آپدیت بازی Vampire Survivors یک بخش داستانی کامل را اضافه می‌کند

آپدیت بازی Vampire Survivors یک بخش داستانی کامل را اضافه می‌کند

بازی ومپایر سروایورز (Vampire Survivors) یکی از عناوین بسیار دوست داشتنی در سبک دو بعدی است. این بازی همواره داستان‌های زمینه‌ای خوبی داشت اما همیشه در بخش داستان کلی و یک روند خوب مشکل داشت. حال قرار است در به روزرسانی بعدی این بازی، این مشکل برطرف شود و کاربران با یک داستان بسیار خوب در این بازی روبه‌رو شوند.

در به‌روزرسانی ۱.۸ بازی ومپایر سروایورز ما شاهد اضافه شدن بخش ماجراجویی (Adventures) هستیم. بخشی که به بازی قصه‌ای می‌دهد و باعث می‌شود کاربران روند کلی ومپایر سروایورز را درک کنند. این بخش دارای جزئیات بسیار زیادی است و به بازی یک روند مشخص می‌دهد. چیزی که ومپایر سروایورز به شدت به آن نیاز داشت.

بخش ماجراجویی یک قسمت گسترش یافته و در عین حال آشنا است. به این شکل که ماجراهای موجود در این بخش از بخش اصلی خود بازی گرفته شده و به نوعی تکه‌هایی از بازی به صورت داستانی به شما ارائه خواهد شد. اگر طرفدار این بازی باشید، این موضوع یک نکته بسیار مثبت است ولی در کل اگر شاهد یک بخش کاملاً مجزا با روند مخصوص خود بودیم، شاید بهتر می‌شد.

آپدیت Vampire-Survivors

این بخش داستانی با عناوین داستانی دیگر شباهت زیادی دارد. به این شکل که شما با مأموریت‌های جانبی مختلف، دنیا‌های متفاوت و کرکترهای جالبی مواجه خواهید شد. این بخش باعث می‌شود تا طرفداران سبک آفلاین و داستانی نیز به سمت این بازی جذب شده و ومپایر سروایورز را امتحان کنند.

تریلری که از این بخش منتشر شد، اطلاعات چندانی از آن منتشر نکرد. با این حال اینطور که به نظر می‌رسد در ابتدا بخش ماجراجویی محتوای چندانی نداشته باشد و در آینده گسترش پیدا می‌کند. نکته اصلی اینجاست که بازی ومپایر سروایورز یک بازی بسیار خاص است. این عنوان در ابتدا به شکل یک کپی ارزان از مجموعه کسلوانیا (Castlevania) بود و توانست این ویژگی را به عنوان شاخصه اصلی خود حفظ کند.

نکته اصلی اینجاست که بازی ومپایر سروایورز دنیای خاصی دارد و با اضافه شدن این بخش به یک بازی گسترده و جالب تبدیل خواهد شد. این به روزرسانی و بخش ماجراجویی به طور کاملاً رایگان عرضه خواهد شد و کاربران به راحتی به آن دسترسی خواهند داشت. هنوز تاریخ عرضه رسمی به روزرسانی ۱.۸ اعلام نشده ولی به زودی برای تمامی پلتفرم‌ها در دسترس خواهد بود.

منبع: Destructoid