بررسی اسپیکر هیسکا B58؛ خوش‌ساخت و خوش‌صدا

بررسی اسپیکر هیسکا B58؛ خوش‌ساخت و خوش‌صدا

در این ویدیو به سراغ اسپیکر هیسکا B58 رفته‌ایم که یک اسپیکر خوش‌ساخت و خوش‌صدا محسوب می‌شود که هنوز در بازار ایران مورد توجه زیادی قرار نگرفته است. در ادامه همراه ما باشید.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل هیسکا مدل B58

این اسپیکر به خاطر ابعاد مناسب، وزن کم و دستگیره خوبی که دارد، برای استفاده در فضاهای بیرونی مانند محیط طبیعت گزینه‌ی مناسبی محسوب می‌شود. در بخش بالایی اسپیکر با کلیدهای مختلفی روبرو هستیم که برای کارهایی مانند کم و زیاد کردن صدا و تغییر حالت نورپردازی می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. در ضمن امکان اتصال فلش مموری و استفاده از جک هدفون هم وجود دارد.

برای شارژ کردن اسپیکر هیسکا B58 باید از پورت USB-C استفاده کنید و شارژ کامل این اسپیکر حدود ۳ ساعت طول می‌کشد. در این اسپیکر دو درایور ۲ اینچی تعبیه شده که در مجموع ۸ وات توان خروجی در اختیار شما قرار می‌دهند. اگر هم ولوم صدا را روی ۵۰ درصد قرار دهید، تقریبا می‌تواند ۷ ساعت برای شما انجام وظیفه کند.

در مورد کیفیت صدا باید بگوییم که با توجه به قیمت اسپیکر هیسکا B58، نمی‌توانیم ایراد خاصی از آن بگیریم. بلندی و حجم صدا خوب است و حتی در ولوم‌های بالا هم کیفیت صدا با افت قابل توجهی روبرو نمی‌شود. البته شفافیت صدا می‌توانست کمی بهتر باشد. البته در کنار این موارد، باید به بیس خیلی خوب هم اشاره کنیم که به لطف همین موارد، ارزش خرید بالایی پیدا کرده است. بنابراین روی هم رفته، خرید اسپیکر هیسکا B58 را توصیه می‌کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت