ببینید؛ اگر غولآخرهای Lies of P در بازی کاپ‌هد بودند

ببینید؛ اگر غولآخرهای Lies of P در بازی کاپ‌هد بودند

بازی دروغ‌های پی (Lies of P) را می‌توان یکی از بهترین عناوین امسال دانست. این بازی توانست به بهترین شکل از سبک سولزلایک استفاده کند و یک دنیای بسیار عمیق و زیبا طراحی کند. بازی دروغ‌های پی یک داستان کودکانه را به شکل بسیار زیبا و خاص بیان کرده که باعث شد محبوبیت زیادی بدست آورد.

بازی دروغ‌های پی به خودی خود یک عنوان بسیار جذاب است. طراحی آن بسیار خاص بوده و دنیای عجیبی دارد. از طرفی طراحی غولآخرهای بازی هم جالب بوده و همه این موارد عجیب و جالب از طریق روند داستانی بازی قابل توجیه است. بازی دروغ‌های پی از لحاظ طراحی هنری بسیار جالب است و پتانسیل بسیار زیادی دارد. به همین دلیل برخی طرفداران و هنرمندان به فکر طراحی یک حالت جدید از این بازی شدند.

بازی کاپهد (Cuphead) یکی از عناوین بسیار معروف است و دلیل اصلی شهرت آن هم طراحی هنری آن است. به این شکل که کاپهد طراحی خاص و ویژه خود را داشته که در هیچ اثر دیگری وجود ندارد. طراحی این بازی مشابه کارتون‌های بسیار قدیمی دیزنی است و همین موضوع باعث جذابیت آن شده است. حال یک هنرمند تصمیم گرفته تا غولآخرهای بازی دروغ‌های پی را به شکل بازی کاپهد طراحی کند که باعث شده یک اثر بسیار جالب خلق شود.

بازی دروغ‌های پی یک بازی بسیار عجیب و خاص است. این بازی داستان‌های کودکان را تبدیل به یک بازی عمیق و گسترده کرده که تجربه جالبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ایده بازی دروغ‌های پی به حدی خوب بود که توانست توجه منتقدین و گیمرها را به خود جلب کند و به یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۳ میلادی تبدیل شود.

نکته اصلی درباره بازی دروغ‌های پی گیم‌پلی آن بود. این بازی به طور کلی شباهت بسیار زیادی به بازی بلادبورن (Bloodborne) دارد و از طرفی عناصر بازی سکیرو مثل دفع ضربات (Deflect) را نیز دارد. در نتیجه کاربران با یک گیم‌پلی بسیار دقیق و خاص روبه‌رو خواهند شد که ساعت‌ها آن‌ها را درگیر خواهد کرد.

شرکت سازنده دروغ‌های پی در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشت و پتانسیل زیادی هم در آن دید. در نتیجه این شرکت اعلام کرده که به زودی یک دنباله برای آن عرضه خواهد کرد و بازی دروغ‌های پی بسته‌های الحاقی هم خواهد داشت. در نتیجه این ابتدای راه این بازی دوست داشتنی بوده و قرار است ما شاهد محتوای بیشتری از پینوکیوی جدید با دنیای تاریکش باشیم.

منبع: Game Informer