آپدیت‌های بعدی Dying Light 2 محتوای جدید زیادی را به آن اضافه خواهند کرد

آپدیت‌های بعدی Dying Light 2 محتوای جدید زیادی را به آن اضافه خواهند کرد

به نقل از دیجیکالا:

بازی دایینگ لایت ۲ (Dying Light 2) یکی از عناوین بسیار خوب در سبک بقا (Survivor) و جهان باز است. این بازی دنیای بسیار خاصی را به کاربران ارائه داده که باید در آن دوام بیاورند و دشمنان خود را در بازی از بین ببرند. دنیای بازی دایینگ لایت به شکلی ساخته شده که برای پارکور مناسب باشد. عنصری که این مجموعه برای آن شناخته شده و یکی از موارد بسیار مهم در این بازی است.

در زمان عرضه، بازی دایینگ لایت ۲ سلاح‌های زیادی نداشت و این بازی به دلایل داستانی بیشتر روی مبارزات تن به تن تأکید داشت و تعداد سلاح‌ها با قابلیت شلیک از راه دور بسیار کم بودند. با توجه به این که در تریلرهای این بازی سلاح‌های متنوعی وجود داشتند، طرفداران از نبود این موارد بسیار ناراضی بودند. حال، شرکت سازنده در به‌روزرسانی بعدی قرار است به این بازی سلاح و موارد دیگری اضافه کند.

در چند ماه آینده استودیو تکلند (Techland) قرار است محتوای زیادی به بازی اضافه کند. یکی از مهم‌ترین موارد اضافه شده سلاح‌های مختلف مثل شاتگان (Shotgun) یا پیستول (Pistol) است. به دلیل اضافه شدن این موارد، مأموریت‌های بیشتر در کنار قابلیت‌های متنوع‌تر هم به بازی اضافه خواهد شد. همچنین در زمینه سلاح‌های تن به تن نیز بازی بهبود زیادی نسبت به قبل داشته است؛ برای مثال شما می‌توانید سلاح‌های کهنه و قدیمی را بازسازی کرده و دوباره از آن‌ها استفاده کنید.

در زمان عرضه، دایینگ لایت ۲ عملکرد چندان خوبی نداشت. مخصوصاً اینکه در بازی خرید‌های درون برنامه‌ای متعددی وجود داشت که باعث شد منتقدان اصلاً از آن راضی نباشند. علاوه بر آن، در ابتدا این بازی باگ‌های بسیار زیادی داشت که طرفداران به شدت از آن شاکی بودند. با گذشت زمان تکلند از این بازی ناامید نشده و در کنار افزودن محتوای بیشتر به بازی تغییرات خوبی هم در روند آن ایجاد کرد. اکنون مشاهده اینکه بعد از نزدیک به ۱ سال از عرضه دایینگ لایت ۲ ما شاهد چنین به‌روزرسانی بزرگی هستیم، جالب و هیجان‌انگیز است.

به‌روزرسانی بازی Dying Light 2

شرکت تکلند در این مدت پشتیبانی بسیار خوبی از بازی خود کرده و در نتیجه بازی دایینگ لایت ۲ را به یک تجربه خوب در سبک بقا تبدیل کرده است. در این به روزرسانی جدید محتوای بسیار زیادی به بازی خواهد شد که باعث می‌شود این اثر چندین برابر نسبت به قبل جذاب‌تر و متنوع‌تر شود. محتوایی که قرار است به بازی بازی دایینگ لایت ۲ اضافه شود، به صورت خلاصه شامل موارد زیر است:

 • مراحل جدید در سبک همکاری (Co-Op) و عادی
 • سیستم تعمیر سلاح‌ها
 • انواع جدید دشمنان
 • دسته چاقو در سلاح‌ها
 • دسته Polearm در دسته سلاح‌ها
 • پوشش‌های رایگان
 • سلاح‌های گرم
 • سیستم شخصی‌سازی سلاح‌ها
 • حرکت‌های ترکیبی و تمام‌کننده(Finishing Moves)
 • پشتیبانی از ماد
 • اضافه‌شدن سیستم دشواری جدید کابوس (Nightmare)

در کنار موارد گفته شده، شرکت سازنده قرار است با چند برند دیگر همکاری داشته باشد. در نتیجه ما شاهد ترکیب میان دو بازی خواهیم بود. بازی دایینگ لایت ۲ به زودی رویدادهای مختلفی را خواهد داشت که تجربه بازی را بسیار جالب و متنوع خواهند کرد. تمامی موارد گفته شده به صورت چند به روزرسانی برای بازی دایینگ لایت ۲ عرضه خواهند شد. در نتیجه شما نباید انتظار یک به روزرسانی بزرگ را داشته باشید بلکه به صورت آرام آرام بازی بهبود خواهد داشت.

به روزرسانی‌های بازی تا انتهای سال ۲۰۲۳ (اوایل بهمن ماه سال ۱۴۰۲) عرضه خواهند شد. نکته اینجاست که این به روزرسانی‌ها در خریدهای درون برنامه‌ای تغییری ایجاد نخواهند کرد و در نتیجه این مورد آزاردهنده همچنان باقی خواهند ماند.

منبع: Destructoid

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا
کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت
بازی FIFA 24 مخصوص PS4
۲,۲۵۰,۹۸۰
تومان
بازی EA Sports FC 24 مخصوص PS5
۲,۱۷۴,۸۵۰
تومان
خرید بازی کنسول

مشاهده همه

دیجی‌کلاب