بازگشت دوباره سرمربی استقلالی به تیمش و لیگ برتر

بازگشت دوباره سرمربی استقلالی به تیمش و لیگ برتر

هر چند مدیران باشگاه نساجی، تصمیم گیری در خصوص قبول یا رد  استعفای رحمتی را موکول به جلسه هیات مدیره این باشگاه در روز چهارشنبه ۲۴ آبان موکول کرده بودند اما استعفای رحمتی پذیرفته نشد.

به گزارش همشهری آنلاین رحمتی یکشنبه شب و پس از شکست ۲ بر یک تیمش نساجی مازندران برابر میهمانش ذوب آهن اصفهان در هفته دهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر در رختکن تیمش با بازیکنان و ‌کادرفنی این تیم خداحافظی کرده بود.

هر چند مدیران باشگاه نساجی، تصمیم گیری در خصوص قبول یا رد استعفای رحمتی را موکول به جلسه هیات مدیره این باشگاه در روز چهارشنبه ۲۴ آبان موکول کرده بودند اما استعفای رحمتی پذیرفته نشد.

در همین حال اسماعیل اسماعیل از پیشکسوتان باشگاه نساجی مازندران که پیش از حضور رحمتی به عنوان سرپرست این تیم حضور داشت، بار دیگر به کادرفنی قائمشهری‌ها بازگشت.

رحمتی که پیش از شروع لیگ بیست و سوم هدایت تیم نساجی را برعهده گرفته بود، در ۹ باری لیگ برتر با این تیم صاحب یک پیروزی، سه تساوی و ۵ شکست شد و با کسب تنها ۶ امتیاز در رده پانزدهم جدول شانزده تیمی این مسابقات قرار گرفت.

رحمتی در ۴ بازی که هدایت تیم نساجی به عنوان قهرمان جام حذفی فوتبال ایران در لیگ قهرمان آسیا برعهده داشت، در دو بازی رفت وبرگشت با تیم نوبهار ازبکستان و همچنین برابر تیم الهلال عربستان تن به شکست داد و تنها برابر نماینده هند صاحب پیروزی شد.