بازسازی لست آو آس ۲ با مجموعه‌ای از پیشرفت‌ها برای PS5 معرفی شد؛ تریلر آن را ببینید

بازسازی لست آو آس ۲ با مجموعه‌ای از پیشرفت‌ها برای PS5 معرفی شد؛ تریلر آن را ببینید

در حالی که از مدت‌ها پیش گزارش‌هایی مبنی بر نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی لست آو آس پارت ۲ به گوش می‌رسید، اکنون ناتی داگ این نسخه را با نام کامل «لست آو آس پارت ۲ ریمسترد» (The Last of Us Part II Remastered) معرفی کرده است. درست خواندید، ریمستر یک بازی که فقط سه سال پیش منتشر شده است!

طبق اعلام استودیو ناتی داگ، برای تجربه‌ی این نسخه نیازی نیست مدت زیادی صبر کنید و می‌توانید بازی The Last of Us Part II Remastered را در تاریخ ۱۹ ژانویه ۲۰۲۴ (۲۹ دی ۱۴۰۲) روی کنسول پلی‌استیشن ۵ تجربه کنید. اگرچه صحبتی از نسخه‌ی کامپیوتری این بازی نشده است اما با توجه به روند اخیری که سونی برای انتشار بازی‌هایش روی کامپیوتر در نظر گرفته است، قابل انتظار است که نسخه‌ی کامپیوتر هم تا مدتی بعد از نسخه‌ی پلی‌استیشن عرضه شود. اگرچه تا به حال هیچ چیزی درباره‌ی آن گفته نشده است. این نسخه دارای ویژگی‌های زیر است.

لست آو آس پارت 2 حالت جدید

تجربه‌ی کامل بازسازی‌شده‌ی بازی لست آو آس پارت ۲ برای پلی‌استیشن ۵:

The Last of Us Part II Remastered که برای کنسول PS۵ ساخته شده، بازی اصلی PS۴ را به گونه ای ارتقا می دهد که پیش از این امکان پذیر نبود، از جمله:

  • با مجموعه‌ای از بهبودهای گرافیکی، دنیای زیبا و در عین حال خطرناک این اثر را زنده می‌کند.
  • عملکرد بصری در حالت Fidelity Mode از رزولوشن ۴K پشتیبانی خواهد کرد.
  • بهبود زمان بارگذاری (لودینگ) بازی
  • پشتیبانی کامل از ویژگی‌های دوال‌سنس

حالت No Return؛ یک حالت کاملاً جدید روگ‌لایک مبتنی بر بقا:

مبارزات عمیق The Last of Us Part II را از طریق یک حالت کاملاً جدید تجربه کنید! در حالی که مسیر خود را از میان یک سری برخورد تصادفی انتخاب می‌کنید، تا جایی که می‌توانید در هر مرحله زنده بمانید. در این حالت می‌توانید کنترل مجموعه‌ای از شخصیت‌های غیرقابل بازی مختلفی را بر عهده بگیرید که برخی از آن‌ها هرگز در فرنچایز لست آو آس قابل بازی نبوده‌اند و هر کدام ویژگی‌های منحصر به فردی دارند. این حالت تنوع چالش‌ها، دشمنان مختلف و مکان‌های به‌یادماندنی از لست آو آس پارت ۲ را شامل می‌شود که همگی در نبردهای نفسگیر به اوج می‌رسند.

ریمستر لست آو آس پارت 2

راه‌های جدید برای بازی کردن:

در این ماجراجویی محبوب عمیق‌تر شوید و یاد بگیرید که بازی اصلی چگونه ساخته شده است.

  • Lost Levels به شما اجازه می‌دهد تا نسخه‌های اولیه توسعه سه مرحله بازی لست آو آس پارت ۲ که به نسخه‌ی اصلی راه پیدا نکردند و در آن دیده نمی‌شوند را کشف کنید. این‌ها مراحل به‌صورت کامل توسعه‌ نیافتند ولی می‌تواند دید جالبی از بخش‌های دیگری از دنیای این بازی بدهد.
  • در هنگام تجربه بازی از ساعت‌ها تفسیر توسعه‌دهنده‌های بازی در رابطه با روند توسعه‌ی این اثر لذت ببرید.
  • با حالت Guitar Free Play که شامل ابزارهای موسیقی جدید قابل باز کردن است، به پتانسیل‌های موسیقی خود بپردازید یا حالت جدید Speedrun را انتخاب کنید و بهترین زمان‌های خود برای اتمام بازی را ارسال کنید.
  • ویژگی‌های دسترسی‌پذیری جدید و مهمی از جمله توصیف صوتی به این نسخه اضافه شده است.
  • همچنین بازی The Last of Us Part II Remastered دارای اسکین‌های جدید برای شخصیت‌ها و سلاح‌ها برای هر دو شخصیت الی و ابی است.

نکته‌ی بسیار مهم این است که افرادی که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ بازی لست آو آس پارت ۲ را خریداری کرده باشند، می‌توانند با پرداخت ۱۰ دلار نسخه‌ی خود را به نسخه‌ی ریمستر ارتقا دهند و از The Last of Us Part II Remastered و ویژگی‌های جدیدش استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره‌ی The Last of Us Part II Remastered چیست؟ در پایین می‌توانید تریلر این نسخه را مشاهده کنید.

[/images]

منبع: PlayStation Blog