با ساخت رزومه حرفه‌ای در ایران تلنت شانس استخدام خود را تا %70 افزایش دهید

با ساخت رزومه حرفه‌ای در ایران تلنت شانس استخدام خود را تا %70 افزایش دهید

رزومه در فرایند پیدا کردن شغل و استخدام، به عنوان پلی بین شما و استخدام کننده عمل می‌کند. از این رو اهمیت رزومه را هرگز نمی‌توان دست کم گرفت. به همین خاطر و برای اینکه خود را بهترین شکل معرفی کنید، ضروری است که رزومه‌ای بسازید که از دیگر رزومه‌ها متمایز باشد.

رزومه شما باید تمام مهارت‌ها، تحصیلات و سابقه کاری شما را به شکلی منحصر به فرد توضیح دهد. برای متمایز شدن در میان سایر کارجویان، به رزومه‌ای نیاز دارید که نقاط قوت شما را نشان دهد و با آن شرح شغلی مطابقت داشته باشد. یک رزومه عالی می‌تواند:

 • توجه کارفرمایان و استخدام کنندگان را جلب کند.
 • قوی‌ترین مهارت‌ها و دستاوردهای شما را برجسته کند.
 • انجام موفقیت‌آمیز پروژه‌ها توسط شما را پوشش دهد.
 • و مهم‌تر از همه، رفتن به مرحله مصاحبه را برای شما تضمین کند!

برای اینکه به تمام این موارد دست پیدا کنید و رزومه‌ای حرفه‌ای داشته باشید که با کمک آن شانس استخدام خود را تا 70 درصد افزایش دهید، می‌توانید سراغ وب‌سایت ایران تلنت بروید و از رزومه ساز رایگان آن برای ساخت حرفه‌ای و استاندارد رزومه استفاده کنید.

ساخت رزومه‌ی حرفه‌ای با رزومه ساز ایران تلنت

وب‌سایت ایران تلنت همیشه در پی این بوده که بهترین راه حل‌ها در کاریابی را، منطبق بر استانداردهای جهانی در اختیار کارجو قرار دهد. یکی از همین راه حل‌ها، مهیا کردن بستری برای ساخت رزومه به صورت آنلاین بوده است. مطمئناً به همراه داشتن رزومه حرفه‌ای و استاندارد، دید کارفرما و کارشناس استخدام به کارجو را تغییر می‌دهد و باعث می‌شود که در میان دیگر متقاضیان شانس بیشتری برای استخدام در آن موقعیت شغلی را داشته باشد. ساخت رزومه در ایران تلنت نیز بر اساس راهکارها و استانداردهای بین‌المللی است.

در رزومه ساز رایگان ایران تلنت می‌توانید رزومه خود را به دو زبان انگلیسی و فارسی آماده کنید و این یعنی، این امکان برای شما فراهم است که رزومه خود را هم برای موقعیت‌های شغلی شرکت‌های داخلی ارسال کنید و هم از نسخه انگلیسی و استاندارد آن برای شرکت‌های بین‌المللی استفاده کنید.

رزومه حرفه‌ای به کارجویان کمک می‌کند تا بهتر دیده شوند و همچنین شانس استخدام آنها را بعضا تا 70 درصد افزایش می‌دهد. ساخت رزومه در ایران تلنت نیز بر اساس راهکارها و استانداردهای بین‌المللی است. با ساخت رزومه در ایران تلنت، علاوه بر داشتن رزومه‌ای حرفه‌ای و استاندارد، همچنین این مزیت را دارید که رزومه خود را در معرض دید مدیران بهترین و معتبرترین شرکت‌ها در ایران تلنت قرار دهید. این می‌تواند شانس شما را برای استخدام در این شرکت‌ها افزایش دهد.

مراحل ساخت رزومه در ایران تلنت

با اینکه بسیاری از ساختن رزومه و وقت‌گیر بودن آن شکایت دارند، اما ساخت رزومه در ایران تلنت وقت زیادی از شما نمی‌گیرد و می‌توانید تمام اطلاعات را در بخش‌های مشخص شده قرار دهید. برای ساخت رزومه خود در ایران تلنت باید مراحل زیر را طی کنید:

 • ثبت نام در ایران تلنت و وارد شدن به حساب کاربری
 • ویرایش مشخصات در حساب کاربری
 • وارد کردن اطلاعات مانند سوابق کاری، مهارت‌ها،‌ مدرک تحصیلی و …
 • ستاره گرفتن رزومه شما در ایران تلنت

ساخت رزومه با رزومه ساز ایران تلنت چه مزایایی دارد؟

استفاده از فناوری و کمک گرفتن از روش‌های نوین باعث شده که بسیاری از کارجویان در زمان صرفه جویی کنند و رزومه ساز آنلاین نیز، می‌تواند ابزاری مفید و کاربردی برای صرفه جویی در زمان کارجویان باشد. این یکی از مزیت‌های استفاده از رزومه ساز آنلاین ایران تلنت است، اما مزایای آن به این یک مورد ختم نمی‌شود و دیگر مزایای آن عبارت است از:

 1. به بانک رزومه میلیونی ایران تلنت وارد می‌شوید و کارفرمایان به رزومه شما دسترسی خواهند داشت.
 2. ساخت رزومه در ایران تلنت رایگان است.
 3. با ساخت یک رزومه حرفه ای در ایران تلنت، می‌توانید شانس استخدام خود را تا %70 افزایش دهید.
 4. در هر زمان می‌توانید اطلاعات موجود در رزومه خود در ایران تلنت را به روز کنید.
 5. در هر مکانی می‌توانید رزومه خود را بسازید و آن را برای کارفرمایان و کارشناسان استخدام ارسال کنید.
 6. در این رزومه ساز دیگر خبری از کاغذبازی‌های سنتی نیست.
 7. با کمک این رزومه ساز مطمئن خواهید شد که اطلاعات مازاد در رزومه خود قرار نمی‌دهید و تمام بخش‌ها به درستی کنار هم قرار گرفته‌اند.
 8. با کمک این رزومه ساز دیگر نگرانی بابت گم شدن رزومه خود نخواهید داشت.
 9. پس از اتمام ساخت رزومه می‌توانید از آن خروجی PDF بگیرید.
 10. با ساخت رزومه در ایران تلنت می‌توانید برای موقعیت‌های شغلی خود ایران تلنت، رزومه خود را ارسال کنید.
 11. با کمک رزومه ساز ایران تلنت دو نسخه فارسی و انگلیسی رزومه خود را خواهید داشت.

اگر به دنبال این هستید که هر چه سریع‌تر وارد بازار کار شوید، با این روش رزومه خود را به شکل حرفه‌ای بسازید و آن را برای تک تک موقعیت‌های شغلی مرتبط با رزومه خود ارسال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادرس www.irantalent.com/cv مراجعه کنید.