ارائه خدمات یکسان بین مدال آوران پارالمپیک و المپیک | توسعه خدمات مدیریت شهری به ورزشکاران

ارائه خدمات یکسان بین مدال آوران پارالمپیک و المپیک | توسعه خدمات مدیریت شهری به ورزشکاران

شهردار تهران گفت: باید در کنار فراهم کردن زیرساخت‌ها به شما خدماتی ارائه دهیم تا تفاوتی بین کسانی که در عرصه‌های جهانی مدال می آورند با شما که در حوزه پارا آسیایی و پارالمپیک فعالیت می‌کنید و با شرایط خاص این توفیقات را به دست می‌آورید، وجود نداشته باشد.

به گزارش همشهری؛ علیرضا زاکانی شهردار تهران در آیین تجلیل از مدال آوران بازی‌های پاراآسیایی هانگژو که صبح امروز در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد، گفت: روزها روزهای خاصی است؛ توطئه‌های دشمنان ما در منطقه بر علیه ملت فلسطین و امتداد آن در ایران -در کشتار ناجوانمردانه و شهادت عزیزان مان در کرمان- و در جای جای کشورهای منطقه از جمله شهادت شهید سید رضی در سوریه؛ حکایت از عمق کینه دشمن غدار با اسلام و ملت ایران دارد. از جهتی نیز بزرگی و عظمت مقاومت، ایستادگی و سربلندی ملت های استقلال طلب و پیشرفت‌جو در همه جای منطقه از جمله کشور ما زبانزد است. درود می فرستیم به مقاومت و نفرت خود را از زشتی ها و پلشتی ها ابراز می داریم.
وی افزود: امروز دور هم جمع شدیم تا گوشه‌ای از وظیفه خود را نسبت به شما عزیزان ادا کنیم. کسی که در بازی‌های پارا آسیایی و پارالمپیک شرکت می‌کند ، دچار محدودیت هایی است؛ اولین نکته همت بلند یک قهرمان و غلبه بر نقصی است که در جسم دارد و عزم آن قهرمان بسیار با ارزش‌تر از افراد عادی است که زحمت می‌کشند و مدال می آورند. درواقع کسی که به‌ این خودباوری برسد که از مشکلات جسمی عبور کند و در قله افتخار بنشیند، جای ستایش و ارزش گذاری دارد.
زاکانی ادامه داد: نوع مواجهه شما با عرصه‌های مختلف با اهمیت است؛ اینکه در اوج جوانمردی، دریافت درستی از دین و ملیت داشته و بزرگی و عظمت ایران را به رخ دیگران کشاندید، بسیار حائز اهمیت است. لذا امیدواریم بتوانیم در مسیر خدمتگزاری به شما خدماتی را در مجموعه شهر و مدیریت شهری ارائه کنیم که زمینه توسعه فعالیت های شما را در شهرها علی الخصوص در تهران فراهم کند. تا از این ظرفیت‌ها استفاده کنید و این موفقیت ها استمرار داشته باشد.
شهردار تهران اضافه کرد: نکته دیگر خدماتی است که باید در کنار فراهم کردن زیرساخت‌ها به شما ارائه دهیم تا تفاوتی بین کسانی که در عرصه های جهانی مدال می آورند با شما که در حوزه پارا آسیایی و پارالمپیک فعالیت می کنید و با شرایط خاص این توفیقات را به دست می آورید، وجود نداشته باشد.