آغاز ثبت‌نام ۲ خودرو داخلی در سامانه یکپارچه از امروز | ۳ گروه اعلامی ۵ روز فرصت دارند

آغاز ثبت‌نام ۲ خودرو داخلی در سامانه یکپارچه از امروز | ۳ گروه اعلامی ۵ روز فرصت دارند

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی ویژه متقاضیان جدید از صبح امروز (پنجشنبه) به مدت ۵ روز فعال شده تا متقاضیان ۳ گروه برای ثبت‌نام محصول مورد نظر خود اقدام کنند.

به گزارش همشهری آنلاین، با توجه به ظرفیت‌های خالی دو محصول شاهین اتوماتیک و ساینا SDA گروه خودروسازی سایپا، این گروه صنعتی‌ از صبح امروز (پنجشنبه ٧ دی ماه) طرح فروش فوق‌العاده این ۲ محصول خود را در قالب ۳ طرح عادی، مادران جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده برای متقاضیان جدید از طریق سامانه یکپارچه خودروهای داخلی، آغاز کرده است.

متقاضیان از امروز به مدت ۵ روز فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به سایت سامانه یکپارچه خودروهای داخلی برای ثبت‌نام این دو محصول عرضه شده، اقدام کنند.

همان‌طور که اشاره شد، خودروهای عرضه شده در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت سایپا به صورت فروش فوق‌العاده با تحویل حداکثر ۳ ماهه خواهند بود.

گفتنی است که ثبت‌نام در این مرحله به معنای قطعیت در تخصیص نیست و حقی را برای متقاضی جهت دریافت خودرو ایجاد نمی‌کند؛ اطلاعات کلیه شرکت‌کنندگان، براساس محدودیت‌های اعلام شده مطابق مصوبات شورای رقابت بررسی و کنترل می‌شود، در صورتیکه متقاضیان، حائز شرایط ثبت‌نام باشند، پیامک اطلاع‌رسانی با ذکر زمان ثبت‌نام توسط گروه خودروسازی سایپا ارسال و امکان واریز وجه از طریق سایت فروش اینترنتی گروه سایپا فراهم خواهد شد.

از زمان ارسال فراخوان واریز وجه، مشتری به مدت ۵ روز فرصت خواهد داشت که وجه خودروی انتخابی را به حساب گروه صنعتی‌ سایپا، واریز کند. عدم واریز وجه خودرو در موعد زمانی مشخص، به منزله انصراف تلقی شده و ثبت‌نام اولیه کان‌لم‌یکن خواهد شد؛ بر این اساس تعهد خودروساز صرفاً پس از قطعی کردن ثبت‌نام از طریق واریز وجه توسط مشتری در زمان مقرر، شکل خواهد گرفت؛ شرکت‌ از زمان عقد قرارداد به مدت حداکثر سه ماه فرصت دارد که خودروی مشتری را تحویل دهد.