ببینید؛ شخصیت جدید ویکتور برای تکن ۸ رونمایی شد

ببینید؛ شخصیت جدید ویکتور برای تکن ۸ رونمایی شد

کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco) به تازگی از شخصیت جدید ویکتور شوالیه (Victor Chevalier) برای بازی تکن ۸ رونمایی کرده است.

در اطلاعات رسمی منتشر شده از بیوگرافی این شخصیت فرانسوی آمده است که او از دودمان شوالیه‌های برجسته، با آرزوی نجات نیازمندان، راه پدرش را دنبال کرد و قبل از پیوستن به سازمان ملل متحد برای نجات افراد بیشتر، در نیروی دریایی فرانسه ثبت‌نام کرد. از آنجایی که او احساس می‌کرد که جهان در آستانه‌ی تصرف توسط یک شرکت شرور قرار دارد، سازمان ریون را تأسیس و نیروهایی را آموزش داد؛ نیروهایی که این اختیار را دارند که به صلاح دید خود برای مقابله با نیروهای مسلح شرکت ذکر شده اقدام کنند.

ویکتور با استفاده از سلاح‌های مختلف از جمله کلت، شمشیر لیزری و خنجر کوچک مبارزه می‌کند. از طرفی به نظر می‌رسد که نوعی قابلیت تله‌پورت نیز دارد که شبیه به حرکات ریون است. در این میان خود شخصیت ریون نیز در تریلر ظاهر می‌شود که ممکن است از ارتباط میان این دو شخصیت خبر دهد.

ویکتور

صداپیشگی وی بر عهده‌ی بازیگر فرانسوی وینسنت کسل (Vincent Cassel) است که به خاطر بازی‌هایش در فیلم‌هایی مانند Ocean’s 12 و Black Swan شهرت دارد. ظاهرا کسل از طرفداران این سری مبارزه‌ای بوده است و کار او در تکن ۸، اولین پروژه‌ی صداپیشگی‌اش در یک بازی ویدئویی است. او در این باره می‌گوید:

من در دهه‌ی ۹۰ میلادی، سری تکن را کشف کردم و زمانی که ادی گوردو معرفی شد، او را انتخاب کردم. او در آن زمان مانند من، حرکات کاپوئرا انجام می‌داد و به همین دلیل فقط با او بازی می‌کردم.

چیزی که من در مورد ویکتور شوالیه دوست دارم این واقعیت است که این یک شخصیت فرانسوی در چنین بازی بین‌المللی و شناخته شده‌ای است. علاوه‌بر این، او بسیار خبره و ماهر است و فرهنگ فرانسوی را از طریق شخصیت و نحوه‌ی لباس پوشیدن خود ترویج می‌کند. از طرفی این واقعیت که من برای صداپیشگی ویکتور دعوت شدم باعث شد تا به این شخصیت علاقه‌مند شوم.

بازی تکن ۸ در تاریخ ۲۶ ژانویه‌ی ۲۰۲۴ (۶ بهمن ۱۴۰۲) روی پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس‌/اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Eurogamer