینک خرید آن را هم در ادامه قرار داده‌ایم.

در بسته‌بندی این محصول یک محافظ بدنه و یک محافظ صفحه برای گلکسی واچ ۶ کلاسیک در نظر گرفته شده تا یک پک کامل و فوق‌العاده باکیفیت را برای ساعت هوشمند جذاب خود در اختیار داشته باشید.

 کاور اسپریگ مدل SPG-NGL مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch 6 Classic 43mm
کاور اسپریگ مدل SPG مناسب برای ساعت هوشمند سامسونگ Galaxy Watch 6 Classic 47mm به همراه محافظ صفحه نمایش

سخن پایانی

در این مطلب ۶ محافظ صفحه و کاور عالی با قیمت مناسب را برای گلکسی واچ ۶ کلاسیک به شما معرفی کردیم. گلکسی واچ ۶ کلاسیک در حال حاضر بهترین ساعت هوشمند سامسونگ محسوب می‌شود که امکانات و قابلیت‌های زیادی دارد و همین مورد سبب شده قیمت آن بسیار بالاتر از تمام ساعت‌های هوشمند این شرکت کره‌ای باشد. در نتیجه محافظت از نمایشگر آن امری حیاتی است. البته در حالت پیش‌فرض از یاقوت کبود برای محافظت از نمایشگر واچ ۶ کلاسیک استفاده می‌شود که چندین برابر بهتر از شیشه در برابر خط و خش و ضربه مقاومت می‌کند اما با این حال نمی‌توان نمایشگر این ساعت را بدون محافظ گذاشت.

سوالات متداول درباره محافظ صفحه گلکسی واچ ۶ کلاسیک
آیا محافظ صفحه‌ی گلکسی واچ ۶ کلاسیک با مدل استاندارد سازگار است؟
خیر. به خاطر تفاوت در اندازه‌ی نمایشگر دو ساعت، امکان استفاده‌ی محافظ صفحه‌ی گلکسی واچ ۶ کلاسیک برای مدل استاندارد وجود ندارد.
آیا محافظ صفحه کیفیت نمایشگر را کاهش نمی‌دهد؟