ببینید؛ تریلر میراث هاگوارتز روی نینتندو سوییچ منتشر شد

ببینید؛ تریلر میراث هاگوارتز روی نینتندو سوییچ منتشر شد

شرکت برادران وارنر (Warner Bros. Games) و استودیوی آوالانچ سافتور (Avalanche Software) تریلری از بازی میراث هاگوارتز (Hogwarts Legacy) روی نینتندو سوییچ منتشر کرده‌اند.

این بازی نقش‌آفرینی جذاب در مارس ۲۰۲۲ برای سوییچ معرفی شد، اما در حالی که نسخه‌های پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس‌/اس بازی تنها با تأخیر کوتاهی مواجه شدند، انتشار نسخه‌ی سوییچ تقریبا یک سال با تاخیر مواجه شد. در واقع این نسخه در کنار نسخه‌های کنسول‌های قدرتمندتر عرضه نشد و با اینکه ابتدا برای جولای ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده بود، در نهایت در ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) سال جاری در دسترس قرار گرفت.

تریلر نسخه‌ی سوییچ بازی که Magic Awaits نام دارد، کمی بیش از دو دقیقه از بازی موفق هری پاتر را نشان می‌دهد که تنها تعداد انگشت شماری کات‌سین را نمایش می‌دهد که در آن شخصیت بازیکن سفر خود را به عنوان یک جادوگر با گرفتن چوب دستی در Ollivanders، شرکت در اولین درس‌های جادویی و غیره آغاز می‌کند. این تریلر همچنین برخی از دشمنان و هیولاهای بازی را به نمایش می‌گذارد. با این حال این تریلر شامل گیم‌پلی نمی‌شود و عجیب است که نه ناشر و نه توسعه‌دهنده حتی با وجود در دسترس بودن بازی روی پلتفرم های دیگر قبل از عرضه نمایشی از گیم‌پلی بازی روی کنسول دستی نینتندو منتشر نکرده‌اند.

میراث هاگوارتز

گفتنی است که هاگوارتز لگسی در زمان انتشار به پرفروش‌ترین بازی ماه فوریه‌ی ۲۰۲۳ تبدیل شد و پرفروش ترین بازی ۲۰۲۳ در آن زمان بود. این بازی تا ماه مه ۱۵ میلیون نسخه فروخته بود و تقریبا یک میلیارد دلار را برای سازندگان به ارمغان آورد. این بازی از نظر هنری نیز عالی عمل کرد و برای طرفداران هری پاتر تجربه‌ای را که سال‌ها منتظر آن بودند، فراهم کرد. البته موفقیت این بازی به دلیل ارتباط آن با خالق داستان‌های هری پاتر یعنی جی کی رولینگ که دیدگاه‌های ضد تراجنسیتی خود را به طور صریح بیان کرده است، تا حدودی با سروصدا همراه بوده است.

بازی هاگوارتز لگسی برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: IGN