از بازی رومیزی جدید سونیک به اسم «سونیک رول» رونمایی شد

از بازی رومیزی جدید سونیک به اسم «سونیک رول» رونمایی شد

به تازگی یک بازی رومیزی کوآپ و تک نفره‌ی جدید از مجموعه‌ی سونیک با عنوان Sonic Roll معرفی شده است.

بازی سونیک رول توسط Kess Entertainment در ژانویه‌ی ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد و به نظر می‌رسد که بر اساس بازی‌های سونیک دوران سگا مگا درایو و جنسیس ساخته شده باشد. طبق توضیحات بازی، در این بازی شما نقش سونیک (Sonic)، تیلز (Tails)، امی (Amy) یا ناکلز (Knuckles) را بر عهده گرفته و با هم کار می‌کنید تا بر بدنیک‌ها غلبه کنید، مراحل را پاکسازی کرده و اگمن را شکست دهید.

طبق گزارش ها، این بازی برای بازیکنان ۱۴ سال و بالاتر مناسب است و دلیل این موضوع می‌تواند پیچیدگی قوانین بازی باشد و ظاهراً ربطی به محتوای بزرگسالانه ندارد. در این میان گفته شده که هر دور از بازی ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشد. همچنین بازی توسط ۱ تا ۴ بازیکن قابل بازی است؛ به این معنی که هر کسی که نمی‌تواند هم تیمی مناسبی برای بازی پیدا کند، می‌تواند آن را به تنهایی بازی کند. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد بازی در دسترس نیست.

Sonic Roll Board Game

با قضاوت بر اساس تصویری از بازی که در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، بازیکنان مراحل مختلفی را مانند منطقه‌ی نمادین گریل هیل، با انداختن تاس، جمع‌آوری کارت‌های افزایش قدرت و ساختن مجموعه‌ای از حلقه‌ها طی خواهند کرد. این تصویر همچنین زمردهای آشوب و کارت‌های مربوط به مراحل ویژه‌ی گوی قرمز و آبی را نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد که کارت‌های غولآخر نیز برای نبرد وجود خواهند داشت.

گفتنی است که این اولین بازی رومیزی شرکت Kess Entertainment با اقتباس از بازی‌های ویدئویی نیست که منتشر شده و این شرکت قبلاً بازی رومیزی Mega Man Adventures را منتشر کرده است. اثر ذکر شده یک بازی رومیزی یک تا چهار نفره‌ی مشابه‌ی سونیک رول که بر اساس یکی از محبوب‌ترین سری‌های کپ‌کام ساخته شده است. از طرفی یک بازی رومیزی بر اساس سری مانگای Spy x Family و یک بازی جنایی به نام Murder We Wrote نیز از این شرکت منتشر شده‌اند.

منبع: Eurogamer