بازی Star Wars Jedi 3 در دست توسعه است

بازی Star Wars Jedi 3 در دست توسعه است

به نقل از دیجیکالا:

بازیگر و صداپیشه‌ی شخصیت کل کستیس (Cal Kestis) به تازگی تایید کرده که دنباله‌ی Star Wars Jedi: Survivor در دست ساخت است.

کامرون مانهن (Cameron Monaghan) هنرپیشه‌‌ای آمریکایی است که به خاطر بازی‌ خود در آثاری نظیر Jamie Marks Is Dead ،Anthem of a Teenage Prophet و سریال شیملس و گاتهام شناخته شده است. او در صنعت بازی‌های ویدیویی نیز در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order و دنباله‌ی آن در نقش کل کستیس به عنوان صداپیشه و بازیگر نقش‌آفرینی کرده است. او اخیرا در رویداد Ocala Comic Con اعلام کرده که روی سومین نسخه از این سری اکشن و ماجراجویی کار می‌کند. او گفت:

این یک تعهد بزرگ است و تا به حال صحبت‌هایی صورت گرفته است، اما امیدوارم وقتی همه چیز گفته انجام شود، بتوانیم وارد عمل شده و چیز بسیار جالبی بسازیم.

در این میان گفته شده که استیگ آزموسن (Stig Asmussen)، کارگردان بازی‌های این سری، قرار است که استودیوی ریسپاون اینترتینمنت (Respawn Entertainment) را ترک کند تا ماجراجویی‌های دیگری را دنبال کند. یکی از سخنگویان الکترونیک آرتز در بیانیه‌ای می‌گوید:

پس از تفکر و بررسی دقیق، استیگ آزموسن تصمیم گرفت تا ریسپاون را برای دنبال کردن ماجراهای دیگر ترک کند و ما برای او بهترین‌ها را آرزو می‌کنیم.

بازی Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor

آزموسن در ماه فوریه‌ی سال جاری میلادی بیان کرد که امیدوار است سومین بازی از سری Star Wars Jedi را بسازد:

منن همیشه این باز را به عنوان یک سه‌گانه‌ می‌دیدم. همیشه فکر می‌کردم که چگونه می‌توانیم کل و همراهانش را به مکان‌های جدیدی فراتر از آنچه در بازی اول انجام دادیم، ببریم؟ ما ایده‌ی بسیار مناسبی از بازه زمانی‌ای داشتیم که می‌خواستیم نسخه‌ی Survivor در آن جریان داشته باشد. از طرفی در مورد لحن بازی و اینکه کل با چه چیزی روبرو خواهد شد، نیز ایده‌هایی داشتیم. از طرفی ایده‌هایی در مورد آنچه که ما می‌توانیم فراتر از آن انجام دهیم نیز وجود دارد.

در نهایت گفتنی است که الکترونیک آرتز اخیرا اعلام کرد که بازی Star Wars Jedi: Survivor که در ماه آوریل برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس، پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی عرضه شد، در آینده روی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر خواهد شد.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

دیجی‌کلاب